Competición | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 41

Competición | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VUELTA

Jornada 1 13-10-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 61 ALMEDA, C.D.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 08 PALLEJA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 20 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
MARTORELL C.F.,D 30 E.F. OLESA 87, C,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 70 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ABRERA, A.E.,A 81 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
Jornada 2 20-10-2019
ALMEDA, C.D.,B - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 60 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
PALLEJA, C.F.,A 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 05 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
E.F. OLESA 87, C,B 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 01 MARTORELL C.F.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 42 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 010 ABRERA, A.E.,A
Jornada 3 27-10-2019
ALMEDA, C.D.,B 16 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 016 PALLEJA, C.F.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 60 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 51 E.F. OLESA 87, C,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 62 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
MARTORELL C.F.,D 14 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ESPARREGUERA, C.E.,B 22 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
Descansa - ABRERA, A.E.,A
Jornada 4 03-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - Descansa
PALLEJA, C.F.,A 220 ALMEDA, C.D.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 46 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
E.F. OLESA 87, C,B 09 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 36 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 112 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 92 MARTORELL C.F.,D
ABRERA, A.E.,A 100 ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 5 10-11-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 23 PALLEJA, C.F.,A
ALMEDA, C.D.,B 17 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 30 E.F. OLESA 87, C,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 100 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 50 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
MARTORELL C.F.,D 07 ABRERA, A.E.,A
Descansa - ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 6 17-11-2019
PALLEJA, C.F.,A - Descansa
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
E.F. OLESA 87, C,B 22 ALMEDA, C.D.,B
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 34 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 21 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ABRERA, A.E.,A 60 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ESPARREGUERA, C.E.,B 31 MARTORELL C.F.,D
Jornada 7 24-11-2019
PALLEJA, C.F.,A 151 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 30 E.F. OLESA 87, C,B
ALMEDA, C.D.,B 23 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 17 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 31 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 37 ABRERA, A.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 17 ESPARREGUERA, C.E.,B
Descansa - MARTORELL C.F.,D
Jornada 8 01-12-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - Descansa
E.F. OLESA 87, C,B 14 PALLEJA, C.F.,A
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 25 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 110 ALMEDA, C.D.,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 71 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
ABRERA, A.E.,A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 45 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
MARTORELL C.F.,D 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 9 15-12-2019
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 31 E.F. OLESA 87, C,B
PALLEJA, C.F.,A 60 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ALMEDA, C.D.,B 15 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 02 ABRERA, A.E.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 61 ESPARREGUERA, C.E.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 70 MARTORELL C.F.,D
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 10 22-12-2019
E.F. OLESA 87, C,B - Descansa
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 21 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 50 PALLEJA, C.F.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ABRERA, A.E.,A 40 ALMEDA, C.D.,B
ESPARREGUERA, C.E.,B 50 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
MARTORELL C.F.,D 04 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 21 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 11 12-01-2020
E.F. OLESA 87, C,B 11 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 05 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
PALLEJA, C.F.,A 41 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 12 ABRERA, A.E.,A
ALMEDA, C.D.,B 06 ESPARREGUERA, C.E.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 13 MARTORELL C.F.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 100 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Descansa - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 12 19-01-2020
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 31 E.F. OLESA 87, C,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 72 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ABRERA, A.E.,A 20 PALLEJA, C.F.,A
ESPARREGUERA, C.E.,B 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
MARTORELL C.F.,D 101 ALMEDA, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 100 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 10 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 26-01-2020
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 05 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
E.F. OLESA 87, C,B 12 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 04 ABRERA, A.E.,A
PALLEJA, C.F.,A 51 ESPARREGUERA, C.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 30 MARTORELL C.F.,D
ALMEDA, C.D.,B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 24 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Descansa - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 83 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ABRERA, A.E.,A 60 E.F. OLESA 87, C,B
ESPARREGUERA, C.E.,B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
MARTORELL C.F.,D 15 PALLEJA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 92 ALMEDA, C.D.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 120 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
Jornada 15 09-02-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 71 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 012 ABRERA, A.E.,A
E.F. OLESA 87, C,B 12 ESPARREGUERA, C.E.,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 22 MARTORELL C.F.,D
PALLEJA, C.F.,A 90 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 12 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ALMEDA, C.D.,B 112 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - Descansa

