Competición | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 segona divisio | grup 21

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 25-10-2020
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BONAVISTA, C.,A - BASE MARC BARTRA CF,E
ICOMAR, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ALCOVER, C.E.,B - CANONJA, C.F.,C
Jornada 2 01-11-2020
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,C
TARRAGONA, F.C.,A
R
Descansa
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BASE MARC BARTRA CF,E - PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - BONAVISTA, C.,A
CANONJA, C.F.,C - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 3 08-11-2020
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,C - TARRAGONA, F.C.,A
Descansa
R
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - BASE MARC BARTRA CF,E
PARE MANYANET, A.E.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BONAVISTA, C.,A - CANONJA, C.F.,C
ALCOVER, C.E.,B - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 4 15-11-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ALCOVER, C.E.,B
TARRAGONA, F.C.,A
R
Descansa
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CANONJA, C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
ICOMAR, C.F.,A - BONAVISTA, C.,A
Jornada 5 22-11-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TARRAGONA, F.C.,A
Descansa
R
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - ICOMAR, C.F.,A
ALCOVER, C.E.,B - BONAVISTA, C.,A
Jornada 6 29-11-2020
TARRAGONA, F.C.,A - ALCOVER, C.E.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF,E - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
R
Descansa
CANONJA, C.F.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ICOMAR, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BONAVISTA, C.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 7 06-12-2020
TARRAGONA, F.C.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF,E
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Descansa
R
CANONJA, C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - BONAVISTA, C.,A
ALCOVER, C.E.,B - PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 8 13-12-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ALCOVER, C.E.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TARRAGONA, F.C.,A
BASE MARC BARTRA CF,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
R
Descansa
CANONJA, C.F.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
BONAVISTA, C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
PARE MANYANET, A.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Jornada 9 20-12-2020
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TARRAGONA, F.C.,A - BASE MARC BARTRA CF,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
Descansa
R
CANONJA, C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
BONAVISTA, C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - PARE MANYANET, A.E.,C
ALCOVER, C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Jornada 10 10-01-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ALCOVER, C.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,E - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
BONAVISTA, C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,C
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 11 17-01-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - BASE MARC BARTRA CF,E
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TARRAGONA, F.C.,A - CANONJA, C.F.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
BONAVISTA, C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ALCOVER, C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 12 24-01-2021
BASE MARC BARTRA CF,E - ALCOVER, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ICOMAR, C.F.,A - TARRAGONA, F.C.,A
BONAVISTA, C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
PARE MANYANET, A.E.,C
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
R
Descansa
Jornada 13 31-01-2021
BASE MARC BARTRA CF,E - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CANONJA, C.F.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ICOMAR, C.F.,A
TARRAGONA, F.C.,A - BONAVISTA, C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - PARE MANYANET, A.E.,C
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ALCOVER, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 14 07-02-2021
ALCOVER, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CANONJA, C.F.,C - BASE MARC BARTRA CF,E
ICOMAR, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BONAVISTA, C.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
R
Descansa
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
Jornada 15 14-02-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - CANONJA, C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,E - ICOMAR, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - BONAVISTA, C.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
TARRAGONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Descansa
R
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C - ALCOVER, C.E.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 21-02-2021
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,C
BASE MARC BARTRA CF,E - BONAVISTA, C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 17 28-02-2021
ALCOVER, C.E.,B
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Descansa
R
TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,C - BASE MARC BARTRA CF,E
BONAVISTA, C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ICOMAR, C.F.,A - CANONJA, C.F.,C
Jornada 18 07-03-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
R
Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BASE MARC BARTRA CF,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,C - BONAVISTA, C.,A
ICOMAR, C.F.,A - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 19 14-03-2021
ALCOVER, C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Descansa
R
TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Descansa
R
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - BASE MARC BARTRA CF,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
PARE MANYANET, A.E.,C - CANONJA, C.F.,C
BONAVISTA, C.,A - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 20 21-03-2021
TARRAGONA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
R
Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,C
BASE MARC BARTRA CF,E
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
ICOMAR, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
BONAVISTA, C.,A - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 21 28-03-2021
ALCOVER, C.E.,B - TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Descansa
R
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA FLORESTA, C.D.,C - BASE MARC BARTRA CF,E
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CANONJA, C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - ICOMAR, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - BONAVISTA, C.,A
Jornada 22 11-04-2021
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BASE MARC BARTRA CF,E
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,C
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BONAVISTA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
PARE MANYANET, A.E.,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 23 18-04-2021
ALCOVER, C.E.,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TARRAGONA, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - BASE MARC BARTRA CF,E
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,C
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - BONAVISTA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - PARE MANYANET, A.E.,C
Jornada 24 25-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BASE MARC BARTRA CF,E - TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,C
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
BONAVISTA, C.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 25 02-05-2021
ALCOVER, C.E.,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - BASE MARC BARTRA CF,E
TARRAGONA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CANONJA, C.F.,C
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - BONAVISTA, C.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Jornada 26 09-05-2021
BASE MARC BARTRA CF,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CANONJA, C.F.,C - TARRAGONA, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
BONAVISTA, C.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ALCOVER, C.E.,B
Jornada 27 16-05-2021
ALCOVER, C.E.,B - BASE MARC BARTRA CF,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CANONJA, C.F.,C
TARRAGONA, F.C.,A - ICOMAR, C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - BONAVISTA, C.,A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
Jornada 28 23-05-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - BASE MARC BARTRA CF,E
CANONJA, C.F.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
BONAVISTA, C.,A - TARRAGONA, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa
R
ALCOVER, C.E.,B
Jornada 29 30-05-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - ALCOVER, C.E.,B
BASE MARC BARTRA CF,E - CANONJA, C.F.,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - BONAVISTA, C.,A
TARRAGONA, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
Jornada 30 06-06-2021
CANONJA, C.F.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ICOMAR, C.F.,A - BASE MARC BARTRA CF,E
BONAVISTA, C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,C - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E - TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Descansa
R
R
Descansa
ALCOVER, C.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.