Competició | TEMPORADA 2020-2021

alevi segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 111 SALOU, U.D. B
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 22 VILASECA C.F. B
PARE MANYANET, A.E. B 28 MAS PELLICER, U.D.C. C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. E 71 LA SALLE REUS, F.C. B
COSTA DAURADA, FC A 80 RIUDOMS, C.D. C
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
Jornada 2 23-05-2021
SALOU, U.D. B
R
Descansa
VILASECA C.F. B 13 CAMBRILS UNIÓ C.E. E
MAS PELLICER, U.D.C. C 111 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E. B
LA SALLE REUS, F.C. B 212 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
RIUDOMS, C.D. C 010 SANTES CREUS CLUB ESP. E
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 56 COSTA DAURADA, FC A
Jornada 3 30-05-2021
SALOU, U.D. B 51 VILASECA C.F. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 36 MAS PELLICER, U.D.C. C
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E. B 71 LA SALLE REUS, F.C. B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 111 RIUDOMS, C.D. C
SANTES CREUS CLUB ESP. E 18 GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
Descansa
R
COSTA DAURADA, FC A
Jornada 4 06-06-2021
VILASECA C.F. B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C. C 92 SALOU, U.D. B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E. E
LA SALLE REUS, F.C. B 24 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
RIUDOMS, C.D. C 212 PARE MANYANET, A.E. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 35 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
COSTA DAURADA, FC A 26 SANTES CREUS CLUB ESP. E
Jornada 5 13-06-2021
VILASECA C.F. B 29 MAS PELLICER, U.D.C. C
SALOU, U.D. B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 62 LA SALLE REUS, F.C. B
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 71 RIUDOMS, C.D. C
PARE MANYANET, A.E. B 44 GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 111 COSTA DAURADA, FC A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP. E
Jornada 6 21-03-2021
MAS PELLICER, U.D.C. C
R
Descansa
Descansa
R
VILASECA C.F. B
LA SALLE REUS, F.C. B 75 SALOU, U.D. B
RIUDOMS, C.D. C 119 CAMBRILS UNIÓ C.E. E
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 81 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
COSTA DAURADA, FC A 34 PARE MANYANET, A.E. B
SANTES CREUS CLUB ESP. E 23 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
MAS PELLICER, U.D.C. C
R
Descansa
VILASECA C.F. B 58 LA SALLE REUS, F.C. B
SALOU, U.D. B 120 RIUDOMS, C.D. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 13 COSTA DAURADA, FC A
PARE MANYANET, A.E. B 18 SANTES CREUS CLUB ESP. E
Descansa
R
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
Jornada 8 11-04-2021
Descansa
R
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C. B 39 MAS PELLICER, U.D.C. C
RIUDOMS, C.D. C 19 VILASECA C.F. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 100 SALOU, U.D. B
COSTA DAURADA, FC A 67 CAMBRILS UNIÓ C.E. E
SANTES CREUS CLUB ESP. E 42 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 70 PARE MANYANET, A.E. B
Jornada 9 18-04-2021
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C. B
MAS PELLICER, U.D.C. C 100 RIUDOMS, C.D. C
VILASECA C.F. B 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
SALOU, U.D. B 110 COSTA DAURADA, FC A
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 12 SANTES CREUS CLUB ESP. E
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 411 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E. B
Jornada 10 25-04-2021
LA SALLE REUS, F.C. B
R
Descansa
RIUDOMS, C.D. C
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 43 MAS PELLICER, U.D.C. C
COSTA DAURADA, FC A 52 VILASECA C.F. B
SANTES CREUS CLUB ESP. E 52 SALOU, U.D. B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 64 CAMBRILS UNIÓ C.E. E
PARE MANYANET, A.E. B 31 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Jornada 11 02-05-2021
LA SALLE REUS, F.C. B 72 RIUDOMS, C.D. C
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
MAS PELLICER, U.D.C. C 47 COSTA DAURADA, FC A
VILASECA C.F. B 18 SANTES CREUS CLUB ESP. E
SALOU, U.D. B 110 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
CAMBRILS UNIÓ C.E. E 133 PARE MANYANET, A.E. B
Descansa
R
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
Jornada 12 09-05-2021
Descansa
R
RIUDOMS, C.D. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. D 70 LA SALLE REUS, F.C. B
COSTA DAURADA, FC A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. E 56 MAS PELLICER, U.D.C. C
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 100 VILASECA C.F. B
PARE MANYANET, A.E. B 72 SALOU, U.D. B
LES BORGES DEL CAMP, C.D. A 33 CAMBRILS UNIÓ C.E. E
Jornada 13 16-05-2021
RIUDOMS, C.D. C 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C. D
LA SALLE REUS, F.C. B 25 COSTA DAURADA, FC A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP. E
MAS PELLICER, U.D.C. C 34 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
VILASECA C.F. B 27 PARE MANYANET, A.E. B
SALOU, U.D. B 35 LES BORGES DEL CAMP, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. E
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.