Competición | TEMPORADA 2019-2020

Grupo
CATEGORÍA
PosiciónP JugadorJugador   Equipo Goles (P) Partidos JugadosP. J. Goles PartidoG.
1 MARTINEZ CURTO, ALEX
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 25 (1) 15 1.7
2 JOSA BONAVIDA, PAU
TORTOSA, C.D.,C 19 (1) 15 1.3
3 CURTO CALLAU, ORIOL
ALDEANA, U.E.,A 16 (0) 16 1
4 HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, EDWIN
AMPOSTA, C.F.,B 15 (0) 17 0.9
5 QUESADA GILABERT, IAN
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 13 (0) 16 0.8
6
TORTOSA, C.D.,C 12 (0) 14 0.9
7 ORDOÑEZ CAMBRÓN, SAUL
ALDEANA, U.E.,A 12 (0) 16 0.8
8 BELTRI ARQUES, JOSEP
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 11 (1) 16 0.7
9 MARGALEF FRANCH, MARC
TORTOSA, C.D.,C 11 (0) 17 0.6
10 BARBERO ADELL, IKER
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 11 (1) 17 0.6
11 VALERO TOMALA, DYLAN ANDONIS
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 10 (0) 9 1.1
12 COLERA PIÑANA, MARC
ALDEANA, U.E.,A 10 (0) 14 0.7
13 COMES HUGUET, ROBERT
ALDEANA, U.E.,A 10 (0) 16 0.6
14 CIUCIULETE, RAUL ROBERTO
ALDEANA, U.E.,A 9 (0) 15 0.6
15 UNIÓ BENAIGES, ERIC
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 8 (0) 13 0.6
16 FLOREA, DENIS MIHAI
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 8 (0) 14 0.6
17 COLOMINES SAURA, JOAN
ALDEANA, U.E.,A 8 (1) 15 0.5
18 CHELLAY CHELLAY, ZAKARIA
ASCÓ, F.C.,A 7 (0) 10 0.7
19 PRATS CASANOVA, RAMON
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 7 (0) 14 0.5
20 TORRES PELLISA, BIEL
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 7 (0) 16 0.4
21 RHADI ELOUAFI, ANOUAR
AMPOSTA, C.F.,B 6 (0) 16 0.4
22 HERRANZ ROJAS, IKER
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 6 (1) 16 0.4
23 CORDOBA SALAS, MARC
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 6 (1) 16 0.4
24 MORENO CHAMÓN, FRAN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 6 (0) 17 0.4
25 BENYAZID, ABDERRAHMANE
TORTOSA, C.D.,C 6 (0) 17 0.4
26 MARIANO BALAGUE, SERGI
RAPITENCA, U.E.,C 5 (1) 8 0.6
27 SEGURANA GALARZA, KILIAN
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 5 (0) 12 0.4
28 DANDU, RAZVAN ANDRES
RAPITENCA, U.E.,C 5 (1) 15 0.3
29 BORDERA CEDÓ, BERNAT
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 5 (0) 16 0.3
30
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 5 (0) 16 0.3
31 VELIZ ABANTO, NICK ROLAND
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 5 (0) 17 0.3
32 BESOLI BELLAUBI, JULEN
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 4 (0) 10 0.4
33 LLAMBRICH DIEZ, IKER
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 4 (0) 14 0.3
34 MARÍN MARTÍNEZ, JORDI
RAPITENCA, U.E.,C 4 (0) 14 0.3
35 ESTIVILL LLEIXÀ, JOAN MIQUEL
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 4 (0) 15 0.3
36 SASTRE VIDAL, LLUC
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E.,B 4 (0) 15 0.3
37 ERRAIS ACHAK, BADR
AMPOSTA, C.F.,B 4 (0) 15 0.3
38 BELTRAN SOSPEDRA, MARC
EBRE ESCOLA ESP.,CF,B 4 (0) 15 0.3
39 CAPERA COLOMINES, UNAI
TERRES DE L'EBRE, C.F.,A 4 (0) 16 0.3
40 GALLEGO PANISELLO, ROGER
ALDEANA, U.E.,A 4 (0) 16 0.3
41 KODJA KIRALY, KARIM
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 4 (0) 17 0.2
42 CHELLAY, BOUJEMAA
ASCÓ, F.C.,A 4 (0) 17 0.2
43 BONET CURTO, ENRIQUE
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E,A 3 (0) 2 1.5
44 BALAGUÉ ALBUERA, CHRISTOPHER
RAPITENCA, U.E.,C 3 (0) 9 0.3
45 MASIA PEREZ, EFREN
RAPITENCA, U.E.,C 3 (0) 10 0.3
46 CURTO JAÑEZ, XAVIER
ALDEANA, U.E.,A 3 (0) 11 0.3
47 NAVARRO GIMENO, PEP
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E.,A 3 (0) 12 0.3
48 PETOLESCU, DAVID ANDRES
GANDESA, C.F.,B 3 (0) 12 0.3
49 OATU PETRICICA, DAVID
ASCÓ, F.C.,A 3 (0) 13 0.2
50 GAMATOIU, ADRIAN RAUL
GANDESA, C.F.,B 3 (0) 13 0.2
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.