Competición | TEMPORADA 2020-2021

benjami 7 primera divisio | grup 4

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 18-10-2020
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 2 25-10-2020
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
VILASECA C.F.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SALOU, U.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 3 01-11-2020
Descansa
R
VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 4 08-11-2020
VILASECA C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
SALOU, U.D.,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 5 15-11-2020
VILASECA C.F.,A - SALOU, U.D.,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 6 22-11-2020
SALOU, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - VILASECA C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 7 29-11-2020
SALOU, U.D.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - RIUDOMS, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 8 06-12-2020
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - VILASECA C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 9 13-12-2020
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
SALOU, U.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 10 20-12-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - SALOU, U.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 11 10-01-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
SALOU, U.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
VILASECA C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 12 17-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,A - SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 13 24-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - RIUDOMS, C.D.,A
SALOU, U.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
VILASECA C.F.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 14 31-01-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - VILASECA C.F.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 15 07-02-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
SALOU, U.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
VILASECA C.F.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 14-02-2021
Descansa
R
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - RIUDOMS, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 17 21-02-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
R
Descansa
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RIUDOMS, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Jornada 18 28-02-2021
VILASECA C.F.,A
R
Descansa
SALOU, U.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 19 07-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - VILASECA C.F.,A
Descansa
R
SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 20 14-03-2021
SALOU, U.D.,A - VILASECA C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
MAS PELLICER, U.D.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
RIUDOMS, C.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 21 21-03-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - MAS PELLICER, U.D.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - RIUDOMS, C.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 22 28-03-2021
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - SALOU, U.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - VILASECA C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
R
Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 23 11-04-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SALOU, U.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
VILASECA C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Descansa
R
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - RIUDOMS, C.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
Jornada 24 18-04-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - VILASECA C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 25 25-04-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
VILASECA C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Jornada 26 02-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A - VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
R
Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 27 09-05-2021
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
SALOU, U.D.,A - RIUDOMS, C.D.,A
VILASECA C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 28 16-05-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
RIUDOMS, C.D.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - VILASECA C.F.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
R
Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 29 23-05-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - MAS PELLICER, U.D.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B - RIUDOMS, C.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A
VILASECA C.F.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 30 30-05-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,B
RIUDOMS, C.D.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,A - SALOU, U.D.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.