Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent benjami | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
GIRONA, F.C. B 22 PALAFRUGELL, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 62 LLAGOSTERA, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 41 FIGUERES, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 12 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 53 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa
R
QUART, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 53 BISBALENC, AT. A
CASSA, U.D. A 14 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 2 06-10-2019
PALAFRUGELL, C.F. A 42 CASSA, U.D. A
LLAGOSTERA, U.E. A 32 GIRONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 45 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES, C.E. A 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 52 PORQUERES, U.E. A
QUART, U.E. A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A
R
Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 37 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 3 13-10-2019
PALAFRUGELL, C.F. A 43 LLAGOSTERA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 51 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 65 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 54 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PORQUERES, U.E. A 58 QUART, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 53 BISBALENC, AT. A
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E. A
CASSA, U.D. A 25 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 4 20-10-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 30 CASSA, U.D. A
FIGUERES, U.E. A 24 PALAFRUGELL, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 16 GIRONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 05 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
QUART, U.E. A 27 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BISBALENC, AT. A 41 PORQUERES, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 71 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
L'ESCALA, F.C. A
R
Descansa
Jornada 5 27-10-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 72 FIGUERES, U.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A 25 BANYOLES, C.E. A
GIRONA, F.C. B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 70 QUART, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 42 BISBALENC, AT. A
PORQUERES, U.E. A 46 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 34 L'ESCALA, F.C. A
CASSA, U.D. A
R
Descansa
Jornada 6 03-11-2019
FIGUERES, U.E. A 40 CASSA, U.D. A
BANYOLES, C.E. A 24 LLAGOSTERA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 25 PALAFRUGELL, C.F. A
QUART, U.E. A 45 GIRONA, F.C. B
BISBALENC, AT. A 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESCALA, F.C. A 44 PORQUERES, U.E. A
Descansa
R
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 7 10-11-2019
FIGUERES, U.E. A 22 BANYOLES, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PALAFRUGELL, C.F. A 26 QUART, U.E. A
GIRONA, F.C. B 121 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 03 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 32 L'ESCALA, F.C. A
PORQUERES, U.E. A
R
Descansa
CASSA, U.D. A 53 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 8 17-11-2019
BANYOLES, C.E. A 51 CASSA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 51 FIGUERES, U.E. A
QUART, U.E. A 36 LLAGOSTERA, U.E. A
BISBALENC, AT. A 35 PALAFRUGELL, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 12 GIRONA, F.C. B
L'ESCALA, F.C. A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 34 PORQUERES, U.E. A
Jornada 9 24-11-2019
BANYOLES, C.E. A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. A 06 QUART, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 80 BISBALENC, AT. A
PALAFRUGELL, C.F. A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
GIRONA, F.C. B 12 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 41 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
CASSA, U.D. A 12 PORQUERES, U.E. A
Jornada 10 01-12-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 42 CASSA, U.D. A
QUART, U.E. A 93 BANYOLES, C.E. A
BISBALENC, AT. A 30 FIGUERES, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 24 LLAGOSTERA, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 35 PALAFRUGELL, C.F. A
Descansa
R
GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. A 37 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 11 15-12-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 23 QUART, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 54 BISBALENC, AT. A
FIGUERES, U.E. A 44 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 12 L'ESCALA, F.C. A
PALAFRUGELL, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 26 GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 30 PORQUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 12 22-12-2019
QUART, U.E. A 32 CASSA, U.D. A
BISBALENC, AT. A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 72 BANYOLES, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 33 FIGUERES, U.E. A
Descansa
R
LLAGOSTERA, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 07 PALAFRUGELL, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 03 GIRONA, F.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 13 12-01-2020
QUART, U.E. A 61 BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 02 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BANYOLES, C.E. A 31 L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. A
R
Descansa
LLAGOSTERA, U.E. A 74 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PALAFRUGELL, C.F. A 55 PORQUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CASSA, U.D. A 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 14 19-01-2020
CASSA, U.D. A 14 BISBALENC, AT. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 44 QUART, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa
R
BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 40 FIGUERES, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 21 LLAGOSTERA, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 44 PALAFRUGELL, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 32 GIRONA, F.C. B
