Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
SARRIA, C.P. B 51 ALZAMORA, C.F. A
Descansa 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TURO PEIRA, C.C.D. A 64 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LLOREDA, C.F. A 27 Pª BARC. ANGUERA A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 112 POMAR, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 60 MARTINENC, F.C. C
TECNOFUTBOL C.F A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. BARCINO, CE B 13 PARC, U.D. A
Jornada 2 13-10-2019
ALZAMORA, C.F. A 06 Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 22 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 81 Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 83 TURO PEIRA, C.C.D. A
POMAR, C.D. A 33 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. C 70 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
PARC, U.D. A 45 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 3 20-10-2019
ALZAMORA, C.F. A 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIA, C.P. B 84 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Descansa 012 Pª BARC. ANGUERA A
TURO PEIRA, C.C.D. A 39 POMAR, C.D. A
LLOREDA, C.F. A 51 MARTINENC, F.C. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 26 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 37 PARC, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 22 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 13 Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 37 ALZAMORA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 71 SARRIA, C.P. B
POMAR, C.D. A 91 Descansa
MARTINENC, F.C. C 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 32 LLOREDA, C.F. A
PARC, U.D. A 101 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
TECNOFUTBOL C.F A 34 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
ALZAMORA, C.F. A 15 Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. B 36 POMAR, C.D. A
Descansa 42 MARTINENC, F.C. C
TURO PEIRA, C.C.D. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
LLOREDA, C.F. A 27 PARC, U.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 16 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. BARCINO, CE B 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 6 10-11-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 37 Pª BARC. BARCINO, CE B
Pª BARC. ANGUERA A 122 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
POMAR, C.D. A 42 ALZAMORA, C.F. A
MARTINENC, F.C. C 14 SARRIA, C.P. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 91 Descansa
PARC, U.D. A 92 TURO PEIRA, C.C.D. A
TECNOFUTBOL C.F A 44 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 90 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 7 17-11-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 14 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 16 POMAR, C.D. A
ALZAMORA, C.F. A 51 MARTINENC, F.C. C
SARRIA, C.P. B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Descansa 19 PARC, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 34 TECNOFUTBOL C.F A
LLOREDA, C.F. A 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. BARCINO, CE B 50 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA A 42 Pª BARC. BARCINO, CE B
POMAR, C.D. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
MARTINENC, F.C. C 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 25 ALZAMORA, C.F. A
PARC, U.D. A 51 SARRIA, C.P. B
TECNOFUTBOL C.F A 73 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 62 TURO PEIRA, C.C.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 26 LLOREDA, C.F. A
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA A 22 POMAR, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 27 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
ALZAMORA, C.F. A 03 PARC, U.D. A
SARRIA, C.P. B 11 TECNOFUTBOL C.F A
Descansa 17 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
TURO PEIRA, C.C.D. A 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 63 LLOREDA, C.F. A
Jornada 10 15-12-2019
POMAR, C.D. A 31 Pª BARC. BARCINO, CE B
MARTINENC, F.C. C 14 Pª BARC. ANGUERA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
PARC, U.D. A 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TECNOFUTBOL C.F A 24 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 92 SARRIA, C.P. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 32 Descansa
LLOREDA, C.F. A 42 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 11 22-12-2019
POMAR, C.D. A 62 MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. ANGUERA A 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 07 PARC, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 TECNOFUTBOL C.F A
ALZAMORA, C.F. A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SARRIA, C.P. B 24 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Descansa 13 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 71 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 12 12-01-2020
MARTINENC, F.C. C 28 Pª BARC. BARCINO, CE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 14 POMAR, C.D. A
PARC, U.D. A 25 Pª BARC. ANGUERA A
TECNOFUTBOL C.F A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 34 ALZAMORA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 23 SARRIA, C.P. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 22 Descansa
Jornada 13 19-01-2020
MARTINENC, F.C. C 28 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
POMAR, C.D. A 01 PARC, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 33 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 40 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
ALZAMORA, C.F. A 31 LLOREDA, C.F. A
SARRIA, C.P. B 20 TURO PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 52 Descansa
Jornada 14 26-01-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
PARC, U.D. A 62 MARTINENC, F.C. C
TECNOFUTBOL C.F A 16 POMAR, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 26 Pª BARC. ANGUERA A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LLOREDA, C.F. A 52 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TURO PEIRA, C.C.D. A 33 ALZAMORA, C.F. A
