Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 37 BARCELONA, F.C. C
CUBELLES, C.F. B 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
IGUALADA, C.F. C 40 FUNDACIO P.E. EUROPA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 42 RIBES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 44 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
CORBERA , C.F. A 30 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 2 13-10-2019
BARCELONA, F.C. C 80 CORBERA , C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 42 CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO P.E. EUROPA A 36 SANTFELIUENC, F.C. B
RIBES, C.D. A 05 IGUALADA, C.F. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 3 20-10-2019
BARCELONA, F.C. C 60 BLANCA SUBUR, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CUBELLES, C.F. B 50 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SANTFELIUENC, F.C. B 51 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. C 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 08 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. A 42 ESCOLA F. GAVA, C. C
CORBERA , C.F. A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 4 27-10-2019
BLANCA SUBUR, C.F. A 21 CORBERA , C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 17 BARCELONA, F.C. C
FUNDACIO P.E. EUROPA A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
RIBES, C.D. A 12 CUBELLES, C.F. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 31 SANTFELIUENC, F.C. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 33 IGUALADA, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 51 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 5 03-11-2019
BLANCA SUBUR, C.F. A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BARCELONA, F.C. C 131 FUNDACIO P.E. EUROPA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 81 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. B 71 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTFELIUENC, F.C. B 47 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. C 41 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CORBERA , C.F. A 25 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 6 10-11-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 23 CORBERA , C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 04 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A 29 BARCELONA, F.C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 26 CUBELLES, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. C 13 SANTFELIUENC, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 73 IGUALADA, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 7 17-11-2019
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA A
BLANCA SUBUR, C.F. A 90 RIBES, C.D. A
BARCELONA, F.C. C 131 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
CUBELLES, C.F. B 21 ESCOLA F. GAVA, C. C
SANTFELIUENC, F.C. B 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
IGUALADA, C.F. C 22 CASTELLDEFELS, U.E. A
CORBERA , C.F. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA A 25 CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A 23 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 13 BLANCA SUBUR, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 14 BARCELONA, F.C. C
ESCOLA F. GAVA, C. C 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 02 CUBELLES, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. A 44 SANTFELIUENC, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 IGUALADA, C.F. C
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO P.E. EUROPA A 42 RIBES, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 50 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. C 40 ESCOLA F. GAVA, C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CUBELLES, C.F. B 20 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANTFELIUENC, F.C. B 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CORBERA , C.F. A 12 IGUALADA, C.F. C
Jornada 10 15-12-2019
RIBES, C.D. A 15 CORBERA , C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 36 BARCELONA, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. A 35 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 23 CUBELLES, C.F. B
IGUALADA, C.F. C 30 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 11 22-12-2019
RIBES, C.D. A 15 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 13 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 22 ESCOLA F. GAVA, C. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BARCELONA, F.C. C 72 CASTELLDEFELS, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. B 31 IGUALADA, C.F. C
CORBERA , C.F. A 31 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 12 12-01-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 CORBERA , C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 32 RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 23 FUNDACIO P.E. EUROPA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 120 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 33 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 24 BARCELONA, F.C. C
IGUALADA, C.F. C 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANTFELIUENC, F.C. B 34 CUBELLES, C.F. B
Jornada 13 19-01-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 43 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
RIBES, C.D. A 14 ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO P.E. EUROPA A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 CASTELLDEFELS, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BARCELONA, F.C. C 70 IGUALADA, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 81 SANTFELIUENC, F.C. B
CORBERA , C.F. A 33 CUBELLES, C.F. B
Jornada 14 26-01-2020
CORBERA , C.F. A 52 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. C 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 30 RIBES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 30 FUNDACIO P.E. EUROPA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
IGUALADA, C.F. C 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 24 BARCELONA, F.C. C
