Competición | TEMPORADA 2019-2020

alevi segona divisio | grup 43

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
CANONJA, C.F.,C 43 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 141 FC TARRACO,A
LA FLORESTA, C.D.,D 44 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 09 SALOU, U.D.,C
VILASECA C.F.,C 313 TORREFORTA, C.D.C.,C
CONSTANTI, C.E.,A 161 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ICOMAR, C.F.,A 93 BONAVISTA, C.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 36 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 2 20-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 201 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
FC TARRACO,A 64 CANONJA, C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 210 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SALOU, U.D.,C 70 LA FLORESTA, C.D.,D
TORREFORTA, C.D.C.,C 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 44 VILASECA C.F.,C
BONAVISTA, C.,B 03 CONSTANTI, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,D 414 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 110 FC TARRACO,A
CANONJA, C.F.,C 82 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 16 SALOU, U.D.,C
LA FLORESTA, C.D.,D 35 TORREFORTA, C.D.C.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 140 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
VILASECA C.F.,C 13 BONAVISTA, C.,B
CONSTANTI, C.E.,A 134 PARE MANYANET, A.E.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 020 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
FC TARRACO,A 101 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SALOU, U.D.,C 91 CANONJA, C.F.,C
TORREFORTA, C.D.C.,C 113 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 06 LA FLORESTA, C.D.,D
BONAVISTA, C.,B 26 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
PARE MANYANET, A.E.,D 56 VILASECA C.F.,C
ICOMAR, C.F.,A 75 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 5 10-11-2019
FC TARRACO,A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 12 SALOU, U.D.,C
CANONJA, C.F.,C 83 TORREFORTA, C.D.C.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 160 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
LA FLORESTA, C.D.,D 41 BONAVISTA, C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 92 PARE MANYANET, A.E.,D
VILASECA C.F.,C 29 ICOMAR, C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 014 CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 6 17-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 111 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SALOU, U.D.,C 81 FC TARRACO,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 017 CANONJA, C.F.,C
BONAVISTA, C.,B 110 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
PARE MANYANET, A.E.,D 36 LA FLORESTA, C.D.,D
ICOMAR, C.F.,A 23 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
CONSTANTI, C.E.,A 72 VILASECA C.F.,C
Jornada 7 24-11-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 07 SALOU, U.D.,C
FC TARRACO,A 73 TORREFORTA, C.D.C.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CANONJA, C.F.,C 112 BONAVISTA, C.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 140 PARE MANYANET, A.E.,D
LA FLORESTA, C.D.,D 25 ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 91 CONSTANTI, C.E.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 44 VILASECA C.F.,C
Jornada 8 01-12-2019
SALOU, U.D.,C 240 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 42 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 18 FC TARRACO,A
BONAVISTA, C.,B 111 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
PARE MANYANET, A.E.,D 38 CANONJA, C.F.,C
ICOMAR, C.F.,A 29 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CONSTANTI, C.E.,A 33 LA FLORESTA, C.D.,D
VILASECA C.F.,C 27 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
Jornada 9 15-12-2019
SALOU, U.D.,C 111 TORREFORTA, C.D.C.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 90 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
FC TARRACO,A 51 BONAVISTA, C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 162 PARE MANYANET, A.E.,D
CANONJA, C.F.,C 65 ICOMAR, C.F.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 81 CONSTANTI, C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,D 84 VILASECA C.F.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 09 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
Jornada 10 22-12-2019
TORREFORTA, C.D.C.,C 120 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 217 SALOU, U.D.,C
BONAVISTA, C.,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
PARE MANYANET, A.E.,D 19 FC TARRACO,A
ICOMAR, C.F.,A 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CONSTANTI, C.E.,A 24 CANONJA, C.F.,C
VILASECA C.F.,C 013 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 52 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 11 12-01-2020
TORREFORTA, C.D.C.,C 80 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
SALOU, U.D.,C 181 BONAVISTA, C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 72 PARE MANYANET, A.E.,D
FC TARRACO,A 48 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 71 CONSTANTI, C.E.,A
CANONJA, C.F.,C 121 VILASECA C.F.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 81 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 15 LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 12 19-01-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 32 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
BONAVISTA, C.,B 37 TORREFORTA, C.D.C.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 221 SALOU, U.D.,C
ICOMAR, C.F.,A 81 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CONSTANTI, C.E.,A 27 FC TARRACO,A
VILASECA C.F.,C 021 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 14 CANONJA, C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,D 212 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 13 26-01-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 70 BONAVISTA, C.,B
TORREFORTA, C.D.C.,C 80 PARE MANYANET, A.E.,D
SALOU, U.D.,C 101 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 20 CONSTANTI, C.E.,A
FC TARRACO,A 101 VILASECA C.F.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 91 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
CANONJA, C.F.,C 54 LA FLORESTA, C.D.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 012 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 14 02-02-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 25 BONAVISTA, C.,B
PARE MANYANET, A.E.,D 102 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
ICOMAR, C.F.,A 24 TORREFORTA, C.D.C.,C
CONSTANTI, C.E.,A 09 SALOU, U.D.,C
VILASECA C.F.,C 110 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 22 FC TARRACO,A
LA FLORESTA, C.D.,D 19 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 126 CANONJA, C.F.,C
Jornada 15 09-02-2020
BONAVISTA, C.,B 30 PARE MANYANET, A.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 07 ICOMAR, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 63 CONSTANTI, C.E.,A
