Cercador de Partits Amistosos

Disciplina

Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Debutant
Data

Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
PRIMERA DIVISIÓN RFEF
SEGUNDA DIVISION B (SEGUNDA RFEF)
TERCERA DIVISIO (TERCERA RFEF)
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PREFERENT FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ
PARTIT ÀRBITRE CAMP
JESUS-CATALONIA,CF
18-09-2021
09:30
AMPOSTA,CF NÄGELI JUAN, VANNI
Com Arribar
ESCOLA E.BRAFA "A"
18-09-2021
10:00
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "A" RODRIGUEZ ENRIQUE, CARLOS
Com Arribar
VIARÓ, C.E. "B"
18-09-2021
10:00
JUNIOR,C.F. "C" RAIMUNDO BARBERO, ARNAU
Com Arribar
VIARÓ, C.E. "A"
18-09-2021
10:00
JUNIOR,C.F. "B" SALGUERO DELGADO, ALEX
Com Arribar
FEC VALL DEL TER "A"
18-09-2021
10:00
PERALADA, C.F. "B" CAMPS MUNTADA, JORDI
Com Arribar
GIRONA, F.C. "B"
18-09-2021
10:00
PERALADA, C.F. "A" EL OUAZGHARI, NAOUFAL
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C"
18-09-2021
10:00
CATALONIA, U.B. "A" CHERFAWI HAMRI, MHAMED
Com Arribar
CALLUS, C.F. "B"
18-09-2021
10:00
JOANENC, F.C. "C" BUENO PORRAS, MARC
Com Arribar
SANT FOST , U.E. "A"
18-09-2021
10:00
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL "A" GRIMA CERRATO, ERIC
Com Arribar
JUAN XXIII,C.S. "A"
18-09-2021
10:15
E.F. OLESA 87, C "A" SCARABELLI CALOPA, JAN
Com Arribar
SAN CRISTOBAL, C.P. "B"
18-09-2021
10:20
MARTINENC, F.C. "F" TORRES SORIANO, IGNACIO
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "B"
18-09-2021
10:20
Pª BARC. ANGUERA "D" GARCIA SANCHEZ, ERIC
Com Arribar
ESC CERVERA
18-09-2021
10:20
FRAGA FUTBOL BASE CIPRESSO, LUCAS EZEQUIEL
Com Arribar
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
10:25
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" GONZALEZ HERNANDEZ, CHRISTIAN
Com Arribar
CAPELLADES, C.F. "A"
18-09-2021
10:30
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "D" KOSSIRI, JAMAL
Com Arribar
AVINYO , C.E. "A"
18-09-2021
10:30
ARTES, F.C. "A" EL BAGHDADI , MOURAD
Com Arribar
ESPANYOL, R.C.D. "A"
18-09-2021
10:30
GIMNASTIC MANRESA, C. "A" GONZALES MORENO, EDWAR MIGUEL
Com Arribar
SAN MAURO, U.D. "A"
18-09-2021
10:30
GIMNASTIC MANRESA, C. "C" MORENO MORIANA, IVAN
Com Arribar
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "A"
18-09-2021
10:30
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "C" PARIS VILAGRASA, JORDI
Com Arribar
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "B"
18-09-2021
10:30
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G" MORROS MONGE, SALVADOR
Com Arribar
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS "B"
18-09-2021
10:30
ARGENTONA, C.F. "B" DOUHA DAHAOUI, WALID
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "A"
18-09-2021
10:30
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. "A" EL BAGHDADY, ABDELMONAIM
Com Arribar
MARTORELL C.F. "A"
18-09-2021
10:30
MARTINENC, F.C. "A" PARADA SANCHEZ, HUGO
Com Arribar
CALDES MONTBUI, C.F. "C"
18-09-2021
10:30
SARRIÀ, C.P. "D" POLO BELTRAN, IVAN
Com Arribar
E.F. OLESA 87, C "B"
18-09-2021
10:30
ESPARREGUERA, C.E. "A" JAURRIETA CASTANY, ASIER
Com Arribar
MARTINENCA, U.E. "A"
18-09-2021
10:30
CUBELLES, C.F. "B" FERRET FONT, JORDI
Com Arribar
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"
18-09-2021
10:30
JESUS Y MARIA, U.D. "A" DOMINGUEZ MIRANDA, CARLOS
Com Arribar
SANTES CREUS CLUB ESP. "C"
18-09-2021
10:30
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "B" ARIAS CAMARA, OSCAR
Com Arribar
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "B"
18-09-2021
10:30
MIG SEGRIA, C.E. "A" CUADRAT OLIVER, SERGI
Com Arribar
TORTOSA,CD
18-09-2021
10:30
AMETLLA DE MAR SCER NÄGELI JUAN, VANNI
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "D"
18-09-2021
10:40
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "C" ALINS RODRIGUEZ, XAVIER
Com Arribar
TORREFORTA, C.D.C. "A"
18-09-2021
10:45
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" GONZALEZ MONTAGUT, PAU
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "A"
18-09-2021
10:45
MERCANTIL, C.E "A" MARTINEZ MACIA, ORIOL
Com Arribar
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A"
18-09-2021
10:45
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "A" TARGARONA MAYORGAS, DAVID
Com Arribar
Pª BARC. ANGUERA "D"
18-09-2021
10:45
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "C" COLL SANTAMARIA, ARNAU
Com Arribar
BUFALÀ, C.F. "C"
18-09-2021
10:45
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "C" ROSA LOPEZ, JOEL
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "B"
18-09-2021
10:45
MASNOU, C.D. "C" BLANCH ORDUÑA, ALEIX
Com Arribar
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C "A"
18-09-2021
10:45
GERUNDA FUTBOL CLUB "B" RUEDA HIDALGO, IZAN
Com Arribar
MANLLEU, A.E.C. "C"
18-09-2021
11:00
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "A" GAROLERA ANFRUNS, BIEL
Com Arribar
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
11:00
OAR VIC "C" BARROSO PALMERO, JOSE JUAN
Com Arribar
BASE OLERDOLA, C.E. "A"
18-09-2021
11:00
CAPELLADES, C.F. "A" GONZALEZ CID, GUILLEM
Com Arribar
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL "A"
18-09-2021
11:00
RODA DE BARA AT. "A" SANCHEZ VAZQUEZ, MIGUEL SEBASTIAN
Com Arribar
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES "A"
18-09-2021
11:00
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS "A" PALAU BARBA, ARNAU
Com Arribar
BELL LLOC, C.P. "A"
18-09-2021
11:00
SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F "A" BEN MOUSSA EL GHALBZOURI, MOHAMED
Com Arribar
ARGENTONA, C.F. "A"
18-09-2021
11:00
GIRONA, F.C. "C" ROMERO SANCHEZ, DAVID
Com Arribar
PALAUTORDERA, C.F. "A"
18-09-2021
11:00
CANOVELLES, U.E. "B" CABEZAS RUBIO, SERGIO
Com Arribar
MONT-RAS,C.E. "A"
18-09-2021
11:00
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "C" BOADA BARCELONA, MARC
Com Arribar
CADAQUES, U.D. "A"
18-09-2021
11:00
Pª UNIONISTA FIGUERES "A" ARENAS MORA, POL
Com Arribar
CASSA, U.D. "A"
18-09-2021
11:00
FORNELLS, UE. "B" ALSINA DARDER, GERARD
Com Arribar
ESCOLA F. BAIX TER, C.E "A"
18-09-2021
11:00
L'ESCALA, F.C. "B" SIMONENKO , PETR
Com Arribar
CAL AGUIDO, A.D. "B"
18-09-2021
11:00
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E. "A" MORILLA MORILLO, DIEGO
Com Arribar
BERGA, C.E. "A"
18-09-2021
11:00
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" ESCAMILLA MOLINA, JOFRE
Com Arribar
VILANOVA GELTRU C.F. "C"
18-09-2021
11:00
VENDRELL C.E. "B" EL ATTAR YALAOUI, ABDELALI
Com Arribar
PLA URGELL, C.E. "A"
18-09-2021
11:00
CLUB ESPORTIU ATLETIC LLEIDA "A" MONYARCH IÑIGUEZ, GUILLEM
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA "A"
18-09-2021
11:00
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC "A" PEREZ RIBAS, ELOI
Com Arribar
SABADELL NORD,CF. "A"
18-09-2021
11:00
BADIA DEL VALLES, C.D. "A" RAIS, NAOUFAL
Com Arribar
PUIGREIG, C.E. "A"
18-09-2021
11:00
GIRONELLA, C.F. AT. "A" LOPEZ PAZMIÑO, RICARDO LUIS
Com Arribar
SABADELL F.C., C.E. "B"
18-09-2021
11:00
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "A" MARTIN HERNANDEZ, ERIC
Com Arribar
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"
18-09-2021
11:00
CANONJA, C.F. "A" FONTS ALABAU, POL
Com Arribar
PALS, AT "A"
18-09-2021
11:00
ARO, C.E. "B" GARBERA GONZALEZ, JOAN
Com Arribar
PARE MANYANET, A.E. "A"
18-09-2021
11:00
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" DALPEZZO SALVADO, DAVID
Com Arribar
PONTENC CLUB ESP. "A"
18-09-2021
11:00
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. "B" GOU MARLY, GUILLEM
Com Arribar
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESPORT. "A"
18-09-2021
11:00
CAL AGUIDO, A.D. "B" LOPEZ FERNANDEZ, MIGUEL
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A"
18-09-2021
11:00
VILASSAR MAR,U.E. "A" MENDOZA AVECILLA, IVAN
Com Arribar
COSTA DAURADA FC "A"
18-09-2021
11:00
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. "B" SANCHEZ RECIO, IVAN
Com Arribar
FLIX, J.D. "A"
18-09-2021
11:00
EFB ULLDECONA "A" ITURBE SAINZ DE LA MAZA, MARTI
Com Arribar
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB "A"
18-09-2021
11:00
VALLES, C.AT. "A" GARCIA CANDELA, VICTOR
Com Arribar
FRAGA FUTBOL BASE
18-09-2021
11:10
CFJ MOLLERUSSA CIPRESSO, LUCAS EZEQUIEL
Com Arribar
DON BOSCO, C.F. "A"
18-09-2021
11:15
SANT GABRIEL, C.D. "E" LESKO PENKIVSKYY, ALEXIS
Com Arribar
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL "B"
18-09-2021
11:15
MATADEPERENC, ATHLETIC "A" RAHMOUNI , MORAD
Com Arribar
MONTORNES, C.F. "A"
18-09-2021
11:15
AMETLLA VALLES, C.F. "B" BENAMAR HOBA, NOUREDDINE
Com Arribar
EBRE ESCOLA ESP.,CF "B"
18-09-2021
11:15
ARNES CLUB ESP. "A" GIL MASIP, MARIO
Com Arribar
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A"
18-09-2021
11:15
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" CUBELLS ROIGE, ALBERT
Com Arribar
LES FRANQUESES, C.F. "A"
18-09-2021
11:30
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "A" KAHOUACH BELHAJ, MONIM
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "C"
18-09-2021
11:30
PARETS, C.F. "B" HORTA VILALTA, SERGI
Com Arribar
VILAMALLA, F.C. "A"
18-09-2021
11:30
RIUDEPERES C.F. AT. "A" GOZALVEZ NOVELLA, OSCAR
Com Arribar
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. "A"
18-09-2021
11:30
JESUS CATALONIA, C.F. "A" BOUYAHIAOUI, LHOUSSAINE
Com Arribar
LLIÇA D'AMUNT, C.E. "B"
18-09-2021
11:30
VILAMAJOR, C.F. "A" LLORENS PLANA, MARCEL
Com Arribar
GURB, U.E. "A"
18-09-2021
11:30
RIUDEPERES C.F. AT. "A" BARNIOL COLOM, GUILLEM
Com Arribar
BASE ROSES, C.F. "A"
18-09-2021
11:30
EFC PALAU-SAVERDERA "A" FELIU ROVIRA, MARC
Com Arribar
VILAMAJOR, C.F. "A"
