Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 24 MARTORELL C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 01 CAN VIDALET, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PALLEJA, C.F. A 50 SANTFELIUENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 22 CASTELLDEFELS, U.E. B
VILADECANS U.D. A 10 PRAT, A.E. B
CAN BUXERES, F.C. B 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CORBERA , C.F. A 51 SANT ILDEFONS, U.E. B
Jornada 2 13-10-2019
MARTORELL C.F. B 31 CORBERA , C.F. A
CAN VIDALET, C.F. B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 01 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A 32 VISTA ALEGRE,U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 22 PALLEJA, C.F. A
PRAT, A.E. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 43 VILADECANS U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 51 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 3 20-10-2019
MARTORELL C.F. B 31 CAN VIDALET, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 31 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 31 SANTFELIUENC, F.C. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 01 CASTELLDEFELS, U.E. B
PALLEJA, C.F. A 04 PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 62 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VILADECANS U.D. A 03 SANT ILDEFONS, U.E. B
CORBERA , C.F. A 62 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 4 27-10-2019
CAN VIDALET, C.F. B 20 CORBERA , C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 02 MARTORELL C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 51 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
PRAT, A.E. B 11 VISTA ALEGRE,U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 01 PALLEJA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
CAN BUXERES, F.C. B 40 VILADECANS U.D. A
Jornada 5 03-11-2019
CAN VIDALET, C.F. B 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARTORELL C.F. B 40 SANTFELIUENC, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 10 CASTELLDEFELS, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 03 PRAT, A.E. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
PALLEJA, C.F. A 31 SANT ILDEFONS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 42 CAN BUXERES, F.C. B
CORBERA , C.F. A 01 VILADECANS U.D. A
Jornada 6 10-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A. A 32 CORBERA , C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A 21 CAN VIDALET, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 34 MARTORELL C.F. B
PRAT, A.E. B 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 63 VISTA ALEGRE,U.D. A
CAN BUXERES, F.C. B 12 PALLEJA, C.F. A
VILADECANS U.D. A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 7 17-11-2019
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 SANTFELIUENC, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. B 41 CASTELLDEFELS, U.E. B
MARTORELL C.F. B 33 PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 01 SANT ILDEFONS, U.E. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 42 CAN BUXERES, F.C. B
PALLEJA, C.F. A 32 VILADECANS U.D. A
CORBERA , C.F. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 8 24-11-2019
SANTFELIUENC, F.C. A 13 CORBERA , C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PRAT, A.E. B 10 CAN VIDALET, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 33 MARTORELL C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
CAN BUXERES, F.C. B 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
VILADECANS U.D. A 50 VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 24 PALLEJA, C.F. A
Jornada 9 01-12-2019
SANTFELIUENC, F.C. A 01 CASTELLDEFELS, U.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 41 PRAT, A.E. B
CAN VIDALET, C.F. B 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
MARTORELL C.F. B 24 SANT ILDEFONS, U.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 33 CAN BUXERES, F.C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 22 VILADECANS U.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
CORBERA , C.F. A 14 PALLEJA, C.F. A
Jornada 10 15-12-2019
CASTELLDEFELS, U.E. B 11 CORBERA , C.F. A
PRAT, A.E. B 41 SANTFELIUENC, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT ILDEFONS, U.E. B 10 CAN VIDALET, C.F. B
CAN BUXERES, F.C. B 42 MARTORELL C.F. B
VILADECANS U.D. A 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 63 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
PALLEJA, C.F. A 01 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 11 22-12-2019
CASTELLDEFELS, U.E. B 11 PRAT, A.E. B
SANTFELIUENC, F.C. A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 10 SANT ILDEFONS, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. B 03 CAN BUXERES, F.C. B
MARTORELL C.F. B 31 VILADECANS U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 15 PALLEJA, C.F. A
CORBERA , C.F. A 30 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 12 12-01-2020
PRAT, A.E. B 72 CORBERA , C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 12 CASTELLDEFELS, U.E. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 61 SANTFELIUENC, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. B 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILADECANS U.D. A 11 CAN VIDALET, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 30 MARTORELL C.F. B
PALLEJA, C.F. A 24 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 12 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 13 19-01-2020
PRAT, A.E. B 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 10 SANT ILDEFONS, U.E. B
SANTFELIUENC, F.C. A 11 CAN BUXERES, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 30 VILADECANS U.D. A
CAN VIDALET, C.F. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MARTORELL C.F. B 50 PALLEJA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 13 VISTA ALEGRE,U.D. A
CORBERA , C.F. A 21 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 14 26-01-2020
CORBERA , C.F. A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 32 PRAT, A.E. B
CAN BUXERES, F.C. B 25 CASTELLDEFELS, U.E. B
VILADECANS U.D. A 32 SANTFELIUENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 43 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PALLEJA, C.F. A 30 CAN VIDALET, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 23 MARTORELL C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
