Competició | TEMPORADA 2019-2020

Grup
CATEGORIA
PosicióP JugadorJugador   Equip Gols (P) Partits JugatsP. J. Gols PartitG.
1 FAYE, MAODO
MARTINENC, F.C.,B 17 (1) 15 1.1
2 RUSU IONITA, STEFAN ALEJANDRO
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 17 (1) 18 0.9
3 MURTRA EBIESUWA, KOSHEY
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 15 (0) 18 0.8
4 PEREZ AMARO, IVAN ROGER
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 15 (1) 19 0.8
5 FERNANDEZ LOPEZ, ANTONIO
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 15 (1) 19 0.8
6 SEGURA DOMINGUEZ, JOELI DAVID
SANT ANDREU, U.E,C 14 (0) 18 0.8
7 KHABULIANI, GIORGI
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 13 (3) 15 0.9
8 RISCOS GUTIÉRREZ, MARC
SANT ANDREU, U.E,C 13 (1) 19 0.7
9 GARCÍA RODRÍGUEZ, ALBERT
SARRIA, C.P.,A 12 (0) 16 0.8
10 BARNILS PARES, GUILLEM
EUROPA, C.E.,C 12 (0) 19 0.6
11 POL
CATALONIA, U.B.,B 11 (1) 16 0.7
12 LOPEZ GOMEZ, JOEL
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 10 (1) 16 0.6
13 BURBANO CUESTA, JOAN EDUARDO
Pª BARC. ANGUERA,B 10 (2) 17 0.6
14 LITTLES SEPULVEDA, CAIMAN BLISS
Pª BARC. ANGUERA,B 9 (1) 14 0.6
15 MATAS AURA, RAMON
SANT ANDREU, U.E,C 8 (0) 15 0.5
16 ZOSINO LATORRE, IAN
SANT GABRIEL, C.D.,D 8 (0) 16 0.5
17 RAVELLO ESPINOZA, EROS MASSIIMILIANO
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 8 (1) 17 0.5
18 PÉREZ BALLESTEROS, DANIEL
EUROPA, C.E.,C 8 (0) 18 0.4
19 NATHANEL-EKHATOR, OTIENT
LA SALUT PERE GOL AE.,A 8 (1) 19 0.4
20 BAKALI BAKALI, YOUSSEF
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 8 (1) 19 0.4
21 RAYSSOUNI TAIS, HAMZA
FUNDACIO P. CE. JUPITER,C 7 (0) 15 0.5
22 ESQUINAS DE LA CUEVA, JAVIER
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 7 (0) 19 0.4
23 JATCHVLIANI, LUKA
EUROPA, C.E.,C 6 (0) 5 1.2
24 BACHAMMAR, BADREDINE
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 6 (1) 13 0.5
25 LANDEROS VICENTIN, LEONARDO
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 6 (1) 15 0.4
26 PÉREZ DE OLAGUER PIERA, EDUARDO
EUROPA, C.E.,C 6 (0) 17 0.4
27 EGEA LÓPEZ, MARC
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 6 (0) 18 0.3
28 KWAK, JUNYOUNG
EUROPA, C.E.,C 6 (0) 18 0.3
29 GARCÍA EGUREN, ROGER
SANT ANDREU, U.E,C 6 (0) 19 0.3
30 NAVARRO GÓMEZ, ALEX
Pª BARC. ANGUERA,B 6 (0) 19 0.3
31 GARCÍA PENA, FRANCISCO
SANT GABRIEL, C.D.,D 6 (1) 19 0.3
32 MIÑARRO GONZÁLEZ, PAU
MARTINENC, F.C.,B 6 (1) 19 0.3
33 ES SAHELY EL AYDOUNI, OMAR
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 6 (2) 19 0.3
34 HOXHA, BRIAN
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 5 (1) 13 0.4
35 PELAEZ SALDARRIAGA, FEDERICO
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 5 (0) 15 0.3
36 ALAMAN MOLINA, IZAN
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 5 (0) 16 0.3
37 FERREIRA JARAMILLO, ANTONIO SEBASTIAN
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 5 (0) 17 0.3
38 BRUGAL IZQUIERDO, DANIEL
CATALONIA, U.B.,B 5 (0) 18 0.3
39 ABAN VIDAL, ERIK JHOEL
Pª BARC. ANGUERA,B 5 (0) 18 0.3
40 BERLANGA CAÑAS, RUBEN
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B 5 (1) 18 0.3
41 RIVERA SOONGPANKHAO, MARIO
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 5 (1) 19 0.3
42 HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, IVÁN
SANTA EULALIA, C.F.,A 4 (0) 4 1
43 GARCIA HIGUERAS, ANTONIO
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 4 (0) 10 0.4
44 GALIANO ARANGO, MIGUEL
LA SALUT PERE GOL AE.,A 4 (1) 12 0.3
45 SAHEL, MOHAMED
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL,A 4 (0) 15 0.3
46 PINEDO MEZA, RODRIGO ELIAS
CATALONIA, U.B.,B 4 (0) 15 0.3
47 TORO, CLAUDIO
SARRIA, C.P.,A 4 (2) 15 0.3
48 ROBLES NAVARRO, ENZO
SANT GABRIEL, C.D.,D 4 (0) 16 0.3
49 LERIA AMAYA, JUAN
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 4 (1) 16 0.3
50 ALARCON PADILLA, JAN
SANT ANDREU, U.E,C 4 (0) 17 0.2
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.