18-09-2021
11:30
LLIÇA D'AMUNT, C.E. "A" GARRIDO RODRIGUEZ, AITOR
Com Arribar
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G"
18-09-2021
11:30
VILADECANS U.D. "B" LUCENA OLMEDO, ORIOL
Com Arribar
VALLMOLL C.D. "A"
18-09-2021
11:30
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" KUEDI MALONGA, ALBERTO
Com Arribar
SARRIA, C.P. "A"
18-09-2021
11:30
JUNIOR,C.F. "A" JUANGRAN MUELA, GUILLEM
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
11:30
MANRESA, C.E. "B" ASSIKIOU AFRIG, SAMIR
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "C"
18-09-2021
11:30
SABADELL F.C., C.E. "E" URGOITI Rodriguez, Joritz
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "C"
18-09-2021
11:30
SABADELL F.C., C.E. "B" ESSAIH HABY, ABDELHAY
Com Arribar
SANTFELIUENC, F.C. "C"
18-09-2021
11:30
CATALÒNIA, U.B. "E" GALAN PEREZ, ANGEL
Com Arribar
ESCOLA F. CERVERA,C "B"
18-09-2021
11:30
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. "A" RIU CARULLA, ROGER
Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
11:30
CIRERA, U.D. "A" GARCIA CONTRERAS, MARC
Com Arribar
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
18-09-2021
11:30
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D" SIERRA TABOADA, IBAN
Com Arribar
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "A"
18-09-2021
11:30
TARADELL, U.D. "A" BORRULL MARTINEZ, MARIO
Com Arribar
FIGUERES, U.E. "B"
18-09-2021
11:30
BANYOLES CLUB AT. "B" BLANQUEZ PUIG, RAUL
Com Arribar
ARTES, F.C. "A"
18-09-2021
11:30
AVIA, U.E. "A" DOUDOU DOUDOU, BILAL
Com Arribar
BALCONADA, U.E. "A"
18-09-2021
11:30
SANT VICENÇ 2018, F.C. "A" ROJAS CALVERA, ALEIX
Com Arribar
RACING BLANENC F.C. "A"
18-09-2021
11:30
FORNELLS, UE. "A" BAS MUÑOZ, SERGI
Com Arribar
BANYOLES, C.E. "A"
18-09-2021
11:30
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C "A" RUIZ JUANOLA, JORDI
Com Arribar
BASE MARC BARTRA CF "D"
18-09-2021
11:30
ATHLETIC CUBELLES FC. "B" LAARIBI ELAAMRI, HOUSSAM
Com Arribar
PORQUERES, U.E. "A"
18-09-2021
11:30
CELLERA, C.F. "A" KERKRI KERKRI, MOHAMMED
Com Arribar
RODA DE BARA AT. "B"
18-09-2021
11:30
TORREDEMBARRA, U.D. "A" PUNZANO OLIVE, OSCAR
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "C"
18-09-2021
11:30
LA RIERA, C.F. "A" GARRIGA ALONSO, JOEL
Com Arribar
TERCER
18-09-2021
11:30
QUART NÄGELI JUAN, VANNI
Com Arribar
VIARÓ, C.E. "A"
18-09-2021
11:45
JUNIOR,C.F. "B" SALGUERO DELGADO, ALEX
Com Arribar
FEC VALL DEL TER "A"
18-09-2021
11:45
LES PRESES, C.F. "B" DOMENECH ROSELL, MIQUEL
Com Arribar
CELRA, U.C.E. "A"
18-09-2021
11:45
CORNELLA TERRI, A.E. "A" GOMEZ GONZALEZ, GERARD
Com Arribar
AEM, S.E. "F"
18-09-2021
11:45
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" BOIX ALVES, EDGAR
Com Arribar
BASCARA, F.C. "A"
18-09-2021
11:45
BANYOLES CLUB AT. "B" MEZIANE TOUKOUKI, ANOUAR
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "C"
18-09-2021
11:45
CANOVELLES, U.E. "A" DIAZ-CANO CASANOVAS, LUCAS
Com Arribar
SAN SALVADOR, U.D. "A"
18-09-2021
11:45
CANONJA, C.F. "B" VIVES PAGES, MARC
Com Arribar
VOLTREGA,C.F. "A"
18-09-2021
11:45
GURB, U.E. "B" SALA JUVANTENY, ALBERT
Com Arribar
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A"
18-09-2021
11:45
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" KAZADI ORLOVA, PAULIN MUKENDI
Com Arribar
SANT IGNASI C.E. "A"
18-09-2021
11:45
MARTINENC, F.C. "B" LARRIBA CAMPILLO, MARC
Com Arribar
SANTVICENTI CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
11:45
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "A" CARMONA SANTANDREU, POL
Com Arribar
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL "A"
18-09-2021
11:45
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" GARCIA CARDEÑOSA, ADRIAN
Com Arribar
SANT GABRIEL, C.D. "B"
18-09-2021
11:45
SANT ILDEFONS, U.E. "A" CARBALLO VAZQUEZ, OSCAR
Com Arribar
GORNAL, U.D. "A"
18-09-2021
11:45
SAN CRISTOBAL, C.P. "C" ALONSO VAY, JAVIER
Com Arribar
TOSSA UNIO ESPORTIVA "A"
18-09-2021
12:00
CASSA, U.D. "B" EL HANAFI OUALI, AYOUB
Com Arribar
MARTINENC, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
SANTBOIA, F.C. "A" BUREU MENDEZ, ENRIC
Com Arribar
BARCELONA, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
SEGRE, AT. "A" RODRIGUEZ LOPEZ, JAIME
Com Arribar
RUBI, U.E. "A"
18-09-2021
12:00
MARTINENC, F.C. "C" CORTES MARIN, MIGUEL ANGEL
Com Arribar
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA "A"
18-09-2021
12:00
CORBERA , C.F. "B" ALOUIZ, MOHAMED SALIM
Com Arribar
TONA, U.E. "A"
18-09-2021
12:00
BANYOLES, C.E. "A" MUÑOZ BAQUERO, VICENTE ALEXAND
Com Arribar
GIRONA, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
MANRESA, C.E. "A" ALARCON DA ROCHA SOUSA, JAVIER
Com Arribar
MOLLETENSE, U.D. "A"
18-09-2021
12:00
MOLLET U.E.,CF. "B" KAMLI , HAMZA
Com Arribar
HORTA, U.AT. "C"
18-09-2021
12:00
TECNOFUTBOL C.F "A" PENA , VALENTINO
Com Arribar
LA SALLE BONANOVA, C.E. "A"
18-09-2021
12:00
SANTS, U.E. "A" PEDROL VOZMEDIANO, BERNAT
Com Arribar
FATIMA, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. "A" MELLADO BERLOSO, ALEX
Com Arribar
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. "A"
18-09-2021
12:00
BASE OLERDOLA, C.E. "B" ARBIB FARRATOU, MARWA
Com Arribar
PIRINAICA, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
CALLUS, C.F. "A" BOMBARDO CAMPILLO, PAU
Com Arribar
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E. "A"
18-09-2021
12:00
BREDA, U.E. "A" CHINCHILLA CHINCHILLA, SERGIO
Com Arribar
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B"
18-09-2021
12:00
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL "B" ABADIAS ALACID, RODRIGO
Com Arribar
ESPANYOL, R.C.D. "B"
18-09-2021
12:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "A" TAMAYO LLIRINOS, ERNEST
Com Arribar
SANT PONÇ, AT. "A"
18-09-2021
12:00
SILS, C.F. "A" MOLINA LOPEZ, EFRAIN
Com Arribar
LA TORRETA, C.F. "B"
18-09-2021
12:00
GRANOLLERS, E.C. "E" CEACERO SOLANA, FERRAN
Com Arribar
EUROPA, C.E. "D"
18-09-2021
12:00
VETERANS CATALUNYA,AF "A" MARTIN MONTENEGRO, RAMON IVAN
Com Arribar
ESPLAIS, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
ROSES, A.E. "C" ZAMBRANO ACOSTA, JAIRO
Com Arribar
VILADECANS U.D. "A"
18-09-2021
12:00
CAN VIDALET, C.F. "A" FERNANDO VAZQUEZ, JOAN
Com Arribar
SANT SADURNI, U.E. "B"
18-09-2021
12:00
CASTELLDEFELS, U.E. "E" CORZO PEÑA, ERIC
Com Arribar
CATALÒNIA, U.B. "A"
18-09-2021
12:00
SANTFELIUENC, F.C. "C" ORTE MARTIN, ELOI
Com Arribar
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "B"
18-09-2021
12:00
ABRERA, A.E. "A" MARQUEZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "D"
18-09-2021
12:00
CERCLE SABADELLES 1856 "B" RAHMOUNI, YASSIN
Com Arribar
CAN BUXERES, F.C. "C"
18-09-2021
12:00
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB "B" PIZARRO BERNAL, MARTIN
Com Arribar
CONSTANTI, C.E. "A"
18-09-2021
12:00
ALCOVER, C.E. "A" ZAPATERIA GOMEZ, JULEN
Com Arribar
GELIDA, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "B" LACRUZ VERDE, AMAYA
Com Arribar
BEGUES, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
ESCOLA ESPORTIVA LLOR "A" FERNANDEZ GANDULLO, CESAR
Com Arribar
DAUMAR CLUB "A"
18-09-2021
12:00
POBLE NOU ,AT. "A" FERNANDEZ MARTIN, ALEX
Com Arribar
HORTONENC, F.C. "A"
18-09-2021
12:00
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "A" CLARAMUNT TEJEDOR, MARC
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "C"
18-09-2021
12:00
CIRERA, U.D. "A" KAHOUACH BELHAJ, BILAL
Com Arribar
VOLTREGA,C.F. "A"
18-09-2021
12:00
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC "B" ARRAHI ARRAI, RAYAN
Com Arribar
MARTORELL C.F. "B"
18-09-2021
12:00
SANTS, U.E. "B" GOMEZ GOMEZ, MARIA
Com Arribar
CALDES MONTBUI, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
SARRIA, C.P. "B" EL BAKKALI BAKKALI YAKHLEF, AHMED RIDA
Com Arribar
RIUDEBITLLES, C.D. "A"
18-09-2021
12:00
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "C" GARCIA BOVE, ARNAU
Com Arribar
ESPLUGUENC, C.F.A. "A"
18-09-2021
12:00
PALLEJA, C.F. "A" MASO OLMOS, ARNAU
Com Arribar
CAN TRIAS, U.D. "A"
18-09-2021
12:00
ALZAMORA, C.F. "B" PONS SALVATELLA, ROGER
Com Arribar
ESCOLA F. PINYANA, C.E "B"
18-09-2021
12:00
PARDINYES C.F. "B" GRACIA ABRIL, SERGIO
Com Arribar
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"
18-09-2021
12:00
MORELL, C.D. "A" ORTS ROIG, PAU
Com Arribar
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "B"
18-09-2021
12:00
ESCOLA F. GAVA, C. "B" CRESPO DIAZ, JAVIER
Com Arribar
ESPORT BASE DEL PAPIOL "A"
18-09-2021
12:00
FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" NOVA PAGES, ADRIA
Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "B"
18-09-2021
12:00
SANTBOIA, F.C. "E" MAYOR ROMERO, RUBEN
Com Arribar
RIUDOMS, C.D. "A"
18-09-2021
12:00
FALSET ESP. "A" SUAREZ GIMENO, FERRAN
Com Arribar
LLOREDA, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C" TSERENNOROV , TEMUULEN
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "E"
18-09-2021
12:00
OAR GRÀCIA SBD E.F. "A" CESPEDES MAGDALENA, ALEJANDRO
Com Arribar
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. "A"
18-09-2021
12:00
RIBES, C.D. "B" MARTINEZ ORTIZ, ADRIAN
Com Arribar
LLIÇA DE VALL C.F. "B"
18-09-2021
12:00
CARDEDEU, F.C. "D" MORENO SIMON, ANGEL
Com Arribar
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
12:00
CAN VIDALET, C.F. "C" ALONSO MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
Com Arribar
MORELL, C.D. "B"
18-09-2021
12:00
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" COSTA MESTRE, ARNAU
Com Arribar
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"
18-09-2021
12:00
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "A" BALSERA MARTIN, JUAN A.
