SANT ANDREU, U.E

EQUIPOS DEL CLUB
Nombre del Equipo Categoría
SANT ANDREU, U.E "B" PREFERENT JUVENILS (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E "A" DIVISIÓ HONOR CADET (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E "A" DIVISIÓ HONOR INFANTIL (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
SANT ANDREU, U.E "D" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E "A" LLIGA NACIONAL JUVENIL (GRUP 7.A)
SANT ANDREU, U.E "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "B" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 26)
SANT ANDREU, U.E "B" PREFERENT CADET (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 27)
SANT ANDREU, U.E "C" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
SANT ANDREU, U.E "B" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "C" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E "B" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ ( GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)
SANT ANDREU, U.E "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 6)
SANT ANDREU, U.E "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 7)
SANT ANDREU, U.E "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 6)
SANT ANDREU, U.E "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 13)
SANT ANDREU, U.E "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 13)
SANT ANDREU, U.E "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
SANT ANDREU, U.E "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E "I" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "F" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E "D" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
SANT ANDREU, U.E "A" TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP 5.B)
SANT ANDREU, U.E "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 20)
SANT ANDREU, U.E "G" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 22)
SANT ANDREU, U.E "A" FEMENÍ AMATEUR F-7 (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E "B" FEMENÍ AMATEUR F-7 (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E "H" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)

Dades del club

junta directiva
President
MANUEL CAMINO MARTINEZ
Secretari
MIGUEL MONTERO REUTER
Vicepresident
JOSEP LLUIS CLIMENT
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: MANUEL CAMINO MARTINEZ
Domicili: Santa Coloma, 39 baixos
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08030
Telèfons: 933112954, , ,
Fax: 932745479
Correu Electrònic: futbolbase@uesantandreu.cat
Portal Web: www.uesantandreu.cat/
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.