Delegacions

SEU HORARI HABITUAL HORARI D’ESTIU ADREÇA TELÈFON MAIL
Central De 9:30 a 13:30h i de 16:15h a 18:45h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Sicília, 93-97 1a Planta 08013 Barcelona 93.265.24.77 FAX:932316366 info@fcf.cat
Barcelonès De 9:30 a 13:30h i de 16:15h a 18:45h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Sicília, 93-97 Entresòl 08013 Barcelona 93.541.70.85 barcelona@fcf.cat
Girona De 9:30h a 13:30h i de 16:15h a 18:45h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/Can Pau Birol , 16 1er Pol. Mas Xirgu II 17005 Girona 972.40.03.40 girona@fcf.cat
Lleida De 9:30h a 13:30h i de 16:15h a 18:45h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Riu Besòs, 8 25001 Lleida 973.24.43.58 lleida@fcf.cat
Tarragona De 9:30h a 13:30h i de 16:15h a 18:45h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Soler, 24 Entresòl A 43001 Tarragona 977.23.30.18 tarragona@fcf.cat
Terres de l’Ebre De 9:00h a 14:00h i de 16:00h a 19:00h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores Carrer Adrià d’Utrech, 5 baixos 43500 Tortosa 977.44.32.73 terresdelebre@fcf.cat
Anoia 09:30h a 13:30h i de 16:00 a 20:00h De l’1 al 31 de juliol i del 26 al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 09:00 a 15:00 hores Tancat per vacances del 3 al 26 d’agost Av. Verge de Montserrat, 15 Entlo A 1r 08788 Vilanova del Camí 93.806.34.42 anoia@fcf.cat
Bages-Berguedà-Cerdanya De 9:00h a 14:00h i de 16:00h a 19:00h De l’1 al 31 de juliol i del 17 al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores Tancat per vacances del 3 d’agost al 14 d’agost C/ Fra Jacint Coma i Galí Octagonal, 13 Escala 5. Local 47 Font dels Capellans 08240 Manresa 93.873.40.51 bages@fcf.cat
Baix Llobregat De 9:00h a 14:00h i de 16:00h a 19:00h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Gironès, 7-9 08940 Cornellà de Llobregat 93.666.87.61 baixllobregat@fcf.cat
Maresme De 09:30h a 13:30h i de 16:00h a 20:00h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Alcalde Josep Abril, 9 1er 1a, 08302 Mataró 93.757.09.07 maresme@fcf.cat
Osona 10:00h a 14.00h i de 16:00h a 20:00h De l’1 al 17 de juliol i del 10 al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 09:00 a 15:00 hores Tancat per vacances del 20 de juliol al 7 d’agost C/ Raimon d’Abadal, 16 Entresòl 2a 08500 Vic 93.889.42.42 delegaciovic@fcf.cat
Penedès-Garraf De 9:30h a 14:30h i de 16:30h a 19:30h >Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores Avda Ronda de Mar, 125 08720 Vilafranca del Penedès 93.892.41.29 vilafranca@fcf.cat
Vallès Occidental (Sabadell) De 9:30h a 13:30h i de 16:00h a 19:00h Del 1 de juliol al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores C/ Apulia, s/n (Edifici Olímpia) 08206 Sabadell 93.725.88.58 sabadell@fcf.cat
Vallès Occidental (Terrassa) De 9:00h a 13:30h i de 17:00h a 20:30h De l’1 al 3 de juliol i del 20 al 31 de juliol Del 17 al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 09.00 a 15.00 hores Tancat per vacances del 6 al 17 de juliol i del 3 al 14 d’agost C/ Galileu, 264 Baixos, 08224 Terrassa 93.882.33.64 terrassa@fcf.cat
Vallès Oriental De 9:00h a 13:00 i de 15:00h a 19:00h De l’1 al 29 de juliol i del 24 al 31 d’agost Dilluns a Divendres de 9.00 a 15.00 hores Tancat per vacances del 30 de juliol al 21 d’agost C/ Avda Europa , 21 08401 Granollers 93.579.14.56 vallesoriental@fcf.cat
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.