SEGUNDA VUELTA

Jornada 16 16-02-2020
ALMEDA, C.D.,B 24 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 13 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
PALLEJA, C.F.,A 33 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
E.F. OLESA 87, C,B 91 MARTORELL C.F.,D
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 112 ESPARREGUERA, C.E.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 01 ABRERA, A.E.,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - ALMEDA, C.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B 30 PALLEJA, C.F.,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A 31 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F 10 E.F. OLESA 87, C,B
MARTORELL C.F.,D 50 SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ESPARREGUERA, C.E.,B 13 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ABRERA, A.E.,A 81 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
Jornada 18 08-03-2020
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 71 ALMEDA, C.D.,B
PALLEJA, C.F.,A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B 111 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
E.F. OLESA 87, C,B 12 ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C 81 MARTORELL C.F.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A 54 ESPARREGUERA, C.E.,B
ABRERA, A.E.,A - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ALMEDA, C.D.,B - PALLEJA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - E.F. OLESA 87, C,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
MARTORELL C.F.,D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
ESPARREGUERA, C.E.,B - ABRERA, A.E.,A
Jornada 20 22-03-2020
PALLEJA, C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - ALMEDA, C.D.,B
E.F. OLESA 87, C,B - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ABRERA, A.E.,A - MARTORELL C.F.,D
ESPARREGUERA, C.E.,B - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - PALLEJA, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ALMEDA, C.D.,B - E.F. OLESA 87, C,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - ABRERA, A.E.,A
MARTORELL C.F.,D - ESPARREGUERA, C.E.,B
Jornada 22 05-04-2020
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - PALLEJA, C.F.,A
E.F. OLESA 87, C,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - ALMEDA, C.D.,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
ABRERA, A.E.,A - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ESPARREGUERA, C.E.,B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
MARTORELL C.F.,D - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
PALLEJA, C.F.,A - E.F. OLESA 87, C,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ALMEDA, C.D.,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - ABRERA, A.E.,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - ESPARREGUERA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - MARTORELL C.F.,D
Jornada 24 26-04-2020
E.F. OLESA 87, C,B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - PALLEJA, C.F.,A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - ALMEDA, C.D.,B
ABRERA, A.E.,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
ESPARREGUERA, C.E.,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
MARTORELL C.F.,D - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - E.F. OLESA 87, C,B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
PALLEJA, C.F.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
ALMEDA, C.D.,B - ABRERA, A.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - ESPARREGUERA, C.E.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - MARTORELL C.F.,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
Jornada 26 10-05-2020
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - E.F. OLESA 87, C,B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - PALLEJA, C.F.,A
ABRERA, A.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ESPARREGUERA, C.E.,B - ALMEDA, C.D.,B
MARTORELL C.F.,D - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
E.F. OLESA 87, C,B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
PALLEJA, C.F.,A - ABRERA, A.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - ESPARREGUERA, C.E.,B
ALMEDA, C.D.,B - MARTORELL C.F.,D
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
Jornada 28 24-05-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - E.F. OLESA 87, C,B
ABRERA, A.E.,A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
ESPARREGUERA, C.E.,B - PALLEJA, C.F.,A
MARTORELL C.F.,D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - ALMEDA, C.D.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C - Descansa
SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A
E.F. OLESA 87, C,B - ABRERA, A.E.,A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B - ESPARREGUERA, C.E.,B
PALLEJA, C.F.,A - MARTORELL C.F.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F
ALMEDA, C.D.,B - ESPORT BASE DEL PAPIOL,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B
Jornada 30 07-06-2020
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C.,A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.,C
ABRERA, A.E.,A - SANT VICENÇ ASSOC. ESPORTIVA,A
ESPARREGUERA, C.E.,B - E.F. OLESA 87, C,B
MARTORELL C.F.,D - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,F - PALLEJA, C.F.,A
ESPORT BASE DEL PAPIOL,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,B - ALMEDA, C.D.,B
Descansa - ATLETIC SANT JUST . F. C.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.