Com Arribar
MARTORELL C.F. "A"
18-09-2021
12:00
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "A" GONZALEZ MARTINEZ, MARC
Com Arribar
BLANCA SUBUR, C.F. "C"
18-09-2021
12:00
CATALÒNIA, U.B. "C" CHAKIR ELOSRI, NOUREDDIN
Com Arribar
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C "A"
18-09-2021
12:00
ARO, C.E. "A" SIDIBE, ZOUMANA
Com Arribar
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "C"
18-09-2021
12:00
VILASSAR MAR,U.E. "B" PENAS OLIVA, CARLOS
Com Arribar
OAR VIC "B"
18-09-2021
12:00
CENTELLES, U.E. "A" VIVET VILARO, OT
Com Arribar
ALTAFULLA, C.E. "A"
18-09-2021
12:00
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" MIRON SOTO, ADRIAN
Com Arribar
BASE MARC BARTRA CF "A"
18-09-2021
12:00
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" VENEGAS CARDENAS, RAUL
Com Arribar
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "D"
18-09-2021
12:00
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER "C" TUSET CERCOS, XAVIER
Com Arribar
BASE MARC BARTRA CF "A"
18-09-2021
12:00
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" MARTI ROVIRA, ARNAU
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT "A"
18-09-2021
12:00
LLOREDA, C.F. "A" ARAGONES CASARES, JOAN
Com Arribar
SANTA BARBARA, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
LA SENIA, C.F. "A" CHGUENNOU , AYOUB
Com Arribar
AMER, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
LA CANYA, A.E. "B" TELLEZ SOLER, PAU
Com Arribar
VALLES, C.AT. "B"
18-09-2021
12:00
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. "B" REGRAGUI EL HARTI, OMAR
Com Arribar
CARDONA, C.F. "A"
18-09-2021
12:00
GIRONELLA, C.F. AT. "A" FERNANDEZ SERRANO, MARC
Com Arribar
A.E. UNIÓ REMENCES "A"
18-09-2021
12:00
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E "C" DEL MORAL HERNANDEZ, LLUIS
Com Arribar
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"
18-09-2021
12:00
PARETS, C.F. "B" SACRISTAN SERRAT, FRANCESC XAVIER
Com Arribar
CABRILS, C.E. "B"
18-09-2021
12:00
MASNOU AT. "B" GALLEGO ORTEGA, ADRIANO
Com Arribar
CANYELLES,C.E. "A"
18-09-2021
12:00
SANT ANDREU, U.E "D" DUEÑAS PELAEZ, GERARD
Com Arribar
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F "A"
18-09-2021
12:00
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" ESCABIAS RIUS, MIGUEL
Com Arribar
CUBELLES, C.F. "B"
18-09-2021
12:00
RIBES, C.D. "A" OSUNA RABAL, AITOR
Com Arribar
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. "A"
18-09-2021
12:00
AEM, S.E. "B" GUTIERREZ GALERA, SAMUEL
Com Arribar
MIG SEGRIA, C.E. "B"
18-09-2021
12:00
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. "B" IBARGÜENGOITIA PLAZA, RODRIGO
Com Arribar
MAS PELLICER, U.D.C. "A"
18-09-2021
12:00
SALOU, U.D. "A" ROBRES ROYUELA, MARIO
Com Arribar
ESCOLA E.BRAFA "B"
18-09-2021
12:00
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "B" SUMPSI SALOM, ALEXANDRE
Com Arribar
ARNES CF
18-09-2021
12:00
ALCAÑIZ,CF RUEDA BOTELLA, DORIAN
Com Arribar
UE BALAFIA
18-09-2021
12:00
FRAGA FUTBOL BASE GUERRERO TELLO, UNAI
Com Arribar
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
12:15
NAVATA, C.F. "A" NOGAREDA SALA, MOISES
Com Arribar
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A"
18-09-2021
12:15
CAN VIDALET, C.F. "B" TRAVET RASCON, ROGER
Com Arribar
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "B"
18-09-2021
12:15
LA SALLE BONANOVA, C.E. "B" FARRE ROLDAN, MIQUEL
Com Arribar
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "B"
18-09-2021
12:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" COLOMER LOPEZ EGEA, ARTUR
Com Arribar
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR "A"
18-09-2021
12:15
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "A" ADAIRAK DAIRAK, BILAL
Com Arribar
FARNERS, C.E. "A"
18-09-2021
12:15
LLORET, C.F. "A" MASSANA MARTIN, ARNAU
Com Arribar
Pª BARC. ANGUERA "D"
18-09-2021
12:15
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "D" VALLS PAGESPETIT, VICTOR
Com Arribar
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "D"
18-09-2021
12:15
Pª BARC. BARCINO, CE "C" DE LA IGLESIA MUÑOZ, PABLO
Com Arribar
SARRIA TER, C.F. "A"
18-09-2021
12:15
BESCANO, C.D. "B" DOMINGUEZ GUTIERREZ, FRAN
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "D"
18-09-2021
12:15
SANT ANDREU, U.E "C" JIMENEZ FLORES, JORDI
Com Arribar
ARO, C.E. "A"
18-09-2021
12:15
SARRIA TER, C.F. "A" BOUZNAKARI LAHCHAYCHI, HICHAM
Com Arribar
JUAN XXIII,C.S. "B"
18-09-2021
12:15
JUNIOR,C.F. "D" OULAD DAHMAN, AHMED
Com Arribar
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET "C"
18-09-2021
12:15
CASTELLDEFELS, U.E. "D" LUQUE ORTUÑO, DANIEL
Com Arribar
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"
18-09-2021
12:15
AEM, S.E. "A" PEREA MURIEL, MARCOS
Com Arribar
ALCOVER, C.E. "A"
18-09-2021
12:15
CONSTANTI, C.E. "A" GARCIA ESTEVEZ, ERIC
Com Arribar
SILS, C.F. "A"
18-09-2021
12:15
FARNERS, C.E. "B" DAVESA PEREZ, MARTI
Com Arribar
VILANOVA VALLES,C.F. "B"
18-09-2021
12:15
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "E" GILABERT GARCIA, RAMON
Com Arribar
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
12:15
ESPORT BASE DEL PAPIOL "B" RIERA MUÑOZ, MARC
Com Arribar
LA PALMA CERVELLO, U.E. "A"
18-09-2021
12:20
MARIANAO POBLET UD "C" BEJAR RABASCALL, JORDI
Com Arribar
LA FARGA XXI, CE "B"
18-09-2021
12:20
ESPARREGUERA, C.E. "B" USTRELL CASTELLET, MARC
Com Arribar
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
12:20
BASE MARC BARTRA CF "A" PINO MERCADE, JAUME
Com Arribar
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "A"
18-09-2021
12:30
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. "A" MOLINA QUILEZ, MARINA
Com Arribar
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT "A"
18-09-2021
12:30
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. "A" PORXAS HERRERA, ADAM
Com Arribar
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT "A"
18-09-2021
12:30
QUART, U.E. "A" GONZALEZ-CARRATO SORIANO, ADRIAN
Com Arribar
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "B"
18-09-2021
12:30
LA GRANADA, C.F. "A" SILVESTRE RIONE, SERGI
Com Arribar
MOLINOS, U.D. "A"
18-09-2021
12:30
JUVENTUS, A.C. "A" MARTIN SANCHEZ, PAU
Com Arribar
LA CANYA, A.E. "A"
18-09-2021
12:30
TORELLO, C.F. "B" PLA CASTELLA, ARNAU
Com Arribar
PRAT, A.E. "B"
18-09-2021
12:30
HORTA, U.AT. "B" BELDRIS MEN HMIDA, MOHAMED
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "B"
18-09-2021
12:30
ESPANYOL, R.C.D. "B" RAMIREZ PLAZA, ANTONIO
Com Arribar
SAN MAURO, U.D. "A"
18-09-2021
12:30
GIMNASTIC MANRESA, C. "C" MORENO MORIANA, IVAN
Com Arribar
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL
18-09-2021
12:30
CABRILS, C.E. "A" PERALVAREZ ALBARCA, SERGI
Com Arribar
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS "A"
18-09-2021
12:30
MARTINENC, F.C. "E" HARRATA-SERROUKH EL HAMADANI, HAMZA
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "C"
18-09-2021
12:30
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "B" MARTINEZ MACIA, ORIOL
Com Arribar
MONT-RAS,C.E. "A"
18-09-2021
12:30
GLOBAL-PALAMOS C.F. "A" BOADA BARCELONA, MARC
Com Arribar
SABADELLENCA, UE. "B"
18-09-2021
12:30
ESCOLA F. SABADELL "B" CULEBRAS GARCIA, NICOLAS
Com Arribar
CAL AGUIDO, A.D. "A"
18-09-2021
12:30
CASSA, U.D. "A" GONZALEZ RODRIGUEZ, AGATA
Com Arribar
SANT GREGORI, A.E. "B"
18-09-2021
12:30
VILABLAREIX FUTBOL CLUB "B" PUJOL COLELL, IKER
Com Arribar
RIPOLLET, C.F. "B"
18-09-2021
12:30
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "C" PEREZ REYES, REYSON
Com Arribar
SEGRE, AT. "D"
18-09-2021
12:30
AEM, S.E. "D" SORA , ANDREI CRISTIAN
Com Arribar
ESCOLA F. GIRONES-SABAT "B"
18-09-2021
12:30
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. "C" CABRERA VIDAL, MARC
Com Arribar
RIBES, C.D. "A"
18-09-2021
12:30
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" PASCUAL LOPEZ, PERE
Com Arribar
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "D"
18-09-2021
12:30
CERDANYOLA VALLES, F.C. "F" REDONDO CARRERA, BENJAMIN
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"
18-09-2021
12:30
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "B" AGUILAR PLANAS, DAVID
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"
18-09-2021
12:30
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" CIRAUQUI GARCIA, POL
Com Arribar
BISBALENC, AT. "A"
18-09-2021
12:30
UNIÓ GIRONA A.C.E. "A" LOPEZ MARTIN, ALEX
Com Arribar
E.F. OLESA 87, C "A"
18-09-2021
12:30
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "B" NOTARIO FERNANDEZ, JORDI
Com Arribar
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
12:30
SANTES CREUS CLUB ESP. "B" SOLE TOSAS, ALEIX
Com Arribar
MARIANAO POBLET UD "B"
18-09-2021
12:30
VISTA ALEGRE,U.D. "B" LOPEZ MORENO, ELICINIO
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA "B"
18-09-2021
12:30
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC "B" PEREZ RIBAS, ELOI
Com Arribar
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "A"
18-09-2021
12:30
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "C" LOPEZ LOPEZ, CARLOS
Com Arribar
BASE L'ARBOÇ,CF. "B"
18-09-2021
12:30
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "B" EL ATTAR YALAOUI, ABDELALI
Com Arribar
CAN VIDALET, C.F. "A"
18-09-2021
12:30
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "A" GOMEZ MENESES, GUILLEM
Com Arribar
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
18-09-2021
12:30
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" JAREÑO GIL, JOSE
Com Arribar
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C "B"
18-09-2021
12:30
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "C" RUEDA HIDALGO, IZAN
Com Arribar
L'ESCALA, F.C. "B"
18-09-2021
12:30
QUART, U.E. "D" JOFRE CANTON, ADRIA
Com Arribar
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. "A"
18-09-2021
12:30
FATIMA, F.C. "A" RODRIGUEZ DIAZ, MARC
Com Arribar
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C"
18-09-2021
12:30
ALCOLETGE, AE. "A" CIPRESSO, SERGIO FERNANDO
Com Arribar
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. "A"
18-09-2021
12:30
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" GARCIA MUÑOZ, ORIOL
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL "B"
18-09-2021
12:30
ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" PRIETO MARIA, SERGI
Com Arribar
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
12:30
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL "A" EL MORABIT EL KHATTABI, ABDELHAKIM
Com Arribar
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "D"
18-09-2021
12:30
SILS, C.F. "B" JALLOW JALLOW, MUTTAR
Com Arribar
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B"
18-09-2021
12:30
POLINYA, AT. "B" TINTORE VILA, LUCAS
Com Arribar
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B"
18-09-2021
12:30
POLINYA, AT. "B" DOUHA PRIETO, ISMAEL
Com Arribar
FINAL 1
18-09-2021
12:30
FINAL 2 NÄGELI JUAN, VANNI
Com Arribar
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A"
18-09-2021
12:45
JOANENC, F.C. "B" LOPEZ BERGES, JAVIER
Com Arribar
MANLLEU, A.E.C. "D"
18-09-2021
12:45
BERGA, C.E. "B" OCHAN EL MESSAOUDI, ISMAEL
Com Arribar
PERALADA, C.F. "A"
18-09-2021
12:45
ESCOLA F. GIRONES-SABAT "A" ESPINOSA DIAZ, JUAN
Com Arribar
ROSES, A.E. "A"
18-09-2021
12:45
ESPLAIS, C.F. "B" PIQUES LLEONART, POL
Com Arribar
ESCOLA F. CERVERA,C "B"
18-09-2021
12:45
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS "B" CABALLERO ATZET, MARC
Com Arribar
ABRERA, A.E. "A"
18-09-2021
12:45
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "A" SANCHEZ SANZ, JOEL
