Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
FUNDACIO P.E. EUROPA C 07 DAMM, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. B 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 15 ESPANYOL, R.C.D. B
LLOREDA, C.F. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A 28 Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. B 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 310 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT ANDREU, U.E B 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 2 09-10-2022
DAMM, C.F. B 31 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 64 FUNDACIO P.E. EUROPA C
ESPANYOL, R.C.D. B 91 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Pª BARC. ANGUERA A 90 LLOREDA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 100 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
VILASSAR MAR,U.E. A 46 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 3 16-10-2022
DAMM, C.F. B 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIO P.E. EUROPA C 18 ESPANYOL, R.C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. B 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 13 Pª BARC. ANGUERA A
LLOREDA, C.F. A 010 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A 29 VILASSAR MAR,U.E. A
MARTINENC, F.C. B 71 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 4 23-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 32 SANT ANDREU, U.E B
ESPANYOL, R.C.D. B 33 DAMM, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 61 FUNDACIO P.E. EUROPA C
Pª BARC. ANGUERA A 61 SANT GABRIEL, C.D. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
VILASSAR MAR,U.E. A 62 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 04 MARTINENC, F.C. B
Jornada 5 30-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 17 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
FUNDACIO P.E. EUROPA C 26 Pª BARC. ANGUERA A
SANT GABRIEL, C.D. B 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 20 VILASSAR MAR,U.E. A
LLOREDA, C.F. A 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT ANDREU, U.E B 02 MARTINENC, F.C. B
Jornada 6 06-11-2022
ESPANYOL, R.C.D. B 50 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 81 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Pª BARC. ANGUERA A 32 DAMM, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 10 FUNDACIO P.E. EUROPA C
VILASSAR MAR,U.E. A 44 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 40 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 111 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
Jornada 7 13-11-2022
ESPANYOL, R.C.D. B 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 01 Pª BARC. ANGUERA A
DAMM, C.F. B 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 21 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LLOREDA, C.F. A 110 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E B 41 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
Jornada 8 20-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 71 SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. ANGUERA A 16 ESPANYOL, R.C.D. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 111 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
VILASSAR MAR,U.E. A 42 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 FUNDACIO P.E. EUROPA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 010 SANT GABRIEL, C.D. B
MARTINENC, F.C. B 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A 24 LLOREDA, C.F. A
Jornada 9 27-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 22 Pª BARC. ANGUERA A
ESPANYOL, R.C.D. B 34 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 210 VILASSAR MAR,U.E. A
DAMM, C.F. B 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO P.E. EUROPA C 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. B 15 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 51 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
SANT ANDREU, U.E B 100 LLOREDA, C.F. A
Jornada 10 11-12-2022
Pª BARC. ANGUERA A - SANT ANDREU, U.E B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
VILASSAR MAR,U.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - DAMM, C.F. B
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - SANT GABRIEL, C.D. B
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 11 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - VILASSAR MAR,U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
DAMM, C.F. B - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO P.E. EUROPA C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
SANT GABRIEL, C.D. B - LLOREDA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 12 08-01-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SANT ANDREU, U.E B
VILASSAR MAR,U.E. A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ESPANYOL, R.C.D. B
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - DAMM, C.F. B
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 13 15-01-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - VILASSAR MAR,U.E. A
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESPANYOL, R.C.D. B - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
DAMM, C.F. B - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT ANDREU, U.E B - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 14 22-01-2023
SANT ANDREU, U.E B - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - ESPANYOL, R.C.D. B
LLOREDA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - DAMM, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
Jornada 15 29-01-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Pª BARC. ANGUERA A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
ESPANYOL, R.C.D. B - LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
DAMM, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO P.E. EUROPA C - SANT ANDREU, U.E B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
DAMM, C.F. B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SANT GABRIEL, C.D. B
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - MARTINENC, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 17 12-02-2023
SANT ANDREU, U.E B - DAMM, C.F. B
FUNDACIO P.E. EUROPA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT GABRIEL, C.D. B - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
LLOREDA, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. B - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 18 26-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - DAMM, C.F. B
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - SANT GABRIEL, C.D. B
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - LLOREDA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 19 05-03-2023
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
DAMM, C.F. B - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO P.E. EUROPA C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
SANT GABRIEL, C.D. B - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
LLOREDA, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 20 12-03-2023
ESPANYOL, R.C.D. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - DAMM, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SANT GABRIEL, C.D. B
VILASSAR MAR,U.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
MARTINENC, F.C. B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 21 19-03-2023
SANT ANDREU, U.E B - ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
DAMM, C.F. B - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. B - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - MARTINENC, F.C. B
Jornada 22 26-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - ESPANYOL, R.C.D. B
Pª BARC. ANGUERA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - DAMM, C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
MARTINENC, F.C. B - LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 23 02-04-2023
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESPANYOL, R.C.D. B - Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DAMM, C.F. B - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - MARTINENC, F.C. B
LLOREDA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
Jornada 24 16-04-2023
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - ESPANYOL, R.C.D. B
VILASSAR MAR,U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - DAMM, C.F. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
MARTINENC, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LLOREDA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 25 23-04-2023
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESPANYOL, R.C.D. B - VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
DAMM, C.F. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - LLOREDA, C.F. A
Jornada 26 30-04-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - Pª BARC. ANGUERA A
VILASSAR MAR,U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MARTINENC, F.C. B - DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - FUNDACIO P.E. EUROPA C
LLOREDA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 27 07-05-2023
SANT ANDREU, U.E B - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Pª BARC. ANGUERA A - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
FUNDACIO P.E. EUROPA C - LLOREDA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 28 14-05-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
MARTINENC, F.C. B - ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
LLOREDA, C.F. A - DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
SANT GABRIEL, C.D. B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 29 21-05-2023
VILASSAR MAR,U.E. A - SANT ANDREU, U.E B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - MARTINENC, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - LLOREDA, C.F. A
DAMM, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO P.E. EUROPA C - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 30 28-05-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. B - Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
LLOREDA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT GABRIEL, C.D. B - DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIO P.E. EUROPA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.