Competició | TEMPORADA 2019-2020

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 ESSAYAH TANTOUN, ANASS
29 (0) 15 1.9
2 SALACH HAMMU, ADAM
PINEDA DE MAR, F.S. A 27 (0) 16 1.7
3
AT. MASNOU FUTSAL A 23 (0) 15 1.5
4 GONZALEZ ABADIA, KEVIN
19 (0) 16 1.2
5 PUJOL FRANCISCO, BIEL
AT. MASNOU FUTSAL A 17 (0) 16 1.1
6 BHIHOU BENHAMZA, MAROUAN
16 (0) 14 1.1
7 TALARN CASADEVALL, MARÇAL
PINEDA DE MAR, F.S. A 16 (0) 14 1.1
8 CAPDEVILA GRANADOS, POL
PINEDA DE MAR, F.S. A 15 (0) 13 1.2
9 MOIS NIETO, ALEXANDER
15 (0) 13 1.2
10 GARRIGA LÓPEZ, NIL
BADALONA FUTSAL IRIS D 15 (0) 16 0.9
11 PEREZ MARTIN ALBO, IGNACIO
13 (0) 16 0.8
12 FILLAT CANO, ALAN
PINEDA DE MAR, F.S. A 12 (0) 15 0.8
13 CAMPDEPADROS CORTINA, ANDREU
11 (0) 9 1.2
14 CUCURELL URRÚTIA, MARCEL
11 (0) 14 0.8
15 JATSIYORYIU GARCIA, SALVADOR
BADALONA FUTSAL IRIS D 11 (0) 15 0.7
16 GUITART SANCHEZ, JAN
PINEDA DE MAR, F.S. A 11 (0) 15 0.7
17 BARRIGA MARTINEZ, POL
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 11 (0) 15 0.7
18 ANGLADA BAQUÉ, BERNAT
10 (0) 14 0.7
19 RAMOS GRILLI, VALENTIN
AT. MASNOU FUTSAL A 10 (0) 16 0.6
20 GARCIA MESEGUER, ALEX
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL A 9 (0) 13 0.7
21 PELAEZ BALCELLS, ADRIA
BADALONA FUTSAL IRIS D 9 (0) 14 0.6
22 BERNAL LÚÑEZ, QUIM
9 (0) 15 0.6
23 ANDRES CORONEL, ROGER
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL A 9 (0) 16 0.6
24 ROURA JIMENEZ, JORDI
8 (0) 9 0.9
25 ARETA GARCIA, MIKEL
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 8 (0) 12 0.7
26 CATALINA GARCIA, ALBERT
8 (0) 12 0.7
27 GUERRERO RODRIGUEZ, SERGI
BADALONA FUTSAL IRIS D 8 (0) 14 0.6
28 PASTOR GUTIERREZ, ALAN
PREMIA DE DALT CF. SALA B 8 (0) 15 0.5
29 FUENTES SOLE, SERGI
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 8 (0) 15 0.5
30 MARTOS MONTAÑES, GERARD
8 (0) 15 0.5
31 MOLIST FONTANILLAS, BIEL
8 (0) 15 0.5
32 ALVAREZ GARCIA, LUCAS
8 (0) 16 0.5
33 ALEGRE ALVAREZ, ROC
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA B 7 (0) 13 0.5
34 HIDALGO DIAZ, MIQUEL
AT. MASNOU FUTSAL A 7 (0) 13 0.5
35 TURON AGUILERA, PAU
PINEDA DE MAR, F.S. A 7 (0) 14 0.5
36 GELAMBÍ ANDRIEU, POL
PREMIA DE DALT CF. SALA B 7 (0) 14 0.5
37 ALVAREZ
PREMIA DE DALT CF. SALA B 7 (0) 15 0.5
38 CHACON GHAFERIEH, MATTHEW DONOVAN
7 (0) 15 0.5
39 RODRIGUEZ PEREZ, ORIOL
7 (0) 16 0.4
40 SEFIANI MONTENEGRO, MUNER
7 (0) 16 0.4
41 REVILLA LAFUENTE, PABLO
SANT JOAN DE VILASSAR FS C 7 (0) 16 0.4
42 ARCOS SILLERO, JAN
AT. MASNOU FUTSAL A 6 (0) 12 0.5
43 MALDONADO BASART, ROGER
PINEDA DE MAR, F.S. A 6 (0) 14 0.4
44 PEREZ GARRIDO, ARNAU
6 (0) 14 0.4
45 OLLÉS PADÍN, DÍDAC
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL A 6 (0) 15 0.4
46 CABRE FARRE, GUILLEM
6 (0) 16 0.4
47 RICO BELVER, DANIEL
PINEDA DE MAR, F.S. A 6 (0) 16 0.4
48 DOMENECH CASTAÑE, MARC
6 (0) 16 0.4
49 BARTOLOME GARCIA, VICTOR
BADALONA FUTSAL IRIS D 6 (0) 16 0.4
50 LLULL JIMENEZ, NEIL
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA B 5 (0) 3 1.7
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.