Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CONSTANTI, C.E. A 51 LA FLORESTA, C.D. E
SANTES CREUS CLUB ESP. G 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
PARE MANYANET, A.E. D 111 TORREFORTA, C.D.C. C
VILASECA C.F. D 010 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
Descansa - SAN SALVADOR, U.D. A
Jornada 2 23-05-2021
LA FLORESTA, C.D. E - Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 15 CONSTANTI, C.E. A
TORREFORTA, C.D.C. C 83 SANTES CREUS CLUB ESP. G
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 70 PARE MANYANET, A.E. D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 31 VILASECA C.F. D
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 04 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
SAN SALVADOR, U.D. A 12 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
Jornada 3 30-05-2021
LA FLORESTA, C.D. E 210 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
CONSTANTI, C.E. A 13 TORREFORTA, C.D.C. C
SANTES CREUS CLUB ESP. G 05 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
PARE MANYANET, A.E. D 310 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
VILASECA C.F. D 05 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 31 SAN SALVADOR, U.D. A
Descansa - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
Jornada 4 06-06-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F - Descansa
TORREFORTA, C.D.C. C 80 LA FLORESTA, C.D. E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 33 CONSTANTI, C.E. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 42 SANTES CREUS CLUB ESP. G
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 32 PARE MANYANET, A.E. D
SAN SALVADOR, U.D. A 84 VILASECA C.F. D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 36 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Jornada 5 13-06-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 04 TORREFORTA, C.D.C. C
LA FLORESTA, C.D. E 46 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
CONSTANTI, C.E. A 40 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
SANTES CREUS CLUB ESP. G 62 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
PARE MANYANET, A.E. D 24 SAN SALVADOR, U.D. A
VILASECA C.F. D 212 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
Descansa - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Jornada 6 21-03-2021
TORREFORTA, C.D.C. C - Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 45 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 53 LA FLORESTA, C.D. E
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 111 CONSTANTI, C.E. A
SAN SALVADOR, U.D. A 18 SANTES CREUS CLUB ESP. G
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 42 PARE MANYANET, A.E. D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 71 VILASECA C.F. D

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
TORREFORTA, C.D.C. C 91 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 42 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
LA FLORESTA, C.D. E 81 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
CONSTANTI, C.E. A 122 SAN SALVADOR, U.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. G 33 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
PARE MANYANET, A.E. D 17 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
Descansa - VILASECA C.F. D
Jornada 8 11-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B - Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 25 TORREFORTA, C.D.C. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
SAN SALVADOR, U.D. A 15 LA FLORESTA, C.D. E
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 26 CONSTANTI, C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 71 SANTES CREUS CLUB ESP. G
VILASECA C.F. D 36 PARE MANYANET, A.E. D
Jornada 9 18-04-2021
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 90 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
TORREFORTA, C.D.C. C 80 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 60 SAN SALVADOR, U.D. A
LA FLORESTA, C.D. E 17 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
CONSTANTI, C.E. A 16 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
SANTES CREUS CLUB ESP. G 100 VILASECA C.F. D
Descansa - PARE MANYANET, A.E. D
Jornada 10 25-04-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C - Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 16 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
SAN SALVADOR, U.D. A 17 TORREFORTA, C.D.C. C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 50 LA FLORESTA, C.D. E
VILASECA C.F. D 111 CONSTANTI, C.E. A
PARE MANYANET, A.E. D 24 SANTES CREUS CLUB ESP. G
Jornada 11 02-05-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 90 CAMBRILS UNIÓ C.E. G
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 122 SAN SALVADOR, U.D. A
TORREFORTA, C.D.C. C 63 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 33 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
LA FLORESTA, C.D. E 71 VILASECA C.F. D
CONSTANTI, C.E. A 71 PARE MANYANET, A.E. D
Descansa - SANTES CREUS CLUB ESP. G
Jornada 12 09-05-2021
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E. G
SAN SALVADOR, U.D. A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A 211 BASE 2012 PALLARESOS CLUB B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B 30 TORREFORTA, C.D.C. C
VILASECA C.F. D 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C. F
PARE MANYANET, A.E. D 46 LA FLORESTA, C.D. E
SANTES CREUS CLUB ESP. G 06 CONSTANTI, C.E. A
Jornada 13 16-05-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. G 31 SAN SALVADOR, U.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA C 11 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB B 00 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO B
TORREFORTA, C.D.C. C 111 VILASECA C.F. D
GIMNASTIC TARRAGONA, C. F 60 PARE MANYANET, A.E. D
LA FLORESTA, C.D. E 35 SANTES CREUS CLUB ESP. G
CONSTANTI, C.E. A - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.