Com Arribar
UNIÓ GIRONA A.C.E. "B"
18-09-2021
12:45
BISBALENC, AT. "A" SOLER FIGA, ORIOL
Com Arribar
PREMIA DALT, C.D. "A"
18-09-2021
12:45
MALGRAT, C.D. "A" EGHRIBEL BEN ASSAR, MOHAMED REDA
Com Arribar
PALAUTORDERA, C.F. "A"
18-09-2021
12:45
FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" CABEZAS RUBIO, SERGIO
Com Arribar
BELL LLOC, C.P. "B"
18-09-2021
12:45
LA PERA, U.E. "A" LLENSA ALSINA, OLEGUER
Com Arribar
TORREFORTA, C.D.C. "B"
18-09-2021
12:45
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "B" BES GONZALEZ, SERGIO
Com Arribar
EUROPA, C.E. "C"
18-09-2021
12:45
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" PEREZ SANCHEZ, JAUME
Com Arribar
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES "A"
18-09-2021
12:45
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA "A" PALAU BARBA, ARNAU
Com Arribar
SAN LORENZO, U.D. "B"
18-09-2021
12:45
MAURINA EGARA, C.F. "B" SALOMO SAFONT, JOSEP
Com Arribar
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "B"
18-09-2021
12:45
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" CABEZAS ROMERO, FLORENCIO
Com Arribar
MARTORELLES, C.F. "A"
18-09-2021
12:45
TIANA, C.C.E. "A" LLORA FERNANDEZ, CARLOS
Com Arribar
PARE MANYANET, A.E. "C"
18-09-2021
12:45
SANTES CREUS CLUB ESP. "C" PICCINI CARRERAS, FABRIZIO
Com Arribar
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "A"
18-09-2021
12:45
BALAGUER, C.F. "B" SABRI, AKRAM
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT "B"
18-09-2021
12:45
DIAGONAL CLUB ESP. "B" RODRIGUEZ LOPEZ, SARA
Com Arribar
BAIX SEGRIA
18-09-2021
12:45
FRAGA FUTBOL BASE FAJARDO VICTORIA, JORGE
Com Arribar
ARNES CF JUVENIL
18-09-2021
12:50
ALCAÑIZ,CF RUEDA BOTELLA, DORIAN
Com Arribar
FORNELLS, UE. "B"
18-09-2021
13:00
FARNERS, C.E. "A" TRIOLA MIR, JORDI
Com Arribar
CANOVELLES, U.E. "B"
18-09-2021
13:00
PALAUTORDERA, C.F. "A" CHAGHOUANI OLIVARES, ISAAC
Com Arribar
BASE OLERDOLA, C.E. "B"
18-09-2021
13:00
ANOIA , C.E. "A" GONZALEZ CID, GUILLEM
Com Arribar
GUARDIOLENCA, A.F. "A"
18-09-2021
13:00
JOANENC, F.C. "D" GONZALEZ FERNANDEZ, ARNAU JOAN
Com Arribar
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C"
18-09-2021
13:00
SANT GABRIEL, C.D. "D" PEREZ BATLLE, VICTOR
Com Arribar
PREMIA CLUB ESP. "A"
18-09-2021
13:00
VILASSAR MAR,U.E. "C" JUSTE ONO, SHO
Com Arribar
MASNOU, C.D. "B"
18-09-2021
13:00
VILASSAR MAR,U.E. "E" EL HANI EL HADDOUCHI, AHMED
Com Arribar
ESCOLA F. BAIX TER, C.E "A"
18-09-2021
13:00
L'ESCALA, F.C. "A" POT PAVON, MANUEL
Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "C"
18-09-2021
13:00
CIRERA, U.D. "B" HORACIO LLANOS, PABLO
Com Arribar
FIGUERES, U.E. "C"
18-09-2021
13:00
BESCANO, C.D. "B" MURILLO FIOL, RODRIGO
Com Arribar
CASTELLDEFELS, U.E. "A"
18-09-2021
13:00
JOANENC, F.C. "A" POVEDANO JIMENEZ, GERARD
Com Arribar
ALELLA, C.F. "B"
18-09-2021
13:00
ARENYS DE MAR, C.F. "A" ARANDA SORIA, BORJA
Com Arribar
SABADELL F.C., C.E. "A"
18-09-2021
13:00
GIMNASTIC MANRESA, C. "A" VICENTE DELMAR, ADRIA
Com Arribar
LA ROMANICA, C.F. "B"
18-09-2021
13:00
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "B" CHERFAWI HAMRI, MHAMED
Com Arribar
PORQUERES, U.E. "B"
18-09-2021
13:00
CELLERA, C.F. "A" RIERA PRAT, JOSEP
Com Arribar
FRUITOSENC, F.C. "B"
18-09-2021
13:00
GIMNASTIC MANRESA, C. "E" RAYA MORILLAS, FRANCISCO
Com Arribar
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "B"
18-09-2021
13:00
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" LOPEZ TIO, RUBEN
Com Arribar
RODA DE BARA AT. "B"
18-09-2021
13:00
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" HARIK , ISMAIL
Com Arribar
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A"
18-09-2021
13:00
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA "A" SCARABELLI CALOPA, JAN
Com Arribar
SALLENT, C.E. "B"
18-09-2021
13:00
ONG DIAPO "A" MUÑOZ GALEANO, ANTONIO
Com Arribar
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"
18-09-2021
13:00
LA RIERA, C.F. "A" RODRIGUEZ ORTEGA, VICTOR
Com Arribar
BANYOLES, C.E. "C"
18-09-2021
13:10
NAVATA, C.F. "A" AGUIAR MUÑOZ, ALEJANDRO
Com Arribar
PREMIA DALT, C.D. "B"
18-09-2021
13:15
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO "A" LLADO ORTIZ, SERGI
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
13:15
SABADELL F.C., C.E. "C" FERNANDEZ HERMIDA, JAVIER
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "D"
18-09-2021
13:15
ODENA, C.E. "A" RODRIGUEZ SOLIS, EDGAR
Com Arribar
SANT CELONI, FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
13:15
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A" GENER MONCADA, ALEIX
Com Arribar
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A"
18-09-2021
13:15
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" SANCHEZ RUIZ, ADRIA
Com Arribar
CANONJA, C.F. "A"
18-09-2021
13:15
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" FERNANDEZ LOPEZ, JAIME
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "B"
18-09-2021
13:15
SALOU, U.D. "B" FERNANDEZ OLIVE, ELOY
Com Arribar
VILASECA C.F. "A"
18-09-2021
13:15
TANCAT, U.D. "A" SZEIBERT, ZOLTAN
Com Arribar
EL CATLLAR, C.E. "A"
18-09-2021
13:15
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" VELASCO LAMPURDANES, ALEX
Com Arribar
SANT IGNASI C.E. "D"
18-09-2021
13:15
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A" PEREZ TOMAS, JAUME
Com Arribar
BLANES, C.D. "B"
18-09-2021
13:15
OLIMPIC MALGRAT, C.E. "B" VICENS FERRER, ADRIA
Com Arribar
SANTFELIUENC, F.C. "A"
18-09-2021
13:20
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "A" OUCHRIBOU, YOUSSEF
Com Arribar
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. "B"
18-09-2021
13:30
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "D" ZEROUALI, AYOUB
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "B"
18-09-2021
13:30
JUVENTUS-LLORET FUTBOL CLUB "A" MCHICHOU SAMADI, IBRAHIM
Com Arribar
LES FRANQUESES, C.F. "C"
18-09-2021
13:30
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. "B" GIL ESTEBANEZ, DAVID
Com Arribar
SAN CRISTOBAL, C.P. "B"
18-09-2021
13:30
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "C" SALVADOR MOLINA, ALEX
Com Arribar
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "C"
18-09-2021
13:30
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "H" FARRAS GIRONELLA, ALEXANDRE
Com Arribar
VILAMAJOR, C.F. "A"
18-09-2021
13:30
LLIÇA D'AMUNT, C.E. "B" MARIN SANCHEZ, TANIA
Com Arribar
SANT GABRIEL, C.D. "A"
18-09-2021
13:30
CORNELLA, U.D. SAD "C" CANAVESE PUJOL, FABIO
Com Arribar
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B"
18-09-2021
13:30
PRAT, A.E. "C" EL KHAYAT ISSAOUI, AYMAN
Com Arribar
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "B"
18-09-2021
13:30
GORNAL, U.D. "A" EL BAHJA EL BAHIA, ACHRAF
Com Arribar
ESCOLA F. GAVA, C. "D"
18-09-2021
13:30
ATLETIC SANT JUST . F. C. "C" RODRIGUEZ JACAS, ERIC
Com Arribar
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C"
18-09-2021
13:30
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "A" BARRERA CATALAN, MANUEL ANTONIO
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "C"
18-09-2021
13:30
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. "A" BOUYADMAREN, ABDERRAHMAN
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "B"
18-09-2021
13:30
ATLETIC SANT JUST . F. C. "D" DIAZ-CANO CASANOVAS, LUCAS
Com Arribar
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL "B"
18-09-2021
13:30
VILASSAR MAR,U.E. "D" ROMERO SANCHEZ, GERARD
Com Arribar
SANTBOIA, F.C. "C"
18-09-2021
13:30
VILADECANS U.D. "A" MARTIN TEJADA, LUCAS
Com Arribar
RACING BLANENC F.C. "A"
18-09-2021
13:30
CELRA, U.C.E. "B" OUSSAID MESSAOUDI, YOUNES
Com Arribar
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
18-09-2021
13:30
MASNOU, C.D. "A" MARTIN SANCHEZ, TOMAS
Com Arribar
POLINYA, AT. "B"
18-09-2021
13:30
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" CRUZ FERNANDEZ, RAUL
Com Arribar
SANT ILDEFONS, U.E. "D"
18-09-2021
13:30
MOLINS DE REI, C.F. "C" SERRANO URENDEZ, KEVIN
Com Arribar
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C "A"
18-09-2021
13:30
CASSA, U.D. "A" BRUSET HORTALA, POL
Com Arribar
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "B"
18-09-2021
13:30
GRANOLLERS, E.C. "D" BUENO MORILLO, JUAN FRANCISCO
Com Arribar
MATADEPERENC, ATHLETIC "A"
18-09-2021
13:30
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. "A" ELBAETAR EL KHABBAZ, MOHSEN
Com Arribar
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A"
18-09-2021
13:30
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "H" PEREZ GARCIA, ERIK
Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "C"
18-09-2021
13:30
MARIANAO POBLET UD "C" REBOLLO BAUTISTA, MANEL
Com Arribar
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL "A"
18-09-2021
13:30
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" MARTIN TARRIO, RUBEN
Com Arribar
LA RIERA, C.F. "B"
18-09-2021
13:30
VENDRELL C.E. "A" SALVAT BONET, ADRIA
Com Arribar
CATALÒNIA, U.B. "B"
18-09-2021
13:45
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "C" VIÑALS EGEA, PABLO
Com Arribar
SANT POL, AT. "A"
18-09-2021
13:45
TORDERA, C.F. "A" BOSCH TORRAS, JOSEP
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "D"
18-09-2021
13:45
RUBI, U.E. "D" GARCIA TRUBAT, ARNAU
Com Arribar
ARNES CF JUVENIL
18-09-2021
13:45
ARNES CF RUEDA BOTELLA, DORIAN
Com Arribar
MARTINENC, F.C. "G"
18-09-2021
14:00
RUBI, U.E. "B" GARCIA SANCHEZ, HUGO
Com Arribar
MOLLETENSE, U.D. "B"
18-09-2021
14:00
MOLLET U.E.,CF. "C" RICO GIL, JAVIER
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C"
18-09-2021
14:00
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" BELLANCO ORTIZ, CARLOS
Com Arribar
HORTA, U.AT. "A"
18-09-2021
14:00
SANT GABRIEL, C.D. "D" ESSABAOUNI BENSALAH, MOHAMMED
Com Arribar
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "B"
18-09-2021
14:00
BEGUES, C.F. "A" AGUILAR SANCHO, ALBERTO
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "A"
18-09-2021
14:00
CORNELLA, U.D. SAD "A" DE SAN JOSE MILLAS, SALVADOR
Com Arribar
CERCLE SABADELLES 1856 "A"
18-09-2021
14:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C" CUROPOS DE ALMEIDA, LUIS HENRIQUE
Com Arribar
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "A"
18-09-2021
14:00
CAN BUXERES, F.C. "B" LOPEZ VILLANUEVA, HECTOR
Com Arribar
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. "A"
18-09-2021
14:00
CUATRO VIENTOS, C.F. "A" ESSELILAM, YOUSSEF
Com Arribar
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "B"
18-09-2021
14:00
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" HERRERA VARGAS, DAVID
Com Arribar
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB "B"
18-09-2021
14:00
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "C" KHALIQ JABEEN, SAAD AMJED
Com Arribar
CATALÒNIA, U.B. "C"
18-09-2021
14:00
BLANCA SUBUR, C.F. "B" ILLANAS ARRIBAS, VICTOR
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "C"
18-09-2021
14:00
ESCOLA F. GAVA, C. "C" LAMRINI JABLI, WALID
Com Arribar
CALDES MONTBUI, C.F. "C"
18-09-2021
14:00
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "A" ESTELLERS GUERRERO, ARNAU
Com Arribar
Pª BARC. ANGUERA "E"
18-09-2021
14:00
SITGES, U.E. "B" FERNANDEZ OYARZABAL, IKER
Com Arribar
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B"
18-09-2021
14:00
Pª BARC. BARCINO, CE "B" DE LA IGLESIA MUÑOZ, PABLO
Com Arribar
CAN PARELLADA, C.D. "A"
18-09-2021
14:00
CASTELLDEFELS, U.E. "C" JONES GARCIA, JUDITH
Com Arribar
SISTRELLS C.F. "B"
18-09-2021
14:00
SABADELL F.C., C.E. "E" RODRIGUEZ ENRIQUE, CARLOS
