Competició | TEMPORADA 2020-2021

cadet segona divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-04-2021
Descansa - VILASECA C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B 12 PARE MANYANET, A.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A 22 SANTES CREUS CLUB ESP. B
MAS PELLICER, U.D.C. A 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
UNIO ASTORGA, C.E. A
R
Descansa
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A 14 FALSET ESP. A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A - RIUDOMS, C.D. B
MONTROIG AT. A 40 COSTA DAURADA, FC A
Jornada 2 06-06-2021
VILASECA C.F. A - MONTROIG AT. A
PARE MANYANET, A.E. A - Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. B - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B - LA SALLE REUS, F.C. A
Descansa
R
MAS PELLICER, U.D.C. A
FALSET ESP. A - UNIO ASTORGA, C.E. A
RIUDOMS, C.D. B - MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
COSTA DAURADA, FC A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
Jornada 3 13-06-2021
VILASECA C.F. A - PARE MANYANET, A.E. A
Descansa - SANTES CREUS CLUB ESP. B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
LA SALLE REUS, F.C. A
R
Descansa
MAS PELLICER, U.D.C. A - FALSET ESP. A
UNIO ASTORGA, C.E. A - RIUDOMS, C.D. B
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A - COSTA DAURADA, FC A
MONTROIG AT. A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
Jornada 4 20-06-2021
PARE MANYANET, A.E. A - MONTROIG AT. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B - VILASECA C.F. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B - Descansa
Descansa
R
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
FALSET ESP. A - LA SALLE REUS, F.C. A
RIUDOMS, C.D. B - MAS PELLICER, U.D.C. A
COSTA DAURADA, FC A - UNIO ASTORGA, C.E. A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A - MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
Jornada 5 27-06-2021
PARE MANYANET, A.E. A - SANTES CREUS CLUB ESP. B
VILASECA C.F. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
Descansa
R
Descansa
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B - FALSET ESP. A
LA SALLE REUS, F.C. A - RIUDOMS, C.D. B
MAS PELLICER, U.D.C. A - COSTA DAURADA, FC A
UNIO ASTORGA, C.E. A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
MONTROIG AT. A - MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
Jornada 6 21-03-2021
SANTES CREUS CLUB ESP. B 23 MONTROIG AT. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 13 PARE MANYANET, A.E. A
Descansa
R
VILASECA C.F. A
FALSET ESP. A - Descansa
RIUDOMS, C.D. B 05 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
COSTA DAURADA, FC A 23 LA SALLE REUS, F.C. A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A 70 MAS PELLICER, U.D.C. A
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A 31 UNIO ASTORGA, C.E. A
Jornada 7 28-03-2021
SANTES CREUS CLUB ESP. B 30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
PARE MANYANET, A.E. A
R
Descansa
VILASECA C.F. A 52 FALSET ESP. A
Descansa - RIUDOMS, C.D. B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B 04 COSTA DAURADA, FC A
LA SALLE REUS, F.C. A 00 ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
MAS PELLICER, U.D.C. A 11 MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
MONTROIG AT. A 42 UNIO ASTORGA, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 8 11-04-2021
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 12 MONTROIG AT. A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP. B
FALSET ESP. A 00 PARE MANYANET, A.E. A
RIUDOMS, C.D. B 010 VILASECA C.F. A
COSTA DAURADA, FC A - Descansa
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A 60 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A 22 LA SALLE REUS, F.C. A
UNIO ASTORGA, C.E. A 22 MAS PELLICER, U.D.C. A
Jornada 9 18-04-2021
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP. B 02 FALSET ESP. A
PARE MANYANET, A.E. A 130 RIUDOMS, C.D. B
VILASECA C.F. A 32 COSTA DAURADA, FC A
Descansa - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B 32 MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
LA SALLE REUS, F.C. A 12 UNIO ASTORGA, C.E. A
MONTROIG AT. A 22 MAS PELLICER, U.D.C. A
Jornada 10 25-04-2021
Descansa
R
MONTROIG AT. A
FALSET ESP. A 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
RIUDOMS, C.D. B 09 SANTES CREUS CLUB ESP. B
COSTA DAURADA, FC A 12 PARE MANYANET, A.E. A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A 31 VILASECA C.F. A
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A - Descansa
UNIO ASTORGA, C.E. A 31 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
MAS PELLICER, U.D.C. A 44 LA SALLE REUS, F.C. A
Jornada 11 02-05-2021
Descansa
R
FALSET ESP. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B 31 RIUDOMS, C.D. B
SANTES CREUS CLUB ESP. B 31 COSTA DAURADA, FC A
PARE MANYANET, A.E. A 13 ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
VILASECA C.F. A 41 MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
Descansa - UNIO ASTORGA, C.E. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B 32 MAS PELLICER, U.D.C. A
MONTROIG AT. A 24 LA SALLE REUS, F.C. A
Jornada 12 09-05-2021
FALSET ESP. A 12 MONTROIG AT. A
RIUDOMS, C.D. B
R
Descansa
COSTA DAURADA, FC A 50 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A 71 SANTES CREUS CLUB ESP. B
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A 15 PARE MANYANET, A.E. A
UNIO ASTORGA, C.E. A 04 VILASECA C.F. A
MAS PELLICER, U.D.C. A - Descansa
LA SALLE REUS, F.C. A 22 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
Jornada 13 16-05-2021
FALSET ESP. A - RIUDOMS, C.D. B
Descansa
R
COSTA DAURADA, FC A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B - MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
PARE MANYANET, A.E. A - UNIO ASTORGA, C.E. A
VILASECA C.F. A - MAS PELLICER, U.D.C. A
Descansa - LA SALLE REUS, F.C. A
MONTROIG AT. A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
Jornada 14 23-05-2021
MONTROIG AT. A - RIUDOMS, C.D. B
COSTA DAURADA, FC A - FALSET ESP. A
ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
R
Descansa
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B
UNIO ASTORGA, C.E. A - SANTES CREUS CLUB ESP. B
MAS PELLICER, U.D.C. A - PARE MANYANET, A.E. A
LA SALLE REUS, F.C. A - VILASECA C.F. A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B - Descansa
Jornada 15 30-05-2021
RIUDOMS, C.D. B - COSTA DAURADA, FC A
FALSET ESP. A - ESCOLA UCF. CAMBRILS, C.F. A
Descansa
R
MAS IGLESIAS DE REUS CE. A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB B - UNIO ASTORGA, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. B - MAS PELLICER, U.D.C. A
PARE MANYANET, A.E. A - LA SALLE REUS, F.C. A
VILASECA C.F. A - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. B
Descansa - MONTROIG AT. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.