Competición | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 43

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 25-10-2020
CANONJA, C.F.,D - FC TARRACO,A
LA SALLE REUS, F.C.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
PARE MANYANET, A.E.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
VILASECA C.F.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SALOU, U.D. ,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA FLORESTA, C.D.,E - TARRAGONA, F.C.,A
Jornada 2 01-11-2020
FC TARRACO,A - LA FLORESTA, C.D.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - CANONJA, C.F.,D
TORREFORTA, C.D.C.,C - LA SALLE REUS, F.C.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - VILASECA C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - SALOU, U.D. ,D
TARRAGONA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 3 08-11-2020
FC TARRACO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CANONJA, C.F.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
LA SALLE REUS, F.C.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
PARE MANYANET, A.E.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
VILASECA C.F.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
SALOU, U.D. ,D - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,E - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 4 15-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - LA FLORESTA, C.D.,E
TORREFORTA, C.D.C.,C - FC TARRACO,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CANONJA, C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - LA SALLE REUS, F.C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - PARE MANYANET, A.E.,D
TARRAGONA, F.C.,A - VILASECA C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - SALOU, U.D. ,D
Jornada 5 22-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - TORREFORTA, C.D.C.,C
FC TARRACO,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CANONJA, C.F.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA SALLE REUS, F.C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
PARE MANYANET, A.E.,D - TARRAGONA, F.C.,A
VILASECA C.F.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA FLORESTA, C.D.,E - SALOU, U.D. ,D
Jornada 6 29-11-2020
TORREFORTA, C.D.C.,C - LA FLORESTA, C.D.,E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - FC TARRACO,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - CANONJA, C.F.,D
TARRAGONA, F.C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - PARE MANYANET, A.E.,D
SALOU, U.D. ,D - VILASECA C.F.,D
Jornada 7 06-12-2020
TORREFORTA, C.D.C.,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
FC TARRACO,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
CANONJA, C.F.,D - TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
PARE MANYANET, A.E.,D - SALOU, U.D. ,D
LA FLORESTA, C.D.,E - VILASECA C.F.,D
Jornada 8 13-12-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA FLORESTA, C.D.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TORREFORTA, C.D.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
TARRAGONA, F.C.,A - FC TARRACO,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - CANONJA, C.F.,D
SALOU, U.D. ,D - LA SALLE REUS, F.C.,D
VILASECA C.F.,D - PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 9 20-12-2020
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TORREFORTA, C.D.C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
CANONJA, C.F.,D - SALOU, U.D. ,D
LA SALLE REUS, F.C.,D - VILASECA C.F.,D
LA FLORESTA, C.D.,E - PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 10 10-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - LA FLORESTA, C.D.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TARRAGONA, F.C.,A - TORREFORTA, C.D.C.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
SALOU, U.D. ,D - FC TARRACO,A
VILASECA C.F.,D - CANONJA, C.F.,D
PARE MANYANET, A.E.,D - LA SALLE REUS, F.C.,D
Jornada 11 17-01-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TARRAGONA, F.C.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - SALOU, U.D. ,D
FC TARRACO,A - VILASECA C.F.,D
CANONJA, C.F.,D - PARE MANYANET, A.E.,D
LA FLORESTA, C.D.,E - LA SALLE REUS, F.C.,D
Jornada 12 24-01-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TARRAGONA, F.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
SALOU, U.D. ,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
VILASECA C.F.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
PARE MANYANET, A.E.,D - FC TARRACO,A
LA SALLE REUS, F.C.,D - CANONJA, C.F.,D
Jornada 13 31-01-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - SALOU, U.D. ,D
TORREFORTA, C.D.C.,C - VILASECA C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - PARE MANYANET, A.E.,D
FC TARRACO,A - LA SALLE REUS, F.C.,D
CANONJA, C.F.,D - LA FLORESTA, C.D.,E

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 07-02-2021
FC TARRACO,A - CANONJA, C.F.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - LA SALLE REUS, F.C.,D
TORREFORTA, C.D.C.,C - PARE MANYANET, A.E.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - VILASECA C.F.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - SALOU, U.D. ,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TARRAGONA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 15 14-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - FC TARRACO,A
CANONJA, C.F.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA SALLE REUS, F.C.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
SALOU, U.D. ,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TARRAGONA, F.C.,A
Jornada 16 21-02-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - FC TARRACO,A
TORREFORTA, C.D.C.,C - CANONJA, C.F.,D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - PARE MANYANET, A.E.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - VILASECA C.F.,D
TARRAGONA, F.C.,A - SALOU, U.D. ,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 17 28-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
FC TARRACO,A - TORREFORTA, C.D.C.,C
CANONJA, C.F.,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
PARE MANYANET, A.E.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
VILASECA C.F.,D - TARRAGONA, F.C.,A
SALOU, U.D. ,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
Jornada 18 07-03-2021
TORREFORTA, C.D.C.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - FC TARRACO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CANONJA, C.F.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - LA SALLE REUS, F.C.,D
TARRAGONA, F.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - VILASECA C.F.,D
SALOU, U.D. ,D - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 19 14-03-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - TORREFORTA, C.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
FC TARRACO,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
LA SALLE REUS, F.C.,D - TARRAGONA, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
VILASECA C.F.,D - SALOU, U.D. ,D
Jornada 20 21-03-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TORREFORTA, C.D.C.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - FC TARRACO,A
TARRAGONA, F.C.,A - CANONJA, C.F.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - LA SALLE REUS, F.C.,D
SALOU, U.D. ,D - PARE MANYANET, A.E.,D
VILASECA C.F.,D - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 21 28-03-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
FC TARRACO,A - TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
LA SALLE REUS, F.C.,D - SALOU, U.D. ,D
PARE MANYANET, A.E.,D - VILASECA C.F.,D
Jornada 22 11-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - TORREFORTA, C.D.C.,C
TARRAGONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - FC TARRACO,A
SALOU, U.D. ,D - CANONJA, C.F.,D
VILASECA C.F.,D - LA SALLE REUS, F.C.,D
PARE MANYANET, A.E.,D - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 23 18-04-2021
LA FLORESTA, C.D.,E - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
TORREFORTA, C.D.C.,C - TARRAGONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
FC TARRACO,A - SALOU, U.D. ,D
CANONJA, C.F.,D - VILASECA C.F.,D
LA SALLE REUS, F.C.,D - PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 24 25-04-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TARRAGONA, F.C.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - TORREFORTA, C.D.C.,C
SALOU, U.D. ,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
VILASECA C.F.,D - FC TARRACO,A
PARE MANYANET, A.E.,D - CANONJA, C.F.,D
LA SALLE REUS, F.C.,D - LA FLORESTA, C.D.,E
Jornada 25 02-05-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,G - LA FLORESTA, C.D.,E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TARRAGONA, F.C.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B
TORREFORTA, C.D.C.,C - SALOU, U.D. ,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F - VILASECA C.F.,D
FC TARRACO,A - PARE MANYANET, A.E.,D
CANONJA, C.F.,D - LA SALLE REUS, F.C.,D
Jornada 26 09-05-2021
TARRAGONA, F.C.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,G
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
SALOU, U.D. ,D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
VILASECA C.F.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,F
LA SALLE REUS, F.C.,D - FC TARRACO,A
LA FLORESTA, C.D.,E - CANONJA, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.