SALOU, U.D.,C 241 VILASECA C.F.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 39 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
FC TARRACO,A 42 LA FLORESTA, C.D.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 46 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CANONJA, C.F.,C 231 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 81 CANONJA, C.F.,C
FC TARRACO,A 26 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 56 LA FLORESTA, C.D.,D
SALOU, U.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
TORREFORTA, C.D.C.,C 100 VILASECA C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 214 CONSTANTI, C.E.,A
BONAVISTA, C.,B 24 ICOMAR, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,D 52 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 17 01-03-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 121 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CANONJA, C.F.,C 44 FC TARRACO,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 101 CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA FLORESTA, C.D.,D 110 SALOU, U.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,G 23 TORREFORTA, C.D.C.,C
VILASECA C.F.,C 43 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CONSTANTI, C.E.,A 62 BONAVISTA, C.,B
ICOMAR, C.F.,A 42 PARE MANYANET, A.E.,D
Jornada 18 08-03-2020
FC TARRACO,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F 08 CANONJA, C.F.,C
SALOU, U.D.,C 42 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TORREFORTA, C.D.C.,C 25 LA FLORESTA, C.D.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C 013 SANTES CREUS CLUB ESP.,G
BONAVISTA, C.,B 64 VILASECA C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,D 34 CONSTANTI, C.E.,A
ICOMAR, C.F.,A 261 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 19 15-03-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - FC TARRACO,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
CANONJA, C.F.,C - SALOU, U.D.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - TORREFORTA, C.D.C.,C
LA FLORESTA, C.D.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - BONAVISTA, C.,B
VILASECA C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,D
CONSTANTI, C.E.,A - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - FC TARRACO,A
SALOU, U.D.,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TORREFORTA, C.D.C.,C - CANONJA, C.F.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
BONAVISTA, C.,B - LA FLORESTA, C.D.,D
PARE MANYANET, A.E.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
ICOMAR, C.F.,A - VILASECA C.F.,C
CONSTANTI, C.E.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 21 29-03-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
FC TARRACO,A - SALOU, U.D.,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
CANONJA, C.F.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - BONAVISTA, C.,B
LA FLORESTA, C.D.,D - PARE MANYANET, A.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - ICOMAR, C.F.,A
VILASECA C.F.,C - CONSTANTI, C.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
SALOU, U.D.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
TORREFORTA, C.D.C.,C - FC TARRACO,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
BONAVISTA, C.,B - CANONJA, C.F.,C
PARE MANYANET, A.E.,D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ICOMAR, C.F.,A - LA FLORESTA, C.D.,D
CONSTANTI, C.E.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
VILASECA C.F.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 23 19-04-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - SALOU, U.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - TORREFORTA, C.D.C.,C
FC TARRACO,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - BONAVISTA, C.,B
CANONJA, C.F.,C - PARE MANYANET, A.E.,D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,D - CONSTANTI, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - VILASECA C.F.,C
Jornada 24 26-04-2020
TORREFORTA, C.D.C.,C - SALOU, U.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
BONAVISTA, C.,B - FC TARRACO,A
PARE MANYANET, A.E.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
ICOMAR, C.F.,A - CANONJA, C.F.,C
CONSTANTI, C.E.,A - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,C - LA FLORESTA, C.D.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 25 03-05-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - TORREFORTA, C.D.C.,C
SALOU, U.D.,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - BONAVISTA, C.,B
FC TARRACO,A - PARE MANYANET, A.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,C - CONSTANTI, C.E.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - VILASECA C.F.,C
LA FLORESTA, C.D.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
Jornada 26 10-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - TORREFORTA, C.D.C.,C
BONAVISTA, C.,B - SALOU, U.D.,C
PARE MANYANET, A.E.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
ICOMAR, C.F.,A - FC TARRACO,A
CONSTANTI, C.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
VILASECA C.F.,C - CANONJA, C.F.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA FLORESTA, C.D.,D - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 27 17-05-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
TORREFORTA, C.D.C.,C - BONAVISTA, C.,B
SALOU, U.D.,C - PARE MANYANET, A.E.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - ICOMAR, C.F.,A
FC TARRACO,A - CONSTANTI, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - VILASECA C.F.,C
CANONJA, C.F.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - LA FLORESTA, C.D.,D
Jornada 28 24-05-2020
BONAVISTA, C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
PARE MANYANET, A.E.,D - TORREFORTA, C.D.C.,C
ICOMAR, C.F.,A - SALOU, U.D.,C
CONSTANTI, C.E.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
VILASECA C.F.,C - FC TARRACO,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA FLORESTA, C.D.,D - CANONJA, C.F.,C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Jornada 29 31-05-2020
BONAVISTA, C.,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C - PARE MANYANET, A.E.,D
TORREFORTA, C.D.C.,C - ICOMAR, C.F.,A
SALOU, U.D.,C - CONSTANTI, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,F - VILASECA C.F.,C
FC TARRACO,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,G
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA FLORESTA, C.D.,D
CANONJA, C.F.,C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 30 07-06-2020
PARE MANYANET, A.E.,D - BONAVISTA, C.,B
ICOMAR, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C
CONSTANTI, C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,C
VILASECA C.F.,C - SALOU, U.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,G - CAMBRILS UNIÓ C.E.,F
LA FLORESTA, C.D.,D - FC TARRACO,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - CANONJA, C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.