Competición | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio infantil futbol sala | bcn gr 4

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 05-10-2019
SANT JOAN AT. CLUB,B 24 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B 15 UNIO F.S. MOLLET,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, F.S.,B 35 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
BUFALA, C.F.,A 45 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 26 CE MARISTES RUBI,B
Descansa - BADALONA FUTSAL IRIS,D
Jornada 2 12-10-2019
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - Descansa
UNIO F.S. MOLLET,B 41 SANT JOAN AT. CLUB,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 111 CASTELLBISBAL, F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 22 CFS JORDI SANCHEZ,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 70 CASTELLAR, F.S.,B
CE MARISTES RUBI,B 20 BUFALA, C.F.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,D 04 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 3 19-10-2019
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 27 UNIO F.S. MOLLET,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 52 SANT JOAN AT. CLUB,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CFS JORDI SANCHEZ,C 54 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CASTELLAR, F.S.,B 010 CE MARISTES RUBI,B
BUFALA, C.F.,A 53 BADALONA FUTSAL IRIS,D
Descansa - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 4 26-10-2019
UNIO F.S. MOLLET,B - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 93 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 22 SANT JOAN AT. CLUB,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 111 CASTELLBISBAL, F.S.,B
CE MARISTES RUBI,B 80 CFS JORDI SANCHEZ,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D 51 CASTELLAR, F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 53 BUFALA, C.F.,A
Jornada 5 09-11-2019
UNIO F.S. MOLLET,B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 46 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
SANT JOAN AT. CLUB,B 15 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B 08 CE MARISTES RUBI,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 12 BADALONA FUTSAL IRIS,D
CASTELLAR, F.S.,B 07 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Descansa - BUFALA, C.F.,A
Jornada 6 16-11-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 22 UNIO F.S. MOLLET,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 52 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
CE MARISTES RUBI,B 51 SANT JOAN AT. CLUB,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 21 CASTELLBISBAL, F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 41 CFS JORDI SANCHEZ,C
BUFALA, C.F.,A 81 CASTELLAR, F.S.,B
Jornada 7 23-11-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 73 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
UNIO F.S. MOLLET,B 53 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 13 CE MARISTES RUBI,B
SANT JOAN AT. CLUB,B 40 BADALONA FUTSAL IRIS,D
CASTELLBISBAL, F.S.,B 23 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 11 BUFALA, C.F.,A
Descansa - CASTELLAR, F.S.,B
Jornada 8 30-11-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - Descansa
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
CE MARISTES RUBI,B 20 UNIO F.S. MOLLET,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 11 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 52 SANT JOAN AT. CLUB,B
BUFALA, C.F.,A 72 CASTELLBISBAL, F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,B 17 CFS JORDI SANCHEZ,C
Jornada 9 14-12-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 22 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 03 CE MARISTES RUBI,B
UNIO F.S. MOLLET,B 62 BADALONA FUTSAL IRIS,D
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 45 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,B 25 BUFALA, C.F.,A
CASTELLBISBAL, F.S.,B 53 CASTELLAR, F.S.,B
Descansa - CFS JORDI SANCHEZ,C
Jornada 10 21-12-2019
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - Descansa
CE MARISTES RUBI,B 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D 03 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 11 UNIO F.S. MOLLET,B
BUFALA, C.F.,A 21 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
CASTELLAR, F.S.,B 33 SANT JOAN AT. CLUB,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 22 CASTELLBISBAL, F.S.,B
Jornada 11 11-01-2020
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 16 CE MARISTES RUBI,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 50 BADALONA FUTSAL IRIS,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 22 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,B 52 BUFALA, C.F.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 45 CASTELLAR, F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,B 34 CFS JORDI SANCHEZ,C
Descansa - CASTELLBISBAL, F.S.,B
Jornada 12 18-01-2020
Descansa - CE MARISTES RUBI,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 13 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 52 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
BUFALA, C.F.,A 26 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, F.S.,B 05 UNIO F.S. MOLLET,B
CFS JORDI SANCHEZ,C 25 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B 24 SANT JOAN AT. CLUB,B
Jornada 13 25-01-2020
CE MARISTES RUBI,B 50 BADALONA FUTSAL IRIS,D