Com Arribar
MARTORELL C.F. "C"
18-09-2021
14:00
SANTS, U.E. "D" EL MRABIT BENAMAR, AYOUB
Com Arribar
VILANOVA VALLES,C.F. "A"
18-09-2021
14:00
LLINARS, C.E. "A" MORENO SIMON, MIGUEL
Com Arribar
ATLETIC SANT JUST . F. C. "E"
18-09-2021
14:00
CAN BUXERES, F.C. "B" SOLOMANDO LUCENA, VICTOR
Com Arribar
CAN VIDALET, C.F. "B"
18-09-2021
14:00
MARIANAO POBLET UD "B" GONZALEZ NOVAES, ENRIQUE
Com Arribar
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "A"
18-09-2021
14:00
ALZAMORA, C.F. "A" TAMAYO LLIRINOS, ALFRED
Com Arribar
MANRESA, C.E. "C"
18-09-2021
14:00
CALLUS, C.F. "A" COMBELLE SORO, RICARDO
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "D"
18-09-2021
14:15
CERCLE SABADELLES 1856 "B" CESPEDES MAGDALENA, ALEJANDRO
Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "C"
18-09-2021
14:15
ROCAFONDA CLUB FUTBOL "A" RODRIGUEZ MOYA, MARIA
Com Arribar
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A"
18-09-2021
14:15
EUROPA, C.E. "D" MUHAMMAD ASIF, HASEEB
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"
18-09-2021
14:15
CUBELLES, C.F. "A" MARTINEZ VALADEZ, IVAN
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "D"
18-09-2021
14:15
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "B" AL BAITAR CHALHI, MOHAMED EL HABIB
Com Arribar
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
18-09-2021
14:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" GÜEMES BLAZQUEZ, MARC
Com Arribar
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET "E"
18-09-2021
14:15
SANTBOIA, F.C. "C" ROIG SARRA, OSCAR
Com Arribar
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "D"
18-09-2021
14:15
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. "C" EL AISSAOUI EL YAALOUI, ABDELLAH
Com Arribar
BUFALA, C.F. "A"
18-09-2021
14:15
NATACIO TERRASSA, C "B" JIMENEZ MAYANS, FRANCESC
Com Arribar
CONGRÉS CLUB ESP. "B"
18-09-2021
14:25
MONTAÑESA, C.F. "B" MANJON GAMEZ, VALENTIN
Com Arribar
GRANOLLERS, E.C. "D"
18-09-2021
14:30
EUROPA, C.E. "C" CAMACHO DOMINGUEZ, JAVIER
Com Arribar
ESCUELA F ÁNGEL PEDRAZA "A"
18-09-2021
14:30
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. "A" GARCIA ESTEVEZ, IÑAKI
Com Arribar
SARRIÀ, C.P. "C"
18-09-2021
14:30
CALDES MONTBUI, C.F. "B" GHENEM ARIAS, ISAAC
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "B"
18-09-2021
14:30
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" MARTINEZ MACIA, ORIOL
Com Arribar
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
18-09-2021
14:30
RIPOLLET, C.F. "A" GASPAROV GASPAROV, MIGUEL
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "E"
18-09-2021
14:30
ESCOLA F. GAVA, C. "E" BENITEZ SOLER, MARC
Com Arribar
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
14:30
VILANOVA GELTRU C.F. "A" GOMEZ DIAZ, MANUEL
Com Arribar
CASTELLDEFELS, U.E. "A"
18-09-2021
14:30
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "A" BATISTA ORTEGA, KEVIN GABRIEL
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"
18-09-2021
14:30
CERDANYOLA VALLES, F.C. "B" MONTAVA BAQUE, XAVIER
Com Arribar
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "D"
18-09-2021
14:30
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "C" MONTILLA GARCIA, ISMAEL
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "B"
18-09-2021
14:30
ATLETIC SANT JUST . F. C. "F" BELMONTE ALCAZAR, MARC
Com Arribar
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A"
18-09-2021
14:30
SANT ILDEFONS, U.E. "B" ENRIQUEZ SERRA, ADRIAN
Com Arribar
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. "A"
18-09-2021
14:30
FATIMA, F.C. "A" RODRIGUEZ DIAZ, MARC
Com Arribar
CASSA, U.D. "B"
18-09-2021
14:30
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C "A" CASO CASALS, ARNAU
Com Arribar
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "B"
18-09-2021
14:45
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL "A" MORO DIAZ, JUAN MANUEL
Com Arribar
MERCANTIL, C.E "D"
18-09-2021
14:45
MOLLETENSE, U.D. "B" GONZALEZ JIMENEZ, SANDRA
Com Arribar
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "A"
18-09-2021
14:50
SINGUERLÍN, C.F. "B" BEREZKA, KYRYLO
Com Arribar
LES FRANQUESES, C.F. "B"
18-09-2021
15:00
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "D" MARTINEZ CURIEL, JESUS
Com Arribar
FRUITOSENC, F.C. "B"
18-09-2021
15:00
CALLUS, C.F. "C" LOPEZ PAZMIÑO, RICARDO LUIS
Com Arribar
LA CANYA, A.E. "A"
18-09-2021
15:00
TORELLO, C.F. "C" LOPEZ MADERN, ANTONI
Com Arribar
ROSES, A.E. "A"
18-09-2021
15:00
ESPLAIS, C.F. "A" FAIG PIJUAN, JOSEP
Com Arribar
QUART, U.E. "B"
18-09-2021
15:00
PENYA BONS AIRES E "A" ALSINA DARDER, GERARD
Com Arribar
LES PRESES, C.F. "A"
18-09-2021
15:00
TORELLO, C.F. "C" COROMINA GRAS, FERRAN
Com Arribar
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "C"
18-09-2021
15:00
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "E" GHZAOUI CHEKLIH, ADAM
Com Arribar
UNIFICACION LLEFIA,CF. "B"
18-09-2021
15:00
CANYELLES,C.E. "A" HERNANDEZ TENA, RAUL
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "E"
18-09-2021
15:00
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB "A" BOKADIDA, MOHAMED REDA
Com Arribar
MASNOU, C.D. "A"
18-09-2021
15:00
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A" REJA PEREZ, ALEX
Com Arribar
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR "A"
18-09-2021
15:00
ESCOLA F. GIRONES-SABAT "A" ADAIRAK DAIRAK, BILAL
Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
15:00
MARTINENC, F.C. "A" CARTIEL ARASA, ORIOL
Com Arribar
EUROPA, C.E. "A"
18-09-2021
15:00
MERCANTIL, C.E "B" GARCIA PEREZ, RAUL
Com Arribar
SANTS, U.E. "D"
18-09-2021
15:00
LLOREDA, C.F. "B" CARRASCO CASTRO, CARLES
Com Arribar
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "B"
18-09-2021
15:00
BASE L'EMPORDANET,CF. "A" RIQUELME REY, FERRAN
Com Arribar
JUAN XXIII,C.S. "B"
18-09-2021
15:00
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS "A" CHERFAWI HAMRI, ACHRAF
Com Arribar
SABADELL NORD,CF. "A"
18-09-2021
15:00
EUROPA, C.E. "C" BELHAJ, MOURAD
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "A"
18-09-2021
15:00
Pª BARC. CINC COPES "A" EL GHZAOUI TAGHI, IBRAHIM
Com Arribar
PARDINYES C.F. "A"
18-09-2021
15:00
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "B" PUJOL COLELL, IRIA
Com Arribar
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "D"
18-09-2021
15:00
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" BOUCHAIB, RHAZLI
Com Arribar
SANTBOIA, F.C. "B"
18-09-2021
15:00
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET "C" ALMEIDA CHAVEZ, RAFAEL JOSE
Com Arribar
FIGUERES, U.E. "D"
18-09-2021
15:00
SALTENC, CLUB FUTBOL "A" PONS MARTI, EDUARD
Com Arribar
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
15:00
ALELLA, C.F. "A" MCHICHOU SAMADI, ISMAEL
Com Arribar
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB "A"
18-09-2021
15:00
MARTORELL C.F. "A" ROIG PALAU, CARLOS
Com Arribar
ARENYS DE MAR, C.F. "A"
18-09-2021
15:00
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "C" ZEROUALI, AYOUB
Com Arribar
PREMIA CLUB ESP. "A"
18-09-2021
15:00
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF "A" HORTA VILALTA, SERGI
Com Arribar
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "D"
18-09-2021
15:00
TORELLO, C.F. "A" RAMOS MARTIN, UNAI
Com Arribar
VILABLAREIX FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
15:15
UNIÓ GIRONA A.C.E. "C" VICH SABATES, MIQUEL
Com Arribar
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E"
18-09-2021
15:15
CAN PARELLADA, C.D. "B" PEREZ REYES, ROBERT
Com Arribar
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "B"
18-09-2021
15:15
PUJADAS, C.D. "B" ROCHE TRULLENQUE, PAU
Com Arribar
ESCOLA F. SABADELL "A"
18-09-2021
15:15
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "A" RAIS, NAOUFAL
Com Arribar
SANT ILDEFONS, U.E. "C"
18-09-2021
15:15
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "D" MARTON ESTERUELAS, BORJA
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "A"
18-09-2021
15:15
AMPOSTA, C.F. "A" ROMERA VIÑUELAS, POL
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "B"
18-09-2021
15:30
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A" VARGAS PORTILLO, CARLOS
Com Arribar
GIRONA, F.C. "A"
18-09-2021
15:30
MERCANTIL, C.E "A" RIMBAU GUILLAUMES, SERGI MANUEL
Com Arribar
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "C"
18-09-2021
15:30
ESCUELA F ÁNGEL PEDRAZA "B" ABADIAS ALACID, RODRIGO
Com Arribar
MONELLS, A.E. "A"
18-09-2021
15:30
GEiEG "A" PASCA, TIBI GABRIEL
Com Arribar
CANTONIGROS, U.E. "A"
18-09-2021
15:30
TORELLO, C.F. "B" AJDIR LENTI, OMAR
Com Arribar
JUVENTUS, A.C. "A"
18-09-2021
15:30
JUVENTUS, A.C. "B" ARDERIU DURAN, DANIEL
Com Arribar
SAN MAURO, U.D. "B"
18-09-2021
15:30
GIMNASTIC MANRESA, C. "D" QUINTANA MARSAL, ALEX
Com Arribar
CATALÒNIA, U.B. "A"
18-09-2021
15:30
SANTFELIUENC, F.C. "C" ATIENZA IGLESIAS, IVAN
Com Arribar
AMPOSTA, C.F. "A"
18-09-2021
15:30
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" GALLEGO MARTINEZ, JOSE RAMON
Com Arribar
SABADELLENCA, UE. "A"
18-09-2021
15:30
ESCOLA F. SABADELL "B" GONZALEZ RUIZ, ADRIAN
Com Arribar
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "A"
18-09-2021
15:30
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" ALVAREZ UBRIC, SERGIO
Com Arribar
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL "A"
18-09-2021
15:30
VILASSAR MAR,U.E. "D" ROMERO SANCHEZ, GERARD
Com Arribar
Pª BARC. ANGUERA "C"
18-09-2021
15:30
CASTELLDEFELS, U.E. "E" JUANAS RINCON, IKER
Com Arribar
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "B"
18-09-2021
15:30
PALLEJA, C.F. "B" HOSSAIN BEGUM, SARDER ABTAHI
Com Arribar
AEM, S.E. "B"
18-09-2021
15:30
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A" RIVAS ARBOLEDA, JOSE AURELIO
Com Arribar
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. "A"
18-09-2021
15:30
PRAT, A.E. "B" ROMERO MARTINEZ, GERARD
Com Arribar
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A"
18-09-2021
15:30
SEAGULL BDN, C.E. "A" LOPEZ HERVAS, MIRIAM
Com Arribar
LA JONQUERA, U.E. "A"
18-09-2021
15:30
LLANÇA, C.E. "A" FERNADEZ NOGALES, IKER
Com Arribar
SANT ANDREU, U.E "D"
18-09-2021
15:30
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "A" AYORA GONZALEZ, JUAN ANTONIO
Com Arribar
VALLES, C.AT. "E"
18-09-2021
15:30
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. "A" LLORENS PLANA, MARCEL
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "C"
18-09-2021
15:45
SABADELL F.C., C.E. "C" BOUYADMAREN, ABDERRAHMAN
Com Arribar
PERALADA, C.F. "B"
18-09-2021
15:45
VILAMALLA, F.C. "A" FELIU ROVIRA, MARC
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "C"
18-09-2021
15:45
VALLES, C.AT. "D" TERRADAS DOMINGUEZ, IGNASI
Com Arribar
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"
18-09-2021
15:45
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA "A" GOLDEROS AGUIRRE, JAIRO
Com Arribar
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE "A"
18-09-2021
15:45
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" CASTILLO LEDESMA, SERGIO
Com Arribar
MARTINENC, F.C. "C"
18-09-2021
16:00
VILADECANS U.D. "B" PARERA GASPAR, GUILLEM
Com Arribar
ESCOLA F. GIRONES-SABAT "A"
18-09-2021
16:00
LLORET, C.F. "A" TREJO GONZALEZ, JUAN ANTONIO
Com Arribar
VINYOLES C.F. "A"
18-09-2021
16:00
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. "A" CRUZ AZNAR, JUAN BAUTISTA
Com Arribar
LLORET, C.F. "B"
18-09-2021
16:00
BLANES, C.D. "B" DOMINGUEZ GUTIERREZ, FRAN
Com Arribar
GRANOLLERS, E.C. "A"
18-09-2021
16:00
ESCOLA F. GAVA, C. "A" DELGADO MESA, XAVIER