Jornada 15 02-02-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 01 SANT ILDEFONS, U.E. B
PRAT, A.E. B 31 CAN BUXERES, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 22 VILADECANS U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 51 PALLEJA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. B 21 VISTA ALEGRE,U.D. A
MARTORELL C.F. B 90 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 21 CORBERA , C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
MARTORELL C.F. B 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
CAN VIDALET, C.F. B 12 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 22 VISTA ALEGRE,U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. A 21 PALLEJA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
PRAT, A.E. B 04 VILADECANS U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 21 CAN BUXERES, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 30 CORBERA , C.F. A
Jornada 17 16-02-2020
CORBERA , C.F. A 52 MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 10 CAN VIDALET, C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 15 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 30 SANTFELIUENC, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 23 PRAT, A.E. B
VILADECANS U.D. A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CAN BUXERES, F.C. B 22 SANT ILDEFONS, U.E. B
Jornada 18 01-03-2020
CAN VIDALET, C.F. B 11 MARTORELL C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. B
SANTFELIUENC, F.C. A 21 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 20 VISTA ALEGRE,U.D. A
PRAT, A.E. B 12 PALLEJA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT ILDEFONS, U.E. B 32 VILADECANS U.D. A
CAN BUXERES, F.C. B 14 CORBERA , C.F. A
Jornada 19 08-03-2020
CORBERA , C.F. A 01 CAN VIDALET, C.F. B
MARTORELL C.F. B 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B 30 SANTFELIUENC, F.C. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 11 PRAT, A.E. B
PALLEJA, C.F. A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 01 SANT ILDEFONS, U.E. B
VILADECANS U.D. A 21 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 20 15-03-2020
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN VIDALET, C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. A - MARTORELL C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
PRAT, A.E. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. B - PALLEJA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VILADECANS U.D. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 21 22-03-2020
CORBERA , C.F. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. A
MARTORELL C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B - PRAT, A.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
PALLEJA, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - VILADECANS U.D. A
Jornada 22 29-03-2020
SANTFELIUENC, F.C. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - CAN VIDALET, C.F. B
PRAT, A.E. B - MARTORELL C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
SANT ILDEFONS, U.E. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
VILADECANS U.D. A - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - CORBERA , C.F. A
Jornada 23 05-04-2020
CORBERA , C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. B - PRAT, A.E. B
MARTORELL C.F. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B - SANT ILDEFONS, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - VILADECANS U.D. A
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 24 19-04-2020
CASTELLDEFELS, U.E. B - SANTFELIUENC, F.C. A
PRAT, A.E. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - CAN VIDALET, C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. B - MARTORELL C.F. B
CAN BUXERES, F.C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
VILADECANS U.D. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - VISTA ALEGRE,U.D. A
PALLEJA, C.F. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 25 26-04-2020
CORBERA , C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
SANTFELIUENC, F.C. A - PRAT, A.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CAN VIDALET, C.F. B - SANT ILDEFONS, U.E. B
MARTORELL C.F. B - CAN BUXERES, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. B - VILADECANS U.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VISTA ALEGRE,U.D. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 26 03-05-2020
PRAT, A.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SANTFELIUENC, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN BUXERES, F.C. B - CAN VIDALET, C.F. B
VILADECANS U.D. A - MARTORELL C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
PALLEJA, C.F. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 27 10-05-2020
CORBERA , C.F. A - PRAT, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SANTFELIUENC, F.C. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN BUXERES, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. B - VILADECANS U.D. A
MARTORELL C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B - PALLEJA, C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 28 17-05-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - PRAT, A.E. B
SANT ILDEFONS, U.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
CAN BUXERES, F.C. B - SANTFELIUENC, F.C. A
VILADECANS U.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - CAN VIDALET, C.F. B
PALLEJA, C.F. A - MARTORELL C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 29 24-05-2020
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - CORBERA , C.F. A
PRAT, A.E. B - SANT ILDEFONS, U.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - CAN BUXERES, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. A - VILADECANS U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
CAN VIDALET, C.F. B - PALLEJA, C.F. A
MARTORELL C.F. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 30 31-05-2020
SANT ILDEFONS, U.E. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CAN BUXERES, F.C. B - PRAT, A.E. B
VILADECANS U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANTFELIUENC, F.C. A
PALLEJA, C.F. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - CAN VIDALET, C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - MARTORELL C.F. B
CORBERA , C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.