Competició | TEMPORADA 2023-2024

Grup
CATEGORIA
PosicióP Jugador Jugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 RUBIO GUTIERREZ, FRANCESC
LA BARCA MONISTROL F.S. A 21 (0) 18 1.2
2 TORNE FLORES, IKER
LA BARCA MONISTROL F.S. A 20 (0) 16 1.3
3 COMAN, RAUL CRISTIAN
CFS NUTRICOR LINYOLA A 19 (0) 15 1.3
4 ROSIQUE ROTA, IGNASI
SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 19 (0) 18 1.1
5 MONTSERRAT ANDRÉS, POL
F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 17 (0) 17 1
6 PINTO DOS SANTOS, BRAYAN
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 17 (0) 18 0.9
7 ROCA SABATÉ, GERARD
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 16 (0) 16 1
8 VIEITES LORCA, MARC
FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 16 (0) 16 1
9 VILLALTA PÉREZ, POL
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 15 (1) 16 0.9
10 RABAH TALEB, OTMAN
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A 15 (0) 18 0.8
11 GARCIA FREIXAS, SERGI
TECNOVIT ALFORJA FS A 15 (1) 18 0.8
12 SUAREZ CORREDOR, EDGAR
SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 14 (0) 16 0.9
13 MUJAL SÁNCHEZ, LLEÏR
GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A 14 (0) 18 0.8
14 BOYMY
FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 14 (0) 18 0.8
15 MUÑOZ SARRIEGUI, IÑAKI
FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 13 (0) 13 1
16 VENDRELL COLL, DAVID
CFS NUTRICOR LINYOLA A 13 (0) 16 0.8
17 FERNANDEZ GAVALDA, IKER
SALOU, F.S. A 13 (0) 17 0.8
18 ROCA MONZO, XAVIER
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 13 (0) 17 0.8
19 ROGER
FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 13 (0) 18 0.7
20 FORNÓS ACEBES, MARC
SALOU, F.S. A 12 (0) 11 1.1
21 RAMÍREZ ARANA, GERARD
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 11 (0) 10 1.1
22 UTRERA MARTINEZ, EMILIO
SALOU, F.S. A 11 (0) 13 0.8
23 AFAREW, ACHRAF
TECNOVIT ALFORJA FS A 11 (0) 14 0.8
24 ALFONSO LOPEZ, SERGIO
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 11 (0) 15 0.7
25 PUIG URPI, MARC
SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 11 (0) 15 0.7
26 ARAGONES SALAME, POL
SALOU, F.S. A 11 (0) 16 0.7
27 REGALO FIGUEIREDO, CHRISTIAN
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 11 (0) 17 0.6
28 MUJAL VILASECA, MIQUEL
GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A 11 (0) 17 0.6
29 SALVADO PARRA, MARC
TECNOVIT ALFORJA FS A 11 (0) 18 0.6
30 DE JUAN CARBONELL, LUIS
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 10 (0) 16 0.6
31 ENCINAS CHACON, MIGUEL
TECNOVIT ALFORJA FS A 10 (0) 16 0.6
32 TORRES SABARIEGO, ALEJANDRO
SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 10 (0) 17 0.6
33 CAMARA SANTIÑO, ENRIQUE
LA BARCA MONISTROL F.S. A 10 (0) 17 0.6
34 MATA GOMEZ, XAVIER
F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 10 (0) 18 0.6
35 YARROUTI, YOUNES
TORREDEMBARRA A 9 (0) 12 0.8
36 REDU
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 9 (0) 13 0.7
37 BATALLA MORERA, JORDI
TECNOVIT ALFORJA FS A 9 (0) 15 0.6
38 VALENCIA QUINTERO, NEIDER
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A 9 (1) 15 0.6
39 CANO MORENO, ERIC
F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 9 (0) 16 0.6
40 COMIN CARMONA, DANIEL
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 9 (0) 17 0.5
41 CIÉRCOLES CHICA, JONATHAN
SD ESPANYOL A 9 (0) 17 0.5
42 RIBAS REYES, JAVIER
SD ESPANYOL A 8 (0) 13 0.6
43 DANOZ SANCHEZ, ALEJANDRO
ESPARREGUERA, C.F.S. A 8 (0) 15 0.5
44 RUIZ MARTINEZ, ABEL
F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 8 (0) 16 0.5
45 RODRIGUEZ SIERRA, ORIOL
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 8 (0) 16 0.5
46 RAMIREZ GARCIA, PAU
ESPARREGUERA, C.F.S. A 8 (0) 17 0.5
47 POCH ADELL, MIQUEL
F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 8 (0) 17 0.5
48 BERHAL SAD, YASER
CFS NUTRICOR LINYOLA A 8 (0) 18 0.4
49 GAVILAN CASTAÑARES, HARIM
TECNOVIT ALFORJA FS A 7 (0) 10 0.7
50 BERCK VALENCIA, ERIC
SALOU, F.S. A 7 (0) 11 0.6
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.