Jornada 15 26-01-2020
BISBALENC, AT. A 22 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
QUART, U.E. A 25 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
R
Descansa
BANYOLES, C.E. A 50 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. A 12 PORQUERES, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PALAFRUGELL, C.F. A 36 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
GIRONA, F.C. B 91 CASSA, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
PALAFRUGELL, C.F. A 52 GIRONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. A 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FIGUERES, U.E. A 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BANYOLES, C.E. A 32 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
QUART, U.E. A
R
Descansa
BISBALENC, AT. A 12 L'ESCALA, F.C. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 60 CASSA, U.D. A
Jornada 17 09-02-2020
CASSA, U.D. A 18 PALAFRUGELL, C.F. A
GIRONA, F.C. B 51 LLAGOSTERA, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 31 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 54 BANYOLES, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 16 QUART, U.E. A
Descansa
R
BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A 61 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 18 16-02-2020
LLAGOSTERA, U.E. A 44 PALAFRUGELL, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 26 GIRONA, F.C. B
BANYOLES, C.E. A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
QUART, U.E. A 81 PORQUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A 17 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C. A 71 CASSA, U.D. A
Jornada 19 01-03-2020
CASSA, U.D. A 03 LLAGOSTERA, U.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A 82 FIGUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B 42 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 33 QUART, U.E. A
PORQUERES, U.E. A 12 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 25 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C. A
Jornada 20 08-03-2020
FIGUERES, U.E. A 03 LLAGOSTERA, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 28 PALAFRUGELL, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 GIRONA, F.C. B
QUART, U.E. A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BISBALENC, AT. A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 25 PORQUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 81 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Descansa
R
CASSA, U.D. A
Jornada 21 15-03-2020
CASSA, U.D. A - FIGUERES, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A - BANYOLES, C.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
GIRONA, F.C. B - QUART, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PORQUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
R
Descansa
Jornada 22 22-03-2020
BANYOLES, C.E. A - FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - LLAGOSTERA, U.E. A
QUART, U.E. A - PALAFRUGELL, C.F. A
BISBALENC, AT. A - GIRONA, F.C. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa
R
PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - CASSA, U.D. A
Jornada 23 29-03-2020
CASSA, U.D. A - BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LLAGOSTERA, U.E. A - QUART, U.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A - BISBALENC, AT. A
GIRONA, F.C. B - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
R
Descansa
PORQUERES, U.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 24 05-04-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BANYOLES, C.E. A
QUART, U.E. A - FIGUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A - LLAGOSTERA, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - PALAFRUGELL, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - GIRONA, F.C. B
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PORQUERES, U.E. A - CASSA, U.D. A
Jornada 25 19-04-2020
CASSA, U.D. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A - QUART, U.E. A
FIGUERES, U.E. A - BISBALENC, AT. A
LLAGOSTERA, U.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
GIRONA, F.C. B
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - PORQUERES, U.E. A
Jornada 26 26-04-2020
QUART, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BISBALENC, AT. A - BANYOLES, C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - FIGUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - LLAGOSTERA, U.E. A
Descansa
R
PALAFRUGELL, C.F. A
GIRONA, F.C. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PORQUERES, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - CASSA, U.D. A
Jornada 27 03-05-2020
CASSA, U.D. A - QUART, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FIGUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. A
R
Descansa
PALAFRUGELL, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
GIRONA, F.C. B - PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 28 10-05-2020
BISBALENC, AT. A - QUART, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A - BANYOLES, C.E. A
Descansa
R
FIGUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - LLAGOSTERA, U.E. A
PORQUERES, U.E. A - PALAFRUGELL, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - CASSA, U.D. A
Jornada 29 17-05-2020
BISBALENC, AT. A - CASSA, U.D. A
QUART, U.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES, C.E. A
R
Descansa
FIGUERES, U.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LLAGOSTERA, U.E. A - PORQUERES, U.E. A
PALAFRUGELL, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
GIRONA, F.C. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 30 24-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A - QUART, U.E. A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BANYOLES, C.E. A
PORQUERES, U.E. A - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - LLAGOSTERA, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - PALAFRUGELL, C.F. A
CASSA, U.D. A - GIRONA, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.