Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
L'ESCALA, F.C. A 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 01 BLANES, C.D. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. A 11 BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 52 BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PERALADA, C.F. A 20 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
CAL AGUIDO, A.D. B 30 Descansa
Jornada 2 13-10-2019
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 01 CAL AGUIDO, A.D. B
BLANES, C.D. B 13 L'ESCALA, F.C. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BISBALENC, AT. A 12 SANT GREGORI, A.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 11 FIGUERES, U.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 37 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Descansa 02 PERALADA, C.F. A
Jornada 3 20-10-2019
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 BLANES, C.D. B
L'ESCALA, F.C. A 83 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 02 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 20 BISBALENC, AT. A
SANT GREGORI, A.E. A 14 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FIGUERES, U.E. A 44 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 30 Descansa
CAL AGUIDO, A.D. B 19 PERALADA, C.F. A
Jornada 4 27-10-2019
BLANES, C.D. B 41 CAL AGUIDO, A.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BANYOLES, C.E. A 12 L'ESCALA, F.C. A
BISBALENC, AT. A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 63 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 71 SANT GREGORI, A.E. A
Descansa 30 FIGUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Jornada 5 03-11-2019
BLANES, C.D. B 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 02 BANYOLES, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 41 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 44 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 34 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
SANT GREGORI, A.E. A 22 Descansa
FIGUERES, U.E. A 02 PERALADA, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. B 013 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Jornada 6 10-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 53 CAL AGUIDO, A.D. B
BANYOLES, C.E. A 80 BLANES, C.D. B
BISBALENC, AT. A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 31 L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Descansa 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PERALADA, C.F. A 11 SANT GREGORI, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 50 FIGUERES, U.E. A
Jornada 7 17-11-2019
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 BANYOLES, C.E. A
BLANES, C.D. B 07 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 13 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
L'ESCALA, F.C. A 03 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 42 Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 35 PERALADA, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
CAL AGUIDO, A.D. B 08 FIGUERES, U.E. A
Jornada 8 24-11-2019
BANYOLES, C.E. A 140 CAL AGUIDO, A.D. B
BISBALENC, AT. A 21 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 30 BLANES, C.D. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Descansa 21 L'ESCALA, F.C. A
PERALADA, C.F. A 40 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 60 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. A 11 SANT GREGORI, A.E. A
Jornada 9 01-12-2019
BANYOLES, C.E. A 20 BISBALENC, AT. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BLANES, C.D. B 12 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 02 Descansa
L'ESCALA, F.C. A 21 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 12 FIGUERES, U.E. A
CAL AGUIDO, A.D. B 23 SANT GREGORI, A.E. A
Jornada 10 15-12-2019
BISBALENC, AT. A 93 CAL AGUIDO, A.D. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 22 BANYOLES, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa 22 BLANES, C.D. B
PERALADA, C.F. A 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 51 L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
SANT GREGORI, A.E. A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 11 22-12-2019
BISBALENC, AT. A 04 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BANYOLES, C.E. A 21 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 Descansa
BLANES, C.D. B 010 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
L'ESCALA, F.C. A 36 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 13 SANT GREGORI, A.E. A
CAL AGUIDO, A.D. B 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 110 CAL AGUIDO, A.D. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 42 BISBALENC, AT. A
Descansa 54 BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. A 80 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 131 BLANES, C.D. B
FIGUERES, U.E. A 30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
SANT GREGORI, A.E. A 03 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 13 19-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 22 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
BISBALENC, AT. A 12 Descansa
BANYOLES, C.E. A 01 PERALADA, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BLANES, C.D. B 17 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 SANT GREGORI, A.E. A
L'ESCALA, F.C. A 86 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
CAL AGUIDO, A.D. B 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 14 26-01-2020
CAL AGUIDO, A.D. B 31 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
Descansa 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PERALADA, C.F. A 50 BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 80 BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. A 70 BLANES, C.D. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 61 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 13 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 15 02-02-2020
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 21 Descansa
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 23 PERALADA, C.F. A
BISBALENC, AT. A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
FIGUERES, U.E. A 03 BANYOLES, C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 41 SANT GREGORI, A.E. A
BLANES, C.D. B 16 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
L'ESCALA, F.C. A 90 CAL AGUIDO, A.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 011 L'ESCALA, F.C. A
BLANES, C.D. B 00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 36 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A 12 SANT GREGORI, A.E. A
BISBALENC, AT. A 11 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 15 PERALADA, C.F. A
Descansa 60 CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 17 16-02-2020
CAL AGUIDO, A.D. B 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
L'ESCALA, F.C. A 130 BLANES, C.D. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 13 BANYOLES, C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 11 BISBALENC, AT. A
FIGUERES, U.E. A 04 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 00 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
PERALADA, C.F. A 42 Descansa
Jornada 18 01-03-2020
BLANES, C.D. B 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 35 L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES, C.E. A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 01 SANT GREGORI, A.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B 20 FIGUERES, U.E. A
Descansa 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
PERALADA, C.F. A 110 CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 19 08-03-2020
CAL AGUIDO, A.D. B 02 BLANES, C.D. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
L'ESCALA, F.C. A - BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SANT GREGORI, A.E. A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
FIGUERES, U.E. A 21 Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 41 PERALADA, C.F. A
Jornada 20 15-03-2020
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - BLANES, C.D. B
BANYOLES, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa - SANT GREGORI, A.E. A
PERALADA, C.F. A - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 21 22-03-2020
CAL AGUIDO, A.D. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BLANES, C.D. B - BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - Descansa
SANT GREGORI, A.E. A - PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Jornada 22 29-03-2020
BANYOLES, C.E. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BISBALENC, AT. A - BLANES, C.D. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - L'ESCALA, F.C. A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - SANT GREGORI, A.E. A
FIGUERES, U.E. A - CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 23 05-04-2020
CAL AGUIDO, A.D. B - BANYOLES, C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - BISBALENC, AT. A
BLANES, C.D. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
L'ESCALA, F.C. A - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
SANT GREGORI, A.E. A - FIGUERES, U.E. A
Jornada 24 19-04-2020
BISBALENC, AT. A - BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - BLANES, C.D. B
Descansa - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PERALADA, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
SANT GREGORI, A.E. A - CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 25 26-04-2020
CAL AGUIDO, A.D. B - BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
BLANES, C.D. B - Descansa
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - SANT GREGORI, A.E. A
Jornada 26 03-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - BISBALENC, AT. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - BANYOLES, C.E. A
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PERALADA, C.F. A - BLANES, C.D. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
SANT GREGORI, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 27 10-05-2020
CAL AGUIDO, A.D. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BISBALENC, AT. A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
BANYOLES, C.E. A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - PERALADA, C.F. A
BLANES, C.D. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FIGUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 28 17-05-2020
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Descansa - BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. A - BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. A - BLANES, C.D. B
SANT GREGORI, A.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - CAL AGUIDO, A.D. B
Jornada 29 24-05-2020
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B - CAL AGUIDO, A.D. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - Descansa
BISBALENC, AT. A - PERALADA, C.F. A
BANYOLES, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FIGUERES, U.E. A
BLANES, C.D. B - SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 30 31-05-2020
Descansa - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. B
PERALADA, C.F. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A - FIGUERES, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BLANES, C.D. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
CAL AGUIDO, A.D. B - L'ESCALA, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.