Competició | TEMPORADA 2019-2020

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 SOLER FELIP, JOAN
PERALADA, C.F. A 27 (0) 19 1.4
2 CONCA MARTI, MARC
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 27 (0) 19 1.4
3 VAZQUEZ GRANADOS, IKER
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 27 (1) 19 1.4
4 DIAO BALDE, SIREN
L'ESCALA, F.C. A 22 (0) 14 1.6
5 CODERCH GRIERA, MARTI
21 (3) 18 1.2
6 PALMADA TEIXIDOR, ALEIX
BANYOLES, C.E. A 16 (0) 16 1
7 VILAVELLA ANGULO, XEVY
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 16 (3) 16 1
8 CAMACHO GRIÑO, ADAN
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 16 (0) 18 0.9
9 RUIZ MARIN, IKER
L'ESCALA, F.C. A 16 (0) 18 0.9
10 TAPIA ROUSSEAU, QUENTIN GUY
FIGUERES, U.E. A 14 (2) 11 1.3
11 LOSADA VIDA, GUILLEM
PERALADA, C.F. A 14 (0) 17 0.8
12 JABBI MANNEH, LASANA
L'ESCALA, F.C. A 13 (0) 18 0.7
13 ROSTÁN GORDILLO, ÀLEX
FIGUERES, U.E. A 13 (0) 18 0.7
14 VITAL SANCHEZ, YERAY
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 13 (2) 19 0.7
15 VINUÉS GARCIA, ALEIX
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 12 (0) 13 0.9
16 JALLOW SEDIBEH, ALHAGIE
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 10 (0) 18 0.6
17 GRANOLLERS CARRERA, ALBERT
PERALADA, C.F. A 9 (1) 12 0.8
18 CASTELLANOS LOPEZ, ANTONIO
BANYOLES, C.E. A 9 (0) 15 0.6
19 PIÑA MARES, QUIM
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 9 (0) 18 0.5
20 PEDROSA VALLES, DAVID
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 9 (1) 18 0.5
21 SABATER TRILLA, JORDI
BISBALENC, AT. A 9 (1) 18 0.5
22 ANTON, DAVID MIRCEA
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 9 (0) 19 0.5
23 ANGUITA SALAMÓ, JORDI
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 9 (1) 19 0.5
24 TERMA ROVIRA, GUILLEM
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 9 (5) 19 0.5
25 PUIG CORONADO, MARTI
L'ESCALA, F.C. A 8 (0) 18 0.4
26 TERERA, OMAR
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 8 (2) 18 0.4
27 EL KHARROUBI EL KHARROUBI, ISMAEL
CAL AGUIDO, A.D. B 7 (2) 15 0.5
28 ANTEQUERA GIBERNAU, ANIOL
CAL AGUIDO, A.D. B 7 (0) 17 0.4
29 PULGARIN MORILLAS, CHRISTIAN
PERALADA, C.F. A 7 (0) 17 0.4
30 RODRÍGUEZ VIDAL, PAU
SANT GREGORI, A.E. A 7 (1) 17 0.4
31 ESCUIN ORTEGA, RICARDO
LLAGOSTERA, U.E. B 7 (0) 18 0.4
32 PAGES COROMINAS, MARC
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 7 (0) 19 0.4
33 DANIEL, KLIISON OSAHENOTOR
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 7 (1) 19 0.4
34 TILISCAN, DENIS ANDREI
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 6 (0) 14 0.4
35 SIDEBEH SIDIBEH, MAHAMADOU
6 (0) 15 0.4
36 CLOTAS LOPEZ, DAVID
BISBALENC, AT. A 6 (0) 17 0.4
37 SANGARE, ABDOUL
LLAGOSTERA, U.E. B 6 (0) 17 0.4
38 FABREGA MELCIO, JAUME
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 6 (0) 17 0.4
39 CAT MCGRATH, ENRIC
LLAGOSTERA, U.E. B 6 (0) 17 0.4
40 CANO FERNANDEZ, FERRAN
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 6 (0) 17 0.4
41 CID MASO, ANDREU
SANT GREGORI, A.E. A 6 (0) 18 0.3
42 BAENA SAAVEDRA, ERIK
L'ESCALA, F.C. A 6 (0) 18 0.3
43 BALDE, DOURA
FIGUERES, U.E. A 5 (0) 13 0.4
44 DAVESA FREIXA, SERGI
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 5 (0) 13 0.4
45 SOLER BECERRA, ANDREU FELIP
FIGUERES, U.E. A 5 (0) 14 0.4
46 DIAZ NUÑEZ, MARC
LLAGOSTERA, U.E. B 5 (0) 15 0.3
47 KAABOUNI CHOUKRAD, ADNAN
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 5 (0) 17 0.3
48 SERRA DARNACULLETA, ELIES
BISBALENC, AT. A 5 (4) 17 0.3
49 GAVIÑA DONOSO, XAVIER
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 5 (0) 18 0.3
50 AABAID, MOHAMAD
BANYOLES, C.E. A 5 (0) 18 0.3
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.