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 114 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 13 BUFALA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 130 CASTELLAR, F.S.,B
UNIO F.S. MOLLET,B 50 CFS JORDI SANCHEZ,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 53 CASTELLBISBAL, F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,B - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 14 08-02-2020
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B 55 SANT JOAN AT. CLUB,B
UNIO F.S. MOLLET,B 60 CASTELLBISBAL, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C 30 CFS JORDI SANCHEZ,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 32 CASTELLAR, F.S.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 32 BUFALA, C.F.,A
CE MARISTES RUBI,B 60 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D - Descansa
Jornada 15 15-02-2020
Descansa - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
SANT JOAN AT. CLUB,B 23 UNIO F.S. MOLLET,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
CFS JORDI SANCHEZ,C 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLAR, F.S.,B 112 BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BUFALA, C.F.,A 31 CE MARISTES RUBI,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B 71 BADALONA FUTSAL IRIS,D
Jornada 16 29-02-2020
UNIO F.S. MOLLET,B 40 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
SANT JOAN AT. CLUB,B 37 CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 141 CASTELLBISBAL, F.S.,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 72 CFS JORDI SANCHEZ,C
CE MARISTES RUBI,B 51 CASTELLAR, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D 26 BUFALA, C.F.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - Descansa
Jornada 17 14-03-2020
Descansa - UNIO F.S. MOLLET,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
SANT JOAN AT. CLUB,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLBISBAL, F.S.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
CFS JORDI SANCHEZ,C - CE MARISTES RUBI,B
CASTELLAR, F.S.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,D
BUFALA, C.F.,A - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
Jornada 18 21-03-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C - UNIO F.S. MOLLET,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - SANT JOAN AT. CLUB,B
CE MARISTES RUBI,B - CASTELLBISBAL, F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D - CFS JORDI SANCHEZ,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CASTELLAR, F.S.,B
BUFALA, C.F.,A - Descansa
Jornada 19 28-03-2020
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
UNIO F.S. MOLLET,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
SANT JOAN AT. CLUB,B - CE MARISTES RUBI,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,D
CFS JORDI SANCHEZ,C - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,B - BUFALA, C.F.,A
Jornada 20 04-04-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - UNIO F.S. MOLLET,B
CE MARISTES RUBI,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D - SANT JOAN AT. CLUB,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CASTELLBISBAL, F.S.,B
BUFALA, C.F.,A - CFS JORDI SANCHEZ,C
CASTELLAR, F.S.,B - Descansa
Jornada 21 18-04-2020
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
UNIO F.S. MOLLET,B - CE MARISTES RUBI,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,D
SANT JOAN AT. CLUB,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B - BUFALA, C.F.,A
CFS JORDI SANCHEZ,C - CASTELLAR, F.S.,B
Jornada 22 25-04-2020
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CE MARISTES RUBI,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
BADALONA FUTSAL IRIS,D - UNIO F.S. MOLLET,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
BUFALA, C.F.,A - SANT JOAN AT. CLUB,B
CASTELLAR, F.S.,B - CASTELLBISBAL, F.S.,B
CFS JORDI SANCHEZ,C - Descansa
Jornada 23 09-05-2020
Descansa - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CE MARISTES RUBI,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C - BADALONA FUTSAL IRIS,D
UNIO F.S. MOLLET,B - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - BUFALA, C.F.,A
SANT JOAN AT. CLUB,B - CASTELLAR, F.S.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B - CFS JORDI SANCHEZ,C
Jornada 24 16-05-2020
CE MARISTES RUBI,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BADALONA FUTSAL IRIS,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
BUFALA, C.F.,A - UNIO F.S. MOLLET,B
CASTELLAR, F.S.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
CFS JORDI SANCHEZ,C - SANT JOAN AT. CLUB,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B - Descansa
Jornada 25 23-05-2020
CE MARISTES RUBI,B - Descansa
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B - BADALONA FUTSAL IRIS,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,C - BUFALA, C.F.,A
UNIO F.S. MOLLET,B - CASTELLAR, F.S.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B - CFS JORDI SANCHEZ,C
SANT JOAN AT. CLUB,B - CASTELLBISBAL, F.S.,B
Jornada 26 30-05-2020
BADALONA FUTSAL IRIS,D - CE MARISTES RUBI,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B - BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BUFALA, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLAR, F.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,C
CFS JORDI SANCHEZ,C - UNIO F.S. MOLLET,B
CASTELLBISBAL, F.S.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,B
Descansa - SANT JOAN AT. CLUB,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.