Descansa 02 SARRIA, C.P. B
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 16 PARC, U.D. A
MARTINENC, F.C. C 19 TECNOFUTBOL C.F A
POMAR, C.D. A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. ANGUERA A 120 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 24 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 TURO PEIRA, C.C.D. A
ALZAMORA, C.F. A 100 Descansa
SARRIA, C.P. B 44 Pª BARC. BARCINO, CE B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ALZAMORA, C.F. A 92 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 40 Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 23 TURO PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 120 LLOREDA, C.F. A
POMAR, C.D. A 80 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. C 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 15 TECNOFUTBOL C.F A
PARC, U.D. A 41 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 17 16-02-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B 22 ALZAMORA, C.F. A
SARRIA, C.P. B 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Descansa 16 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
TURO PEIRA, C.C.D. A 25 Pª BARC. ANGUERA A
LLOREDA, C.F. A 17 POMAR, C.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 210 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
TECNOFUTBOL C.F A 110 PARC, U.D. A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 25 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 32 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. ANGUERA A 100 Descansa
POMAR, C.D. A 50 TURO PEIRA, C.C.D. A
MARTINENC, F.C. C 35 LLOREDA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 26 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
PARC, U.D. A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
TECNOFUTBOL C.F A 45 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 19 08-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ALZAMORA, C.F. A 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SARRIA, C.P. B 04 Pª BARC. ANGUERA A
Descansa 011 POMAR, C.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 32 MARTINENC, F.C. C
LLOREDA, C.F. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 05 PARC, U.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 21 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 20 15-03-2020
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. ANGUERA A - ALZAMORA, C.F. A
POMAR, C.D. A - SARRIA, C.P. B
MARTINENC, F.C. C - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - TURO PEIRA, C.C.D. A
PARC, U.D. A - LLOREDA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 21 22-03-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - Pª BARC. ANGUERA A
ALZAMORA, C.F. A - POMAR, C.D. A
SARRIA, C.P. B - MARTINENC, F.C. C
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
TURO PEIRA, C.C.D. A - PARC, U.D. A
LLOREDA, C.F. A - TECNOFUTBOL C.F A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
POMAR, C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
MARTINENC, F.C. C - ALZAMORA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - SARRIA, C.P. B
PARC, U.D. A - Descansa
TECNOFUTBOL C.F A - TURO PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - LLOREDA, C.F. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 23 05-04-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - POMAR, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - MARTINENC, F.C. C
ALZAMORA, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SARRIA, C.P. B - PARC, U.D. A
Descansa - TECNOFUTBOL C.F A
TURO PEIRA, C.C.D. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
LLOREDA, C.F. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 24 19-04-2020
POMAR, C.D. A - Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
PARC, U.D. A - ALZAMORA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A - SARRIA, C.P. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
LLOREDA, C.F. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 25 26-04-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B - POMAR, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - PARC, U.D. A
ALZAMORA, C.F. A - TECNOFUTBOL C.F A
SARRIA, C.P. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - LLOREDA, C.F. A
Jornada 26 03-05-2020
MARTINENC, F.C. C - POMAR, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - Pª BARC. ANGUERA A
PARC, U.D. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
TECNOFUTBOL C.F A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ALZAMORA, C.F. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - SARRIA, C.P. B
LLOREDA, C.F. A - Descansa
TURO PEIRA, C.C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 27 10-05-2020
Pª BARC. BARCINO, CE B - MARTINENC, F.C. C
POMAR, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. ANGUERA A - PARC, U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ALZAMORA, C.F. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. B - LLOREDA, C.F. A
Descansa - TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - MARTINENC, F.C. C
PARC, U.D. A - POMAR, C.D. A
TECNOFUTBOL C.F A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
LLOREDA, C.F. A - ALZAMORA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - SARRIA, C.P. B
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
MARTINENC, F.C. C - PARC, U.D. A
POMAR, C.D. A - TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - LLOREDA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
SARRIA, C.P. B - Descansa
Jornada 30 31-05-2020
PARC, U.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
TECNOFUTBOL C.F A - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - POMAR, C.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA A
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
TURO PEIRA, C.C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Descansa - ALZAMORA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - SARRIA, C.P. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.