Competició | TEMPORADA 2020-2021

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 CEBRIAN VACA, CLAUDIA
PONTENC CLUB ESP. B 10 (0) 2 5
2 CANUDAS SANCHEZ, JULIA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 9 (0) 4 2.3
3 LABIAN TEBA, ABRIL
CABANES, U.E. A 7 (0) 3 2.3
4 BONACHE MOTERA, LAIA
PONTENC CLUB ESP. B 6 (0) 3 2
5 TRAWALLY CAMARA, ASESETU
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 6 (0) 4 1.5
6 CUESTA VENTURA, LAIA
CORNELLA TERRI, A.E. A 6 (0) 4 1.5
7 BOVER SAEZ, JANA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 5 (0) 4 1.3
8 MARTÍNEZ GONZALEZ, LUCIA
GERUNDA FUTBOL CLUB A 4 (0) 2 2
9 COROMINAS CABALLERO, MARIA
CORNELLA TERRI, A.E. A 4 (0) 3 1.3
10 MORENO VASCO, LAURA
CAL AGUIDO, A.D. A 4 (0) 3 1.3
11 GRAU FERNANDEZ, JUNA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 4 (0) 4 1
12 SUAYA CABEZAS, SOFIA
GERUNDA FUTBOL CLUB A 3 (0) 2 1.5
13 BAJAHA JUWARA, AISETOU
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 3 (0) 3 1
14 MARCH PUNTI, MARIA
PONTENC CLUB ESP. B 3 (0) 3 1
15 BARTRINA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 (0) 3 1
16 VILAGRAN PERACAULA, MARTA
CORNELLA TERRI, A.E. A 3 (0) 4 0.8
17 RABIONET HERRERA, AINA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 (0) 4 0.8
18 TURON FERRER, SILVIA
SILS, C.F. A 2 (0) 2 1
19 GIL CASTRO, CARLA
PONTENC CLUB ESP. B 2 (0) 3 0.7
20 JUÁREZ ESPARRAGUERA, CARLOTA
PONTENC CLUB ESP. B 2 (0) 3 0.7
21 MARTINEZ MOYA, DANIELA
CABANES, U.E. A 2 (0) 3 0.7
22 BENITO OLIVERAS, CLAUDIA
CAL AGUIDO, A.D. A 2 (0) 3 0.7
23 ARANDA BANGO, ORNELLA LUJAN
CAL AGUIDO, A.D. A 2 (1) 3 0.7
24 ROS TRIAS, ISONA
CORNELLA TERRI, A.E. A 2 (0) 4 0.5
25 RIERA GIFREU, BERTA
CORNELLA TERRI, A.E. A 2 (0) 4 0.5
26 CASTELLARI LOPEZ, LAURA
GERUNDA FUTBOL CLUB A 1 (0) 2 0.5
27 TURRÓ PRATS, EVA
FIGUERES, U.E. A 1 (0) 2 0.5
28 VAZQUEZ YESTE, JULIA
SILS, C.F. A 1 (0) 2 0.5
29 SAEZ RUIZ, PAULA
FIGUERES, U.E. A 1 (0) 2 0.5
30 ALMENDAREZ, ANDREA
GERUNDA FUTBOL CLUB B 1 (0) 2 0.5
31 PALOS NOGUER, GEORGINA
CABANES, U.E. A 1 (0) 2 0.5
32 ZEROUALI BENAMAR, INAS
GERUNDA FUTBOL CLUB B 1 (0) 2 0.5
33 GUITART ESCOLA, CARLA
PONTENC CLUB ESP. B 1 (0) 2 0.5
34 FA BOADA, AINA ZHELING
GERUNDA FUTBOL CLUB A 1 (0) 2 0.5
35 COSP PUJALS, JÚLIA
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 (0) 2 0.5
36 VERA TORRUELLA, BERTA
CAL AGUIDO, A.D. A 1 (0) 2 0.5
37 SANCHEZ SALGADO, AINHOA
PONTENC CLUB ESP. B 1 (0) 3 0.3
38 ANTON JIMENEZ, CLARA
GERUNDA FUTBOL CLUB B 1 (0) 3 0.3
39 DACOSTA PLAZA, SASKIA
CAL AGUIDO, A.D. A 1 (0) 3 0.3
40 GARRIDO RODRIGUEZ, LIDIA
CORNELLA TERRI, A.E. A 1 (0) 3 0.3
41 FERRER NAVARRO, ELISABETH
CAL AGUIDO, A.D. A 1 (0) 3 0.3
42 RIGAT PÉREZ, CARLA
GERUNDA FUTBOL CLUB B 1 (0) 3 0.3
43 ROS LOPEZ, CLÀUDIA
CORNELLA TERRI, A.E. A 1 (0) 3 0.3
44 LOZANO ANDUJAR, CELESTE
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C A 1 (0) 4 0.3
45 SUAREZ PERIS, ALBA
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 1 (0) 4 0.3
46 BRAVO MORENO, CARLA
CASSA, U.D. A 1 (0) 4 0.3
47 AHAIK EL GAMOUCHI, AMAL
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 1 (0) 4 0.3
48 TOURAY TOURAY, JENABU
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 1 (0) 4 0.3
49 GARCIA IGLESIAS, SARA
CORNELLA TERRI, A.E. A 1 (0) 4 0.3
50 PASTORET
VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 1 (0) 4 0.3
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.