Competició | TEMPORADA 2020-2021

lliga nacional juvenil | grup 7a

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-11-2020
SANT ANDREU, U.E A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 PRAT, A.E. A
CORNELLA, U.D. SAD B 02 BARCELONA, F.C. B
SANTS, U.E. A 30 VILASECA C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 LA FLORESTA, C.D. A
Jornada 2 08-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
PRAT, A.E. A 01 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. B 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
VILASECA C.F. A 05 CORNELLA, U.D. SAD B
LA FLORESTA, C.D. A 03 SANTS, U.E. A
Jornada 3 15-11-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 10 PRAT, A.E. A
SANT ANDREU, U.E A 20 BARCELONA, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 42 VILASECA C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD B 21 LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 SANTS, U.E. A
Jornada 4 22-11-2020
PRAT, A.E. A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. B 41 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
VILASECA C.F. A 01 SANT ANDREU, U.E A
LA FLORESTA, C.D. A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANTS, U.E. A 03 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 5 29-11-2020
PRAT, A.E. A 02 BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 10 VILASECA C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 32 LA FLORESTA, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 SANTS, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 01 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 6 06-12-2020
BARCELONA, F.C. B 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
VILASECA C.F. A 01 PRAT, A.E. A
LA FLORESTA, C.D. A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SANTS, U.E. A 33 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.D. SAD B 04 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 7 13-12-2020
BARCELONA, F.C. B 60 VILASECA C.F. A
PRAT, A.E. A 50 LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 21 SANTS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 22 CORNELLA, U.D. SAD B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 8 20-12-2020
GIMNASTIC MANRESA, C. A 51 VILASECA C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 02 BARCELONA, F.C. B
SANTS, U.E. A 11 PRAT, A.E. A
CORNELLA, U.D. SAD B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 9 10-01-2021
VILASECA C.F. A 20 LA FLORESTA, C.D. A
BARCELONA, F.C. B 60 SANTS, U.E. A
PRAT, A.E. A 03 CORNELLA, U.D. SAD B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT ANDREU, U.E A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 10 17-01-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 03 SANT ANDREU, U.E A
PRAT, A.E. A 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
BARCELONA, F.C. B 30 CORNELLA, U.D. SAD B
VILASECA C.F. A 00 SANTS, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 11 24-01-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. A 40 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SANT ANDREU, U.E A 21 PRAT, A.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 BARCELONA, F.C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 50 VILASECA C.F. A
SANTS, U.E. A 11 LA FLORESTA, C.D. A
Jornada 12 31-01-2021
PRAT, A.E. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
BARCELONA, F.C. B 40 SANT ANDREU, U.E A
VILASECA C.F. A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
LA FLORESTA, C.D. A 22 CORNELLA, U.D. SAD B
SANTS, U.E. A 04 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 13 07-02-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 PRAT, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 07 BARCELONA, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 21 VILASECA C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 60 LA FLORESTA, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD B 30 SANTS, U.E. A
Jornada 14 14-02-2021
BARCELONA, F.C. B 10 PRAT, A.E. A
VILASECA C.F. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
LA FLORESTA, C.D. A 20 SANT ANDREU, U.E A
SANTS, U.E. A 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CORNELLA, U.D. SAD B 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 15 21-02-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. A 13 BARCELONA, F.C. B
PRAT, A.E. A 00 VILASECA C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 33 LA FLORESTA, C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 11 SANTS, U.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 16 28-02-2021
VILASECA C.F. A 01 BARCELONA, F.C. B
LA FLORESTA, C.D. A 10 PRAT, A.E. A
SANTS, U.E. A 71 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 10 SANT ANDREU, U.E A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 17 07-03-2021
VILASECA C.F. A 22 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. B 21 LA FLORESTA, C.D. A
PRAT, A.E. A 00 SANTS, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 12 CORNELLA, U.D. SAD B
SANT ANDREU, U.E A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 18 14-03-2021
LA FLORESTA, C.D. A 21 VILASECA C.F. A
SANTS, U.E. A 33 BARCELONA, F.C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 41 PRAT, A.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 40 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 SANT ANDREU, U.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.