CUBELLES, C.F. B 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 15 02-02-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 42 ESCOLA F. GAVA, C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
RIBES, C.D. A 05 CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 53 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 24 IGUALADA, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 13 SANTFELIUENC, F.C. B
BARCELONA, F.C. C 12 CUBELLES, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 81 CORBERA , C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BARCELONA, F.C. C 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 02 CUBELLES, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 54 SANTFELIUENC, F.C. B
FUNDACIO P.E. EUROPA A 13 IGUALADA, C.F. C
RIBES, C.D. A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 CASTELLDEFELS, U.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA F. GAVA, C. C 63 CORBERA , C.F. A
Jornada 17 16-02-2020
CORBERA , C.F. A 17 BARCELONA, F.C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 BLANCA SUBUR, C.F. A
CUBELLES, C.F. B 43 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 61 FUNDACIO P.E. EUROPA A
IGUALADA, C.F. C 121 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 20 ESCOLA F. GAVA, C. C
Jornada 18 01-03-2020
BLANCA SUBUR, C.F. A 09 BARCELONA, F.C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 18 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 37 CUBELLES, C.F. B
RIBES, C.D. A 02 SANTFELIUENC, F.C. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 14 IGUALADA, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. C 30 CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 71 CORBERA , C.F. A
Jornada 19 08-03-2020
CORBERA , C.F. A 39 BLANCA SUBUR, C.F. A
BARCELONA, F.C. C 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 50 FUNDACIO P.E. EUROPA A
CUBELLES, C.F. B 71 RIBES, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
IGUALADA, C.F. C 52 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 13 ESCOLA F. GAVA, C. C
CASTELLDEFELS, U.E. A 00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 20 15-03-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A - BARCELONA, F.C. C
RIBES, C.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - CUBELLES, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - SANTFELIUENC, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. C - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 21 22-03-2020
CORBERA , C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - FUNDACIO P.E. EUROPA A
BARCELONA, F.C. C - RIBES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CUBELLES, C.F. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
SANTFELIUENC, F.C. B - ESCOLA F. GAVA, C. C
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO P.E. EUROPA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
RIBES, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - BARCELONA, F.C. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SANTFELIUENC, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CORBERA , C.F. A
Jornada 23 05-04-2020
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO P.E. EUROPA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
BARCELONA, F.C. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
CUBELLES, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTFELIUENC, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 24 19-04-2020
RIBES, C.D. A - FUNDACIO P.E. EUROPA A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - BARCELONA, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANTFELIUENC, F.C. B
IGUALADA, C.F. C - CORBERA , C.F. A
Jornada 25 26-04-2020
CORBERA , C.F. A - RIBES, C.D. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
BARCELONA, F.C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CUBELLES, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTFELIUENC, F.C. B - IGUALADA, C.F. C
Jornada 26 03-05-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - RIBES, C.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - FUNDACIO P.E. EUROPA A
ESCOLA F. GAVA, C. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - BLANCA SUBUR, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - BARCELONA, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
IGUALADA, C.F. C - CUBELLES, C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. B - CORBERA , C.F. A
Jornada 27 10-05-2020
CORBERA , C.F. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
RIBES, C.D. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
FUNDACIO P.E. EUROPA A - ESCOLA F. GAVA, C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BLANCA SUBUR, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
BARCELONA, F.C. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - IGUALADA, C.F. C
CUBELLES, C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 28 17-05-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - RIBES, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO P.E. EUROPA A
CASTELLDEFELS, U.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. C - BARCELONA, F.C. C
SANTFELIUENC, F.C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CUBELLES, C.F. B - CORBERA , C.F. A
Jornada 29 24-05-2020
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - CORBERA , C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
RIBES, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO P.E. EUROPA A - CASTELLDEFELS, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BLANCA SUBUR, C.F. A - IGUALADA, C.F. C
BARCELONA, F.C. C - SANTFELIUENC, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CUBELLES, C.F. B
Jornada 30 31-05-2020
ESCOLA F. GAVA, C. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO P.E. EUROPA A
IGUALADA, C.F. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTFELIUENC, F.C. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
CUBELLES, C.F. B - BARCELONA, F.C. C
CORBERA , C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.