Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 42 Pª BARC. BARCINO, CE D
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B 311 BARCELONETA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 40 POBLE NOU ,AT. A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
R
Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. A 62 TRINIDAD, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 31 LLOREDA, C.F. B
Jornada 2 23-05-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. BARCINO, CE D 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
BARCELONETA, C.F. A 10 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
POBLE NOU ,AT. A 30 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
TRINIDAD, C.D. A 31 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
LLOREDA, C.F. B 24 HOSPITALENSE, AT.C. A
Jornada 3 30-05-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 13 Pª BARC. BARCINO, CE D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 80 BARCELONETA, C.F. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 34 POBLE NOU ,AT. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 50 TRINIDAD, C.D. A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 62 LLOREDA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 10 HOSPITALENSE, AT.C. A
Jornada 4 06-06-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
BARCELONETA, C.F. A 20 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
POBLE NOU ,AT. A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Descansa
R
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
TRINIDAD, C.D. A 60 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
LLOREDA, C.F. B 08 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 22 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 5 13-06-2021
Pª BARC. BARCINO, CE D 14 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 26 POBLE NOU ,AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
R
Descansa
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 73 TRINIDAD, C.D. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B 64 LLOREDA, C.F. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 21 HOSPITALENSE, AT.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 24 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Jornada 6 21-03-2021
BARCELONETA, C.F. A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
POBLE NOU ,AT. A 51 Pª BARC. BARCINO, CE D
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
TRINIDAD, C.D. A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
LLOREDA, C.F. B 12 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 50 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 7 28-03-2021
BARCELONETA, C.F. A 31 POBLE NOU ,AT. A
Pª BARC. BARCINO, CE D
R
Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 12 TRINIDAD, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 31 LLOREDA, C.F. B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 11 HOSPITALENSE, AT.C. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B 113 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 8 11-04-2021
POBLE NOU ,AT. A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Descansa
R
BARCELONETA, C.F. A
TRINIDAD, C.D. A 55 Pª BARC. BARCINO, CE D
LLOREDA, C.F. B 24 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
HOSPITALENSE, AT.C. A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 23 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 110 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
Jornada 9 18-04-2021
POBLE NOU ,AT. A
R
Descansa
BARCELONETA, C.F. A 51 TRINIDAD, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE D 63 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 33 HOSPITALENSE, AT.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 23 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 02 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 70 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
Jornada 10 25-04-2021
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
TRINIDAD, C.D. A 16 POBLE NOU ,AT. A
LLOREDA, C.F. B 24 BARCELONETA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. A 31 Pª BARC. BARCINO, CE D
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B 15 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 11 02-05-2021
Descansa
R
TRINIDAD, C.D. A
POBLE NOU ,AT. A 81 LLOREDA, C.F. B
BARCELONETA, C.F. A 11 HOSPITALENSE, AT.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE D 11 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 71 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 12 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 12 09-05-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 33 TRINIDAD, C.D. A
LLOREDA, C.F. B
R
Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. A 24 POBLE NOU ,AT. A
STOITCHKOV BARCELONA C.F. A 13 BARCELONETA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 41 Pª BARC. BARCINO, CE D
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B 13 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Jornada 13 16-05-2021
TRINIDAD, C.D. A 46 LLOREDA, C.F. B
Descansa
R
HOSPITALENSE, AT.C. A
POBLE NOU ,AT. A 31 STOITCHKOV BARCELONA C.F. A
BARCELONETA, C.F. A 04 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE D 103 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 24 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 43 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.