Competición | TEMPORADA 2020-2021

infantil segona divisio | grup 15

Competición | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 25-10-2020
CANONJA, C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - COSTA DAURADA, FC ,A
SALOU, U.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 2 01-11-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SALOU, U.D.,B
VILASECA C.F.,B
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RIUDOMS, C.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 3 08-11-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SALOU, U.D.,B - VILASECA C.F.,B
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 4 15-11-2020
COSTA DAURADA, FC ,A - PARE MANYANET, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - CANONJA, C.F.,B
VILASECA C.F.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - SALOU, U.D.,B
RIUDOMS, C.D.,B
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 5 22-11-2020
COSTA DAURADA, FC ,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA FLORESTA, C.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
CANONJA, C.F.,B - VILASECA C.F.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,B - RIUDOMS, C.D.,B
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 6 29-11-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
VILASECA C.F.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CANONJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SALOU, U.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
Jornada 7 06-12-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COSTA DAURADA, FC ,A - VILASECA C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,B
R
Descansa
Jornada 8 13-12-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
RIUDOMS, C.D.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Descansa
R
SALOU, U.D.,B
Jornada 9 20-12-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - VILASECA C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - RIUDOMS, C.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,B - SALOU, U.D.,B
Jornada 10 10-01-2021
VILASECA C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
RIUDOMS, C.D.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COSTA DAURADA, FC ,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
SALOU, U.D.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Jornada 11 17-01-2021
VILASECA C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - RIUDOMS, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COSTA DAURADA, FC ,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
CANONJA, C.F.,B - SALOU, U.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Jornada 12 24-01-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B - VILASECA C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
COSTA DAURADA, FC ,A
SALOU, U.D.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - CANONJA, C.F.,B
Jornada 13 31-01-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,B - RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
COSTA DAURADA, FC ,A - SALOU, U.D.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B - PARE MANYANET, A.E.,B

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 07-02-2021
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SALOU, U.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
R
Descansa
VILASECA C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RIUDOMS, C.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 15 14-02-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - RIUDOMS, C.D.,B
Jornada 16 21-02-2021
COSTA DAURADA, FC ,A - LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
VILASECA C.F.,B - SALOU, U.D.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 17 28-02-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
LA FLORESTA, C.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 18 07-03-2021
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - COSTA DAURADA, FC ,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - LA FLORESTA, C.D.,C
VILASECA C.F.,B - CANONJA, C.F.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B - SALOU, U.D.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 19 14-03-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
COSTA DAURADA, FC ,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
LA FLORESTA, C.D.,C - VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Jornada 20 21-03-2021
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VILASECA C.F.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B - LA FLORESTA, C.D.,C
RIUDOMS, C.D.,B - CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - SALOU, U.D.,B
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 21 28-03-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - VILASECA C.F.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,C - RIUDOMS, C.D.,B
CANONJA, C.F.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
SALOU, U.D.,B
R
Descansa
Jornada 22 11-04-2021
VILASECA C.F.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
MAS PELLICER, U.D.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
RIUDOMS, C.D.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
SALOU, U.D.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 23 18-04-2021
PARE MANYANET, A.E.,B - VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - MAS PELLICER, U.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - RIUDOMS, C.D.,B
COSTA DAURADA, FC ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA FLORESTA, C.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - SALOU, U.D.,B
Jornada 24 25-04-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,B - VILASECA C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - COSTA DAURADA, FC ,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
SALOU, U.D.,B - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,B
Jornada 25 02-05-2021
MAS PELLICER, U.D.C.,B - PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COSTA DAURADA, FC ,A
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C - SALOU, U.D.,B
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A
Jornada 26 09-05-2021
RIUDOMS, C.D.,B - MAS PELLICER, U.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - VILASECA C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,C
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SALOU, U.D.,B - COSTA DAURADA, FC ,A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,B - CANONJA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.