Competición | TEMPORADA 2020-2021

prebenjami 7 | grup 9

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 25-10-2020
LA SALLE REUS, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - RIUDOMS, C.D.,A
MONTROIG AT.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 2 01-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - MONTROIG AT.,A
SALOU, U.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
VILASECA C.F.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 3 08-11-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SALOU, U.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - VILASECA C.F.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MONTROIG AT.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 4 15-11-2020
SALOU, U.D.,A - MONTROIG AT.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
VILASECA C.F.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 5 22-11-2020
SALOU, U.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - VILASECA C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
MONTROIG AT.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 6 29-11-2020
PARE MANYANET, A.E.,A - MONTROIG AT.,A
VILASECA C.F.,A - SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 7 06-12-2020
PARE MANYANET, A.E.,A - VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MONTROIG AT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 8 13-12-2020
VILASECA C.F.,A - MONTROIG AT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - PARE MANYANET, A.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 9 20-12-2020
VILASECA C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MONTROIG AT.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 10 10-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MONTROIG AT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SALOU, U.D.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 11 17-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
MONTROIG AT.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 12 24-01-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,A - MONTROIG AT.,A
RIUDOMS, C.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - VILASECA C.F.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - PARE MANYANET, A.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 13 31-01-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
PARE MANYANET, A.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SALOU, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTROIG AT.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 14 07-02-2021
MONTROIG AT.,A - RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - SALOU, U.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Jornada 15 14-02-2021
RIUDOMS, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
VILASECA C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - MONTROIG AT.,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 21-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
PARE MANYANET, A.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
VILASECA C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
RIUDOMS, C.D.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 17 28-02-2021
MONTROIG AT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - PARE MANYANET, A.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - RIUDOMS, C.D.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 18 07-03-2021
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
VILASECA C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
COSTA DAURADA, FC ,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 19 14-03-2021
MONTROIG AT.,A - SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - VILASECA C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 20 21-03-2021
PARE MANYANET, A.E.,A - SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 21 28-03-2021
MONTROIG AT.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
SALOU, U.D.,A - VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 22 11-04-2021
VILASECA C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
COSTA DAURADA, FC ,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 23 18-04-2021
MONTROIG AT.,A - VILASECA C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - COSTA DAURADA, FC ,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 24 25-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - VILASECA C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 25 02-05-2021
MONTROIG AT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
Jornada 26 09-05-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,A - VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - SALOU, U.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 27 16-05-2021
MONTROIG AT.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RIUDOMS, C.D.,A
VILASECA C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
SALOU, U.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 28 23-05-2021
RIUDOMS, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
COSTA DAURADA, FC ,A - VILASECA C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - PARE MANYANET, A.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - MONTROIG AT.,A
Jornada 29 30-05-2021
RIUDOMS, C.D.,A - MONTROIG AT.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - COSTA DAURADA, FC ,A
VILASECA C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
PARE MANYANET, A.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 30 06-06-2021
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,A - PARE MANYANET, A.E.,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,A
MONTROIG AT.,A - LA SALLE REUS, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.