Com Arribar
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL "B"
18-09-2021
16:00
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E "B" SAKHEPAWAR JABBL, KARAN JEET SINGH
Com Arribar
ROCAFONDA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
16:00
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "C" BALLESTEROS RIOS, UNAI
Com Arribar
ALZAMORA, C.F. "B"
18-09-2021
16:00
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "C" PEREZ HERRERA, JONATHAN
Com Arribar
CALDES MALAVELLA, U.E. "A"
18-09-2021
16:00
SANT GREGORI, A.E. "A" LOPEZ FERNANDEZ, MIGUEL
Com Arribar
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. "A"
18-09-2021
16:00
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. "A" KAMLI , HAMZA
Com Arribar
CORCO, A.E. "A"
18-09-2021
16:00
GURB, U.E. "B" ASSIKIOU AFRIG, SAMIR
Com Arribar
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
16:00
CABANES, U.E. "A" RAMIREZ SANZ, CARLOS
Com Arribar
MONTMAJOR F.C. "A"
18-09-2021
16:00
PIRINAICA, F.C. "A" GARCIA LLURDA, JOEL
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA "A"
18-09-2021
16:00
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS "A" CUADRAT OLIVER, SERGI
Com Arribar
PIRINAICA, F.C. "A"
18-09-2021
16:00
SURIA, C.E. "A" AZRAF , MOHAMED
Com Arribar
GUARDIOLENCA, A.F. "B"
18-09-2021
16:00
JOANENC, F.C. "C" SANTOS VENTURA, JORGE
Com Arribar
VILADECANS U.D. "A"
18-09-2021
16:00
SEAGULL BDN, C.E. "B" FERNANDEZ RUIZ, ALEJANDRO
Com Arribar
ABRERA, A.E. "A"
18-09-2021
16:00
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "A" TIDONA AGUIRRE, ADRIA
Com Arribar
CALLUS, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
SANTA EUGENIA, J.E. "A" DOUDOU DOUDOU, BILAL
Com Arribar
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. "A"
18-09-2021
16:00
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" OHANNI , OMAR
Com Arribar
CERCLE SABADELLES 1856 "A"
18-09-2021
16:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C" ORTIZ TORRES, JORDI
Com Arribar
CALLDETENES, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
SANT HILARI-FONT VELLA, C.E. "A" SERRADELARCA SERRA, JORDI
Com Arribar
SARRIA, C.P. "B"
18-09-2021
16:00
CASTELLDEFELS, U.E. "B" MAADI ATAALLAH, ANAS
Com Arribar
PREMIA DALT, C.D. "A"
18-09-2021
16:00
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL "A" LLADO ORTIZ, SERGI
Com Arribar
SANT SADURNI, U.E. "A"
18-09-2021
16:00
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" ESCUDEROS CARDONA, ROGER
Com Arribar
PALAUTORDERA, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
CANOVELLES, U.E. "B" BARRI ANDREU, JORDI
Com Arribar
ARGENTONA, C.F. "B"
18-09-2021
16:00
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT "B" AVVENTURATO PASTOR, GUILLEM
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
16:00
PONTENC CLUB ESP. "B" RIU JOFRE, ARNAU
Com Arribar
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. "B"
18-09-2021
16:00
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. "A" RUIZ VITURTIA, SERGIO
Com Arribar
SANTPEDOR, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
ALT BERGUEDÀ, C.C.R. "A" BUENO PORRAS, MARC
Com Arribar
LA PALMA CERVELLO, U.E. "A"
18-09-2021
16:00
CAN BUXERES, F.C. "C" QUESADA ROMERO, FRANCISCO JOSE
Com Arribar
LLAVANERES, C.E. "A"
18-09-2021
16:00
LES FRANQUESES, C.F. "A" MARTINEZ SARDA, IRENE
Com Arribar
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
18-09-2021
16:00
LA FARGA XXI, CE "B" GARZA FABRA, ADRIA
Com Arribar
MOLINS DE REI, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
SANTFELIUENC, F.C. "A" ANGUITA RAMIREZ, ADRIAN
Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "C"
18-09-2021
16:00
SAN CRISTOBAL, C.P. "D" PLANCHERIA RIBA, ARNAU
Com Arribar
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "A"
18-09-2021
16:00
MERCANTIL, C.E "D" LOPEZ HERRERA, PAU
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "E"
18-09-2021
16:00
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. "A" EGHRIBEL BEN ASSAR, MOHAMED REDA
Com Arribar
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT "A"
18-09-2021
16:00
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. "A" RUIZ JUANOLA, JORDI
Com Arribar
TERRES DE L'EBRE, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
TORTOSA, C.D. "A" SENHAJI , OUTMAN
Com Arribar
MARTORELL C.F. "C"
18-09-2021
16:00
CAN TRIAS, U.D. "A" COLLADOS SANCHEZ, PAU
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "A"
18-09-2021
16:00
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 "A" ARTEAGA JUSTINIANO, LOTHAR MATEO
Com Arribar
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "B"
18-09-2021
16:00
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "C" DOUHA PRIETO, ISMAEL
Com Arribar
POBLE NOU ,AT. "A"
18-09-2021
16:00
DAUMAR CLUB "A" MAJDOUB, YAHYA
Com Arribar
CAN TRIAS, U.D. "B"
18-09-2021
16:00
MERCANTIL, C.E "E" GIL MORELL, ARNAU
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"
18-09-2021
16:00
CUBELLES, C.F. "A" MOLINA ALVAREZ, MARC
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "C"
18-09-2021
16:00
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "C" GUTIERREZ GUILLAMON, JORDI
Com Arribar
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "C"
18-09-2021
16:00
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "A" RAIMUNDO BARBERO, ARNAU
Com Arribar
SANT VICENÇ 2018, F.C. "A"
18-09-2021
16:00
NAVARCLES, C.F. "A" SOLDEVILA RUIZ, ADRIA
Com Arribar
CATALÒNIA, U.B. "D"
18-09-2021
16:00
BLANCA SUBUR, C.F. "B" VINTRO NOGUE, GERARD
Com Arribar
BISBALENC, AT. "A"
18-09-2021
16:00
UNIÓ GIRONA A.C.E. "A" BOSCH GRI, PERE
Com Arribar
MATADEPERENC, ATHLÈTIC "A"
18-09-2021
16:00
AGORA SANT CUGAT SPORTS CLUB "A" VALERO MELGAREJO, ALEX
Com Arribar
SANT POL, AT. "A"
18-09-2021
16:00
TORDERA, C.F. "A" BOSCH TORRAS, JOSEP
Com Arribar
MARIANAO POBLET UD "B"
18-09-2021
16:00
Pª BARC. ANGUERA "B" GOMEZ GOMEZ, MARIA
Com Arribar
APA POBLE SEC, CE. "B"
18-09-2021
16:00
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ "C" ARIJA ASIN, SERGI
Com Arribar
SISTRELLS C.F. "B"
18-09-2021
16:00
SANTS, U.E. "D" DEL POZO MORELLA, ALEIX
Com Arribar
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "B"
18-09-2021
16:00
RAPITENCA, U.E. "B" SUAREZ GIMENO, FERRAN
Com Arribar
RIPOLLET, C.F. "B"
18-09-2021
16:00
LES FRANQUESES, C.F. "C" DE CALDAS HIDALGO, ORIOL
Com Arribar
BANYOLES, C.E. "B"
18-09-2021
16:00
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C "B" CANET PELACH, ISAAC
Com Arribar
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL "B"
18-09-2021
16:00
BUFALÀ, C.F. "B" PEREZ REYES, REYSON
Com Arribar
VILANOVA VALLES,C.F. "A"
18-09-2021
16:00
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "D" CASTELLS SANTOYO, MARIONA
Com Arribar
PRADENC,F.C. "A"
18-09-2021
16:00
AVIA, U.E. "A" BONET MASRAMON, CARLA
Com Arribar
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A"
18-09-2021
16:00
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB "A" SAURI RUIZ, ARNAU
Com Arribar
RIUDOMS, C.D. "A"
18-09-2021
16:00
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" DALPEZZO SALVADO, DAVID
Com Arribar
SANTVICENTI CLUB FUTBOL "B"
18-09-2021
16:00
CARDEDEU, F.C. "B" RODRIGUEZ AVILA, JAVIER
Com Arribar
SANTS, U.E. "E"
18-09-2021
16:00
LA SALLE BONANOVA, C.E. "B" HERNANDO FONTANA, ALEIX
Com Arribar
MORELL, C.D. "B"
18-09-2021
16:00
TORREDEMBARRA, U.D. "B" SEGU RABASO, ARNAU
Com Arribar
SALLENT, C.E. "A"
18-09-2021
16:00
CALAF, U.D. "A" BARI, HICHAM
Com Arribar
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"
18-09-2021
16:00
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. "A" GONZALEZ CASAFUS, ANDRES FELIPE
Com Arribar
CELLERA, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
BANYOLES CLUB AT. "A" DEL MORAL HERNANDEZ, LLUIS
Com Arribar
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A"
18-09-2021
16:00
GIMNASTIC MANRESA, C. "B" MOLINA MARTINEZ, MARCOS
Com Arribar
OAR VIC "B"
18-09-2021
16:00
CENTELLES, U.E. "A" AZDAD AMEZIAN, ISMAEL
Com Arribar
PALLEJA, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. "A" GARCIA FRANCO, MARIA DEL CASTILLO
Com Arribar
PLA URGELL, C.E. "C"
18-09-2021
16:00
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" ESCABIAS RIUS, MIGUEL
Com Arribar
TORELLO, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
GURB, U.E. "A" RGHIF, OMAR
Com Arribar
TURÓ PEIRA, C.C.D. "A"
18-09-2021
16:00
APA POBLE SEC, CE. "B" BUSTO CHAVALA, LAURA
Com Arribar
BREDA, U.E. "A"
18-09-2021
16:00
VILABLAREIX FUTBOL CLUB "C" OUSSAID MESSAOUDI, YOUNES
Com Arribar
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "A"
18-09-2021
16:00
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A" GUERRERO TELLO, UNAI
Com Arribar
BARCELONETA, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
RIPOLLET, C.F. "A" CEBAN, NICHITA
Com Arribar
MASNOU AT. "A"
18-09-2021
16:00
SANTVICENTI CLUB FUTBOL "A" LLORENTE GINER, JUAN JOSE
Com Arribar
Pª BARC. CINC COPES "B"
18-09-2021
16:00
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "C" LOPEZ LOPEZ, CARLOS
Com Arribar
BUFALA, C.F. "A"
18-09-2021
16:00
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "C" TABIZA AHOUARY, MOHAMED
Com Arribar
LLEIDA PROMESES, C.F. "B"
18-09-2021
16:00
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F "B" PLA MATEOS, JAUME FAUSTI
Com Arribar
SANT IGNASI C.E. "A"
18-09-2021
16:00
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA "A" MEDINA OLIVE, DAVID
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "D"
18-09-2021
16:00
VILANOVA GELTRU C.F. "D" MONROIG BERGANTIÑO, JOEL
Com Arribar
JUNCARIA, C.E. "A"
18-09-2021
16:00
FIGUERES, U.E. "B" ESPINOSA DIAZ, JUAN
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL "B"
18-09-2021
16:00
VILANOVENCA,U.E "A" LAVEGA ALONSO, CARLOS
Com Arribar
JESUS I MARIA,UE
18-09-2021
16:00
HOSPITALET INFANT TOPCHU , MEHMED HYUSEIN
Com Arribar
LLEIDA ESPORTIU
18-09-2021
16:00
UD FRAGA GRACIA ABRIL, SERGIO
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE "A"
18-09-2021
16:15
SANT FOST , U.E. "A" TESSMAR VILA, PATRICK
Com Arribar
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "B"
18-09-2021
16:15
SANT ILDEFONS, U.E. "C" MENDEZ PERADALTA, EFREM
Com Arribar
CALDES MONTBUI, C.F. "A"
18-09-2021
16:15
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "B" PEREZ JIMENEZ, JORGE
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "A"
18-09-2021
16:15
LLEIDA ESPORTIU., CLUB "A" BLANCH PADROSA, GUILLEM
Com Arribar
RAPITENCA, U.E. "A"
18-09-2021
16:15
TORTOSA, C.D. "B" CHGUENNOU , AYOUB
Com Arribar
SITGES, U.E. "B"
18-09-2021
16:15
VISTA ALEGRE,U.D. "A" AMETLLER GALLART, JUDITH
Com Arribar
CASTELLTERÇOL, C.F. "A"
18-09-2021
16:15
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC "B" SOURDOU HASSOUNI, AYOUB
Com Arribar
EL CATLLAR, C.E. "A"
18-09-2021
16:15
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" VLASCEANU , EMANUEL
Com Arribar
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"
18-09-2021
16:20
CONGRÉS CLUB ESP. "A" CASTILLO JIMENEZ, ADRIAN
Com Arribar
FEC VALL DEL TER "A"
18-09-2021
16:30
LES PRESES, C.F. "A" DOMENECH ROSELL, MIQUEL
Com Arribar
BALENYA, AT. "A"
18-09-2021
16:30
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT. "A" PORTERO SELLES, ANDREU
Com Arribar
COLLSUSPINA, C.F. "A"
18-09-2021
16:30
LA GLEVA, C.F. "A" VAZQUEZ PORRAS, MIGUEL
Com Arribar
MOLINOS, U.D. "A"
18-09-2021
16:30
JUVENTUS, A.C. "B" SALMOUN KTAMI, TARIK
Com Arribar
ATHLETIC CLUB ESPARREGUERA "A"
18-09-2021
16:30
CASTELLDEFELS, U.E. "C" JAURRIETA CASTANY, ASIER
