Competición | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 41

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 25-10-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - SALOU, U.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MONTBRIO, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - LA SALLE REUS, F.C.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - RIUDOMS, C.D.,C
MONTROIG AT.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 2 01-11-2020
SALOU, U.D.,B - MONTROIG AT.,B
VILASECA C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,C - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MONTBRIO, C.E.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 3 08-11-2020
SALOU, U.D.,B - VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - MAS PELLICER, U.D.C.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MONTBRIO, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - RIUDOMS, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MONTROIG AT.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 4 15-11-2020
VILASECA C.F.,B - MONTROIG AT.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - SALOU, U.D.,B
MONTBRIO, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LA SALLE REUS, F.C.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
RIUDOMS, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
COSTA DAURADA, FC ,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 5 22-11-2020
VILASECA C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
SALOU, U.D.,B - MONTBRIO, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - LA SALLE REUS, F.C.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - RIUDOMS, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - COSTA DAURADA, FC ,A
MONTROIG AT.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 6 29-11-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,C - MONTROIG AT.,B
MONTBRIO, C.E.,B - VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
COSTA DAURADA, FC ,A - PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 7 06-12-2020
MAS PELLICER, U.D.C.,C - MONTBRIO, C.E.,B
VILASECA C.F.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D.,B - RIUDOMS, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
MONTROIG AT.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 8 13-12-2020
MONTBRIO, C.E.,B - MONTROIG AT.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
RIUDOMS, C.D.,C - VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SALOU, U.D.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 9 20-12-2020
MONTBRIO, C.E.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - RIUDOMS, C.D.,C
VILASECA C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MONTROIG AT.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 10 10-01-2021
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTROIG AT.,B
RIUDOMS, C.D.,C - MONTBRIO, C.E.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MAS PELLICER, U.D.C.,C
COSTA DAURADA, FC ,A - VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - SALOU, U.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
PARE MANYANET, A.E.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 11 17-01-2021
LA SALLE REUS, F.C.,B - RIUDOMS, C.D.,C
MONTBRIO, C.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MAS PELLICER, U.D.C.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
VILASECA C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
SALOU, U.D.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - PARE MANYANET, A.E.,B
MONTROIG AT.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 12 24-01-2021
MONTROIG AT.,B - RIUDOMS, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA SALLE REUS, F.C.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - MONTBRIO, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - MAS PELLICER, U.D.C.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - SALOU, U.D.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Jornada 13 31-01-2021
RIUDOMS, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
MONTBRIO, C.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
MAS PELLICER, U.D.C.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - MONTROIG AT.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 07-02-2021
SALOU, U.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
VILASECA C.F.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
MONTBRIO, C.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
RIUDOMS, C.D.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MONTROIG AT.,B
Jornada 15 14-02-2021
MONTROIG AT.,B - SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - VILASECA C.F.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - MONTBRIO, C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - RIUDOMS, C.D.,C
COSTA DAURADA, FC ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 16 21-02-2021
VILASECA C.F.,B - SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
MONTBRIO, C.E.,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,C - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
COSTA DAURADA, FC ,A - MONTROIG AT.,B
Jornada 17 28-02-2021
MONTROIG AT.,B - VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - MONTBRIO, C.E.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - RIUDOMS, C.D.,C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - COSTA DAURADA, FC ,A
Jornada 18 07-03-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,C - VILASECA C.F.,B
MONTBRIO, C.E.,B - SALOU, U.D.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
RIUDOMS, C.D.,C - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - PARE MANYANET, A.E.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - MONTROIG AT.,B
Jornada 19 14-03-2021
MONTROIG AT.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
VILASECA C.F.,B - MONTBRIO, C.E.,B
SALOU, U.D.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - RIUDOMS, C.D.,C
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
Jornada 20 21-03-2021
MONTBRIO, C.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B - VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,C - SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
COSTA DAURADA, FC ,A - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MONTROIG AT.,B
Jornada 21 28-03-2021
MONTROIG AT.,B - MONTBRIO, C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,C
SALOU, U.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - COSTA DAURADA, FC ,A
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 22 11-04-2021
LA SALLE REUS, F.C.,B - MONTBRIO, C.E.,B
RIUDOMS, C.D.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - VILASECA C.F.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B - MONTROIG AT.,B
Jornada 23 18-04-2021
MONTROIG AT.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
MONTBRIO, C.E.,B - RIUDOMS, C.D.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
SALOU, U.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 24 25-04-2021
RIUDOMS, C.D.,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MONTBRIO, C.E.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - MAS PELLICER, U.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - VILASECA C.F.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - MONTROIG AT.,B
Jornada 25 02-05-2021
RIUDOMS, C.D.,C - MONTROIG AT.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
MONTBRIO, C.E.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
MAS PELLICER, U.D.C.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,E
VILASECA C.F.,B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SALOU, U.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,E - LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A
Jornada 26 09-05-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - RIUDOMS, C.D.,C
COSTA DAURADA, FC ,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,E - MONTBRIO, C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B - MAS PELLICER, U.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - VILASECA C.F.,B
LES BORGES DEL CAMP, C.D.,A - SALOU, U.D.,B
MONTROIG AT.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.