FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA

EQUIPOS DEL CLUB
Nombre del Equipo Categoría
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT CADET (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT CADET (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 10)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 45)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 42)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 41)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 43)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 52)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 51)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 53)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 54)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "H" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 55)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "F" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "G" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 57)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 54)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 53)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 52)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "L" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 55)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "M" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 56)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "N" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "O" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 58)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "F" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "G" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 1)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "H" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "I" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "J" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "A" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 37)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "B" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 39)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "C" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
FUNDACIÓ UNIÓ ESP CORNELLÀ "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 40)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 30)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 31)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 32)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 33)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "E" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 34)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 2)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "C" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 3)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 1)
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 1)

Dades del club

junta directiva
President
ALEJANDRO TALAVERA NOS
Secretari
FERNANDO LECHUGA ESPINOLA
Tresorer
SERGIO MILAN FERNANDEZ
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BAIX LLOBREGAT
Responsable: Alex Talavera
Domicili: C/ Sorral del Rio s/nº
Localitat: Cornellà de Llobregat
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08940
Telèfons: 934741063, 673029748, ,
Fax: 934741063
Correu Electrònic: administracio@fundaciouecornella.cat
Portal Web: uecornella.cat
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.