Com Arribar
VALLS DE TORROELLA, C.F. "A"
18-09-2021
16:30
SANT VICENÇ 2018, F.C. "A" EL KHARRAZ, MOHAMED
Com Arribar
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "A"
18-09-2021
16:30
SINGUERLIN, C.F. "A" GHZAOUI CHEKLIH, ADAM
Com Arribar
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A"
18-09-2021
16:30
AEM, S.E. "C" ORTIZ PEREZ, ADRIA
Com Arribar
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
18-09-2021
16:30
MOLINS DE REI, C.F. "A" MERINO HERNANDEZ, DANIEL
Com Arribar
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. "A"
18-09-2021
16:30
VILASSAR DALT, C.E. "C" HAOUZI FLIFLOU, SALA HEDDINE
Com Arribar
LA GRANADA, C.F. "A"
18-09-2021
16:30
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "A" MERKLER PEREZ, ALEX
Com Arribar
SANTS, U.E. "B"
18-09-2021
16:30
GRANOLLERS, E.C. "A" MARQUEZ REDONDO, SANDRA
Com Arribar
ALMEDA, C.D. "A"
18-09-2021
16:30
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB "A" LUMBRERAS SUAREZ, ALEX
Com Arribar
POLINYA, AT. "A"
18-09-2021
16:30
SAN CRISTOBAL, C.P. "A" CRUZ FERNANDEZ, RAUL
Com Arribar
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "E"
18-09-2021
16:30
VILANOVA VALLES,C.F. "B" MIGUEL SAN JUAN, IVAN
Com Arribar
MERCANTIL, C.E "B"
18-09-2021
16:30
MARTORELL C.F. "A" PONS SALVATELLA, ROGER
Com Arribar
Pª BARC. CINC COPES "A"
18-09-2021
16:30
CONGRÉS CLUB ESP. "A" EGUSQUIZA SOLIS, GEORGIO ANDRE
Com Arribar
CUBELLES, C.F. "D"
18-09-2021
16:30
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. "B" CORZO PEÑA, ERIC
Com Arribar
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "D"
18-09-2021
16:45
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL "A" ROCA RODRIGUEZ, XAVIER
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "A"
18-09-2021
16:45
SABADELL F.C., C.E. "B" MUÑOZ DI GIOVAMBATTISTA, CECILIA LAURA
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "F"
18-09-2021
16:45
PREMIA DALT, C.D. "A" BOKADIDA, MOHAMED REDA
Com Arribar
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B"
18-09-2021
16:45
SANTES CREUS CLUB ESP. "B" GONZALEZ CASAFUS, ALEJANDRO
Com Arribar
SANTBOIA, F.C. "C"
18-09-2021
16:45
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL "B" NOTARIO FERNANDEZ, JORDI
Com Arribar
ASCO FC
18-09-2021
16:50
PAPIOL UE TOPCHU , MEHMED HYUSEIN
Com Arribar
BESCANO, C.D. "A"
18-09-2021
17:00
SABADELL NORD,CF. "A" BERJAGA RUZ, JOSE ANTONIO
Com Arribar
BARCELONA, F.C. "B"
18-09-2021
17:00
QUART, U.E. "A" TRAVET RASCON, ROGER
Com Arribar
CABANES, U.E. "A"
18-09-2021
17:00
GIRONA, F.C. "B" TORRIJO SIERRA, ANDREA
Com Arribar
FATIMA, F.C. "A"
18-09-2021
17:00
FONT DELS CAPELLANS, CLUB DE FUTBOL "A" GUTIERREZ VEGA, ABEL
Com Arribar
CASSERRES, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
PARE IGNASI PUIG, C.F. "A" SALMI , ANAS
Com Arribar
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
17:00
SOLSONA, C.F "A" BAS MUÑOZ, SERGI
Com Arribar
BLANES, C.D. "B"
18-09-2021
17:00
MALGRAT, C.D. "A" CABALLERO VERGES, BIEL
Com Arribar
FRUITOSENC, F.C. "A"
18-09-2021
17:00
BALCONADA, U.E. "A" MUÑOZ ACUÑA, DIEGO
Com Arribar
AMETLLA VALLES, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A" GUTIERREZ PEREZ, ADRIAN
Com Arribar
TARADELL, U.D. "A"
18-09-2021
17:00
JOANENC, F.C. "A" JUSTO ROMERO, GERARD
Com Arribar
JUNIOR,C.F. "A"
18-09-2021
17:00
SARRIA, C.P. "A" GALERA SERRANO, DANIEL
Com Arribar
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A"
18-09-2021
17:00
AEM, S.E. "B" GUTIERREZ GALERA, SAMUEL
Com Arribar
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
17:00
SANT ANDREU, U.E "A" QUINTERO PEDROZO, BRYAN
Com Arribar
VILANOVA GELTRU C.F. "A"
18-09-2021
17:00
UNIFICACION LLEFIA,CF. "A" SANCHEZ MIGUEL, YLENIA
Com Arribar
BEGUES, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A" MARIN RICART, ALEJANDRO
Com Arribar
BELL LLOC, C.P. "A"
18-09-2021
17:00
MAÇANET SELVA, U.E. "A" LOPEZ MARTIN, ALEX
Com Arribar
ROSES, A.E. "A"
18-09-2021
17:00
ESPLAIS, C.F. "B" PIQUES LLEONART, POL
Com Arribar
SANT PONÇ, AT. "A"
18-09-2021
17:00
GEiEG "A" RIERA PRAT, JOSEP
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "B"
18-09-2021
17:00
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. "A" FREIXANET FUSTE, POL
Com Arribar
VILADA, CE "A"
18-09-2021
17:00
PALILLO, C.F. "A" COMELLA GIL, RAMON RICARD
Com Arribar
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A"
18-09-2021
17:00
MOLLERUSSA C.F.J. "A" SEUMA PERAT, JOAN
Com Arribar
UNIFICACION LLEFIA,CF. "A"
18-09-2021
17:00
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "A" ORTIZ-VILLAJOS MARTIN, VICTOR
Com Arribar
ESCOLA F. GAVA, C. "A"
18-09-2021
17:00
MOLLET U.E.,CF. "A" PEREZ BATLLE, VICTOR
Com Arribar
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. "A"
18-09-2021
17:00
SANT GABRIEL, C.D. "A" PERALVAREZ ALBARCA, SERGI
Com Arribar
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B"
18-09-2021
17:00
LLIÇA DE VALL C.F. "A" MARTIN HERNANDEZ, ERIC
Com Arribar
MASNOU, C.D. "B"
18-09-2021
17:00
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA "A" REJA PEREZ, ALEX
Com Arribar
CONSTANTI, C.E. "A"
18-09-2021
17:00
ALCOVER, C.E. "A" KUEDI MALONGA, ALBERTO
Com Arribar
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "B"
18-09-2021
17:00
JOANENC, F.C. "A" CUMPLIDO LOPEZ, CARLOS
Com Arribar
CASTELLBISBAL, U.E. "A"
18-09-2021
17:00
ALMEDA, C.D. "A" CUROPOS DE ALMEIDA, LUIS HENRIQUE
Com Arribar
EUROPA, C.E. "B"
18-09-2021
17:00
QUART, U.E. "A" PERAIRE SALOM, CHRISTIAN
Com Arribar
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA "A"
18-09-2021
17:00
CORBERA , C.F. "A" AZZOUGUAGH OUNIRI, ABDELKARIM
Com Arribar
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"
18-09-2021
17:00
PARE MANYANET, A.E. "A" FONTS ALABAU, POL
Com Arribar
ALT BERGUEDÀ, C.C.R. "A"
18-09-2021
17:00
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. "A" MARTINEZ VILA, JOAN
Com Arribar
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C"
18-09-2021
17:00
MORELL, C.D. "A" SANCHEZ BERMEJO, ANDREU
Com Arribar
ARTES, F.C. "B"
18-09-2021
17:00
SANTA EUGENIA, J.E. "B" FERNANDEZ SERRANO, MARC
Com Arribar
BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
17:00
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL "A" BRUSET HORTALA, POL
Com Arribar
JUAN XXIII,C.S. "A"
18-09-2021
17:00
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. "A" CHERFAWI HAMRI, ACHRAF
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "A"
18-09-2021
17:00
CARDEDEU, F.C. "B" LOPEZ BERGES, JAVIER
Com Arribar
TONA, U.E. "C"
18-09-2021
17:00
CALDES MONTBUI, C.F. "C" BELLAHBACH, MOHAMED
Com Arribar
MONTORNES NORTE, C.D. "A"
18-09-2021
17:00
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "A" GARRIDO PARRA, EDUARD
Com Arribar
BALAGUER, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS "A" PUIGGROS CASTELLO, POL
Com Arribar
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
18-09-2021
17:00
LA PLANA FEM. "A" CASAS LLEVAT, JAUME
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "B"
18-09-2021
17:00
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" ESCALONA BUATAS, ANGEL
Com Arribar
FIGUERES, U.E. "C"
18-09-2021
17:00
ESCOLA F. BAIX TER, C.E "B" PONS MARTI, EDUARD
Com Arribar
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. "A"
18-09-2021
17:00
QUART, U.E. "B" GARBERA GONZALEZ, JOAN
Com Arribar
MAURINA EGARA, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
SAN LORENZO, U.D. "B" OULAD DAHMAN, AHMED
Com Arribar
PREMIA CLUB ESP. "B"
18-09-2021
17:00
CABRILS, C.E. "A" CHIHEB ALOUATA SERROUKH, YASSINE
Com Arribar
TORDERA, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
SANT POL, AT. "B" EL ABDI ZAHNINI, IBRAHIM
Com Arribar
SANT IGNASI C.E. "E"
18-09-2021
17:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "B" FERNANDEZ VILA, TETYANA
Com Arribar
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF "A"
18-09-2021
17:00
ESCOLA F. VILADECAVALLS "A" MORENO SIMON, ANGEL
Com Arribar
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A"
18-09-2021
17:00
CASTELLDEFELS, U.E. "A" CARRIO CAMARERO, LAIA
Com Arribar
BATEA CF
18-09-2021
17:00
MAELLA CF SKOBLYUK RIS, MAKSYM
Com Arribar
UE LLAGOSTERA
18-09-2021
17:00
FC SANT CUGAT DOUIEF, MOHAMED REDA
Com Arribar
AEM, S.E. "A"
18-09-2021
17:15
SANTES CREUS CLUB ESP. "A" CRAVIOTTO NOGUE, HECTOR
Com Arribar
ESCOLA F. SABADELL "C"
18-09-2021
17:15
CAN TRIAS, U.D. "B" SALVADOR MOLINA, ALEX
Com Arribar
Pª BARC. ANGUERA "D"
18-09-2021
17:15
MERCAT NOU MAGÒRIA, S.E. CLUB "B" ARIJA ASIN, ALBA
Com Arribar
SEGRE, AT. "A"
18-09-2021
17:15
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL "A" CARRETA SANCHEZ, IVAN
Com Arribar
SANT ILDEFONS, U.E. "A"
18-09-2021
17:15
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "A" LARRIBA CAMPILLO, MARC
Com Arribar
ALTAFULLA, C.E. "A"
18-09-2021
17:15
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" PERPIÑA VEGA, DE LA, MARTA
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "A"
18-09-2021
17:15
FIF LLEIDA, C.E. "A" CRESPO DIAZ, JAVIER
Com Arribar
ALCOLETGE, AE. "A"
18-09-2021
17:30
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU "A" HURTADO SANCHEZ, EDGAR
Com Arribar
RUBI, U.E. "C"
18-09-2021
17:30
MASQUEFA, F.C. "B" CORTES HEREDIA, JOSE ANGEL
Com Arribar
JUVENTUS, A.C. "A"
18-09-2021
17:30
MOLINOS, U.D. "B" JUSTE ONO, SHO
Com Arribar
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"
18-09-2021
17:30
TARRAGONA, F.C. "C" GARRIGA ALONSO, JOEL
Com Arribar
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. "B"
18-09-2021
17:30
ABRERA, A.E. "B" ALMEDA MILLAN, RAMSES
Com Arribar
CADAQUES, U.D. "A"
18-09-2021
17:30
LLANÇA, C.E. "B" TAVERA ACOSTA, CARLOS
Com Arribar
BASCARA, F.C. "A"
18-09-2021
17:30
SANT GREGORI, A.E. "B" JOFRE CANTON, ADRIA
Com Arribar
MOLLERUSSA C.F.J. "B"
18-09-2021
17:30
ESCOLA F. TREMP, CE "A" ORTIZ PEREZ, XAVIER
Com Arribar
AMPOSTA, C.F. "B"
18-09-2021
17:30
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A" VELIZ ABANTO, JEAN PAUL
Com Arribar
VACARISSES, UNIO ESPORTIVA "A"
18-09-2021
17:30
JUAN XXIII,C.S. "C" DAHBI, YASSINE
Com Arribar
VALLES, C.AT. "C"
18-09-2021
17:30
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. "B" NAVARRO ROLDAN, JOEL
Com Arribar
SARRIA, C.P. "A"
18-09-2021
17:30
CIRERA, U.D. "A" DELGADO MORA, JORDI
Com Arribar
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL "B"
18-09-2021
17:30
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "A" ALCAZAR PINO, DANIEL
Com Arribar
AVIA, U.E. "A"
18-09-2021
17:30
OAR VIC "A" NIETO FERNANDEZ, ERIC
Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "B"
18-09-2021
17:30
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" NOVA PAGES, ADRIA
Com Arribar
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"
18-09-2021
17:30
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA "A" ALFAGEME APORTA, RAUL
Com Arribar
SANT ANDREU, U.E "C"
18-09-2021
17:30
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "C" PEREZ HERRERA, DANIEL
Com Arribar
SANT PERE NORD , C.F. "A"
18-09-2021
17:30
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA "B" VALERO IBORRA, MARC
Com Arribar
GORNAL, U.D. "A"
18-09-2021
17:30
SAN CRISTOBAL, C.P. "A" BERCIAL FERNANDEZ, JAUME
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT "C"
18-09-2021
17:30
CAN VIDALET, C.F. "C" RODRIGUEZ LOSADA, IVÁN
Com Arribar
BALAFIA, C.F.U.E. "B"
18-09-2021
17:30
ALMACELLES , C.E. F. "A" LOPEZ TIO, RUBEN
Com Arribar
MONTROIG AT. "A"
18-09-2021
17:30
COSTA DAURADA FC "A" SAMPEDRO BEDMAR, DAVID
Com Arribar
SAN CRISTOBAL, C.P. "C"
18-09-2021
17:35
SABADELL NORD,CF. "B" ROLDAN ALMENARA, AARON
Com Arribar
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
17:45
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E "B" LOPEZ MADERN, ANTONI
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA "A"
18-09-2021
17:45
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS "A" TORTELLA JAUME, CRISTINA
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "A"
18-09-2021
17:45
LLERONA, C.E. "A" DUEÑAS MARTINEZ, RUBEN
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "C"
18-09-2021
17:45
CANOVELLES, U.E. "A" EGHRIBEL BEN ASSAR, MOHAMED REDA
Com Arribar
FIF LLEIDA, C.E. "A"
18-09-2021
17:45
BALAGUER, C.F. "A" PRIETO MARIA, SERGI
Com Arribar
PERDEDOR 1
18-09-2021
17:45
PERDEDOR 2 TOPCHU , MEHMED HYUSEIN
Com Arribar
SANT GABRIEL, C.D. "B"
18-09-2021
17:50
WOMEN'S SOCCER SCHOOL "A" RODRIGUEZ ENRIQUE, JOSE MARIA
Com Arribar
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
18:00
VISTA ALEGRE,U.D. "B" AGUILAR SANCHO, ALBERTO
Com Arribar
SANT PERE MOLANTA, C.F.P. "A"
18-09-2021
18:00
RUBI, U.E. "B" VILANOVA GARRIGO, XAVIER
Com Arribar
MONTCADA, C.D "A"
18-09-2021
18:00
ARGENTONA, C.F. "A" VIRGILI ESTEBAN, VICTOR
Com Arribar
LA TORRE CLARAMUNT, U.D. "A"
18-09-2021
18:00
SANT SADURNI, U.E. "A" ALMIRALL BRU, ENRIC
Com Arribar
CAN VIDALET, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
PRAT, A.E. "B" TEBAR HERNANDEZ, JUAN MIGUEL
Com Arribar
Pª DEP. PAJARIL "A"
18-09-2021
18:00
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "A" DE LA IGLESIA MUÑOZ, VICTOR
Com Arribar
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "A"
18-09-2021
18:00
MARINA-CAN GAMBUS CLUB ESP. "A" PEIG MALLOL, EUDALD
Com Arribar
GAVA, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
MANLLEU, A.E.C. "A" ALONSO MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
Com Arribar
SABADELLENCA, UE. "A"
18-09-2021
18:00
LA ROMANICA, C.F. "A" PÉREZ LLUIS, JORGE
Com Arribar
LLORENÇA F.C., C.E. "A"
18-09-2021
18:00
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. "A" RAHMOUNI , MORAD
Com Arribar
VISTA ALEGRE,U.D. "A"
18-09-2021
18:00
MARTINENC, F.C. "A" RAMOS MUÑOZ, IVAN
Com Arribar
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. "A"
18-09-2021
18:00
JESUS CATALONIA, C.F. "A" OHANNI , OMAR
Com Arribar
GIRONELLA, C.F. AT. "A"
18-09-2021
18:00
ESTACIÓN, C.F. "A" MARTIN MEJIAS, JOSUE
Com Arribar
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "A"
18-09-2021
18:00
SANT ILDEFONS, U.E. "A" CANOS MARTINEZ, JOAN
Com Arribar
CALLUS, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. "B" SANTOS GOMEZ, JOEL
Com Arribar
CAPELLADES, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
SANT CUGAT SESGARRIGUES, C.F. "A" EL BAGHDADY, ABDELMONAIM
Com Arribar
CABRERA D'ANOIA CLUB ESP. "A"
18-09-2021
18:00
AVINYONET, U.E. "A" NUÑEZ RUIZ, HEAVEN
Com Arribar
GRANOLLERS, E.C. "C"
18-09-2021
18:00
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "B" CARDONA MAZ, NELSON DAVID
Com Arribar
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT "A"
18-09-2021
18:00
SANT QUIRZE BESORA, U.D. "A" PLA CASTELLA, ARNAU
Com Arribar
ALZAMORA, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
BUFALA, C.F. "A" HERNANDEZ ORTIZ, ALBERTO
Com Arribar
ALCARRAS, F.C. "B"
18-09-2021
18:00
FIF LLEIDA, C.E. "A" JOVE ELIES, JAUME
Com Arribar
CONGRÉS CLUB ESP. "B"
18-09-2021
18:00
MONTAÑESA, C.F. "B" PAYET MONTES, VICTOR
Com Arribar
CELTIC, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
ALMEDA, C.D. "B" RUIZ MONTES, PAU
Com Arribar
BASE OLERDOLA, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
RIBES, C.D. "C" RODRIGUEZ NUÑEZ, ALEJANDRO
Com Arribar
LLIÇA D'AMUNT, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
LES FONTS , U.E. "A" GIRONES MARICALVA, MIREIA
Com Arribar
MARTINENCA, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA "B" COLS RAFOLS, JOAN
Com Arribar
MARGANELL, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
GUARDIOLENCA, A.F. "A" MARTINEZ DAMEA, CRISTIAN
Com Arribar
NAVARCLES, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
AVIA, U.E. "B" CORTINA RODRIGUEZ, DAVID
Com Arribar
LLAVANERES, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA "A" BERMUDEZ MESA, GASPAR
Com Arribar
CAN CARTRO, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
MOJA, A.E. "A" RODRIGUEZ MERINO, JOSE ANTONIO
Com Arribar
TARRAGONA, F.C. "B"
18-09-2021
18:00
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" RAMIREZ PLAZAS, SANTIAGO
Com Arribar
PONENT, ASSOCIACIO CENTRE RURAL D'ACTIVITATS "A"
18-09-2021
18:00
ALPICAT , AT. C "B" IBARGÜENGOITIA PLAZA, RODRIGO
Com Arribar
VILAMAJOR, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. "B" CAMACHO DOMINGUEZ, JAVIER
Com Arribar
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "B" VAZQUEZ PELAYO, JUAN CARLOS
Com Arribar
ATENEU IGUALADI, S.E.F. "B"
18-09-2021
18:00
FONT DELS CAPELLANS, CLUB DE FUTBOL "A" MORENO MORIANA, IVAN
Com Arribar
CERCLE SABADELLES 1856 "A"
18-09-2021
18:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "C" USTRELL CASTELLET, MARC
Com Arribar
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. "B"
18-09-2021
18:00
ESCOLA F. SABADELL "B" EL GHZAOUI TAGHI, IBRAHIM
Com Arribar
DON BOSCO, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
SANT GABRIEL, C.D. "B" SERRA SANZ, RUBEN
Com Arribar
ESPLAIS, C.F. "B"
18-09-2021
18:00
ROSES, A.E. "B" ROMERO MOTA, CESAR
Com Arribar
VILADECANS U.D. "B"
18-09-2021
18:00
SANTBOIA, F.C. "B" GOMEZ DIAZ, MANUEL
Com Arribar
SANT SADURNI, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" GARCIA COLOMER, JOAN
Com Arribar
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
18:00
LLERONA, C.E. "C" RAMIREZ SANZ, CARLOS
Com Arribar
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
18:00
TORDERA, C.F. "B" ANILLO SERRANO, JOSE MANUEL
Com Arribar
CALAF, U.D. "A"
18-09-2021
18:00
SALLENT, C.E. "A" TUTUSAUS CARVAJAL, JAUME
Com Arribar
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "A"
18-09-2021
18:00
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "A" CABEZAS ROMERO, FLORENCIO
Com Arribar
SANT GREGORI, A.E. "A"
18-09-2021
18:00
CALDES MALAVELLA, U.E. "A" MURILLO FIOL, RODRIGO
Com Arribar
SANT CELONI, FUTBOL CLUB "B"
18-09-2021
18:00
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. "C" PALACIOS TERRADAS, MANEL
Com Arribar
MOLINS DE REI, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
VILADECANS U.D. "A" CABEZAS RUBIO, SERGIO
Com Arribar
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "B"
18-09-2021
18:00
SANT FOST , U.E. "B" RUIZ ROCHA, DANIEL
Com Arribar
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES "B"
18-09-2021
18:00
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" DIAZ DIAZ, ANDRES FELIPE
Com Arribar
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL "A"
18-09-2021
18:00
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. "A" MUÑOZ DI GIOVAMBATTISTA, FLORENCIA
Com Arribar
CASTELLDEFELS, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
CAN VIDALET, C.F. "A" CAMPS RULLO, KEVIN
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "D"
18-09-2021
18:00
CERDANYOLA VALLES, F.C. "D" FERNANDEZ GONZALEZ, ALEJANDRO
Com Arribar
MARTORELL C.F. "A"
18-09-2021
18:00
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "B" PROS DE AMO, ADRIA
Com Arribar
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
CORCO, A.E. "A" DORDAL EXPOSITO, ALEIX
Com Arribar
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
18:00
ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA "B" GALAN PEREZ, ANGEL
Com Arribar
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A"
18-09-2021
18:00
ODENA, C.E. "A" CARBO TORRENTS, GUILLEM
Com Arribar
CAN BUXERES, F.C. "A"
18-09-2021
18:00
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" CARRERA CABRERA, ALEX
Com Arribar
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
NATACIO TERRASSA, C "C" PUIGDELLIBOL RUIZ, ALBERT
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"
18-09-2021
18:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A" ANDONOV YANKULOV, DANIEL
Com Arribar
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B"
18-09-2021
18:00
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "B" SCARABELLI CALOPA, JAN
Com Arribar
ESCUELA F. BONAIRE "A"
18-09-2021
18:00
JOANENC, F.C. "B" HORACIO LLANOS, PABLO
Com Arribar
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA "A"
18-09-2021
18:00
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "B" FERNANDEZ BLANCO, ALVARO
Com Arribar
BADIA DEL VALLES, C.D. "B"
18-09-2021
18:00
ESCOLA PIA TERRASSA "A" ALVAREZ UBRIC, SERGIO
Com Arribar
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "A"
18-09-2021
18:00
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "C" SAUCEDO TORRES, YERAY
Com Arribar
ARO, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. "B" BOADA BARCELONA, MARC
Com Arribar
SISTRELLS C.F. "B"
18-09-2021
18:00
SANTS, U.E. "E" ESPEJO ARIJA, VICTOR
Com Arribar
GIMNASTIC MANRESA, C. "B"
18-09-2021
18:00
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. "B" MUÑOZ GALEANO, ANTONIO
Com Arribar
BANYOLES, C.E. "B"
18-09-2021
18:00
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C "B" SIMONENKO , PETR
Com Arribar
BASE L'ARBOÇ,CF. "B"
18-09-2021
18:00
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL "B" SILVESTRE RIONE, SERGI
Com Arribar
SANTVICENTI CLUB FUTBOL "A"
18-09-2021
18:00
SANTA EUGENIA, J.E. "A" ROMERO SANCHEZ, DAVID
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "A"
18-09-2021
18:00
GORNAL, U.D. "A" KAHOUACH BELHAJ, MONIM
Com Arribar
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A"
18-09-2021
18:00
PARETS, C.F. "B" ARGELES GARCIA, ARTUR
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A"
18-09-2021
18:00
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F "A" PALAU BARBA, ARNAU
Com Arribar
PALLEJA, C.F. "A"
18-09-2021
18:00
MARTINENC, F.C. "B" ROMERO MARTINEZ, OSCAR
Com Arribar
PRAT, A.E. "A"
18-09-2021
18:00
SANT ANDREU, U.E "B" AGUILERA FELIPE, GONZALO
Com Arribar
VILANOVA VALLES,C.F. "A"
18-09-2021
18:00
LA TORRETA, C.F. "A" CASTELLANO ESTRELLA, JAVIER
Com Arribar
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A"
18-09-2021
18:00
GIRONA, F.C. "B" BERENGUER FRUTOS, ALEIX
Com Arribar
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A"
18-09-2021
18:00
GANDESA, C.F. "A" SERRAT SUSI, PAU
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "D"
18-09-2021
18:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "D" ERENCIA CASTRO, CARLOS
Com Arribar
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A"
18-09-2021
18:00
ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" CHRIFI DERRAZ, BILAL
Com Arribar
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE "B"
18-09-2021
18:00
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "D" NAVARRO GOMEZ, GERMAN
Com Arribar
PONTS CLUB ESP. "A"
18-09-2021
18:00
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL "B" MONYARCH IÑIGUEZ, GUILLEM
Com Arribar
SAN LORENZO, U.D. "A"
18-09-2021
18:00
SABADELL F.C., C.E. "B" BOADA CAMENFORTE, ROGER
Com Arribar
SITGES, U.E. "A"
18-09-2021
18:00
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET "B" LACRUZ VERDE, AMAYA
Com Arribar
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "B"
18-09-2021
18:00
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB "B" VILARDELL MORLA, MANUEL
Com Arribar
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"