Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
HORTA, U.AT. B 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
RACING SARRIA C.F. A 14 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT ANDREU, U.E D 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. CINC COPES A 33 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 25 ESCOLA F. GAVA, C. D
CATALONIA, U.B. A 46 PUBILLA CASAS, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTA EULALIA, C.F. B 21 EUROPA, C.E. B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 10 SANTA EULALIA, C.F. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 21 HORTA, U.AT. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 RACING SARRIA C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 43 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA F. GAVA, C. D 04 Pª BARC. CINC COPES A
PUBILLA CASAS, C.E. A 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 33 CATALONIA, U.B. A
EUROPA, C.E. B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 22 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
HORTA, U.AT. B 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
RACING SARRIA C.F. A 31 Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E D 22 ESCOLA F. GAVA, C. D
Pª BARC. CINC COPES A 30 PUBILLA CASAS, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CATALONIA, U.B. A 23 EUROPA, C.E. B
SANTA EULALIA, C.F. B 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 4 27-10-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 33 SANTA EULALIA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. ANGUERA A 14 HORTA, U.AT. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 01 RACING SARRIA C.F. A
PUBILLA CASAS, C.E. A 32 SANT ANDREU, U.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 12 Pª BARC. CINC COPES A
EUROPA, C.E. B 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 91 CATALONIA, U.B. A
Jornada 5 03-11-2019
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 12 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. B 00 ESCOLA F. GAVA, C. D
RACING SARRIA C.F. A 53 PUBILLA CASAS, C.E. A
SANT ANDREU, U.E D 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES A 22 EUROPA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANTA EULALIA, C.F. B 13 CATALONIA, U.B. A
Jornada 6 10-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 SANTA EULALIA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA A 32 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. GAVA, C. D 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
PUBILLA CASAS, C.E. A 33 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 13 RACING SARRIA C.F. A
EUROPA, C.E. B 51 SANT ANDREU, U.E D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 41 Pª BARC. CINC COPES A
CATALONIA, U.B. A 37 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 7 17-11-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 Pª BARC. ANGUERA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 62 ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 22 PUBILLA CASAS, C.E. A
HORTA, U.AT. B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
RACING SARRIA C.F. A 12 EUROPA, C.E. B
SANT ANDREU, U.E D 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. CINC COPES A 62 CATALONIA, U.B. A
SANTA EULALIA, C.F. B 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA A 01 SANTA EULALIA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
PUBILLA CASAS, C.E. A 11 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
EUROPA, C.E. B 42 HORTA, U.AT. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 14 RACING SARRIA C.F. A
CATALONIA, U.B. A 04 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 61 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA A 23 ESCOLA F. GAVA, C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 PUBILLA CASAS, C.E. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 01 EUROPA, C.E. B
HORTA, U.AT. B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
RACING SARRIA C.F. A 70 CATALONIA, U.B. A
SANT ANDREU, U.E D 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANTA EULALIA, C.F. B 12 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 10 15-12-2019
ESCOLA F. GAVA, C. D 51 SANTA EULALIA, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 10 Pª BARC. ANGUERA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 36 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
EUROPA, C.E. B 13 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
CATALONIA, U.B. A 36 HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 31 RACING SARRIA C.F. A
Pª BARC. CINC COPES A 22 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 11 22-12-2019
ESCOLA F. GAVA, C. D 11 PUBILLA CASAS, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 26 EUROPA, C.E. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 50 CATALONIA, U.B. A
HORTA, U.AT. B 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
RACING SARRIA C.F. A 22 Pª BARC. CINC COPES A
SANTA EULALIA, C.F. B 23 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 12 12-01-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A 22 SANTA EULALIA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
EUROPA, C.E. B 30 Pª BARC. ANGUERA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
CATALONIA, U.B. A 01 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES A 53 HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E D 32 RACING SARRIA C.F. A
Jornada 13 19-01-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 44 EUROPA, C.E. B
Pª BARC. ANGUERA A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 42 CATALONIA, U.B. A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 33 Pª BARC. CINC COPES A
HORTA, U.AT. B 12 SANT ANDREU, U.E D
SANTA EULALIA, C.F. B 11 RACING SARRIA C.F. A
Jornada 14 26-01-2020
SANTA EULALIA, C.F. B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. B 23 PUBILLA CASAS, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 33 ESCOLA F. GAVA, C. D
CATALONIA, U.B. A 14 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. CINC COPES A 33 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT ANDREU, U.E D 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
RACING SARRIA C.F. A 32 HORTA, U.AT. B
Jornada 15 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 EUROPA, C.E. B
PUBILLA CASAS, C.E. A 07 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA F. GAVA, C. D 52 CATALONIA, U.B. A
Pª BARC. ANGUERA A 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 17 Pª BARC. CINC COPES A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 10 SANT ANDREU, U.E D
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 02 RACING SARRIA C.F. A
HORTA, U.AT. B 60 SANTA EULALIA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 23 HORTA, U.AT. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 34 RACING SARRIA C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. ANGUERA A 31 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA F. GAVA, C. D 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
PUBILLA CASAS, C.E. A 70 CATALONIA, U.B. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
EUROPA, C.E. B 32 SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 17 16-02-2020
SANTA EULALIA, C.F. B 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
HORTA, U.AT. B 20 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
RACING SARRIA C.F. A 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E D 42 Pª BARC. ANGUERA A
Pª BARC. CINC COPES A 32 ESCOLA F. GAVA, C. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 22 PUBILLA CASAS, C.E. A
CATALONIA, U.B. A 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 31 EUROPA, C.E. B
Jornada 18 01-03-2020
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 62 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. ANGUERA A 24 RACING SARRIA C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 21 SANT ANDREU, U.E D
PUBILLA CASAS, C.E. A 22 Pª BARC. CINC COPES A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
EUROPA, C.E. B 40 CATALONIA, U.B. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 50 SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 19 08-03-2020
SANTA EULALIA, C.F. B 34 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
HORTA, U.AT. B 32 Pª BARC. ANGUERA A
RACING SARRIA C.F. A 50 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANT ANDREU, U.E D 31 PUBILLA CASAS, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 01 EUROPA, C.E. B
CATALONIA, U.B. A 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA F. GAVA, C. D - HORTA, U.AT. B
PUBILLA CASAS, C.E. A - RACING SARRIA C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT ANDREU, U.E D
EUROPA, C.E. B - Pª BARC. CINC COPES A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CATALONIA, U.B. A - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 21 22-03-2020
SANTA EULALIA, C.F. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ESCOLA F. GAVA, C. D
HORTA, U.AT. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
RACING SARRIA C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D - EUROPA, C.E. B
Pª BARC. CINC COPES A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - CATALONIA, U.B. A
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA F. GAVA, C. D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PUBILLA CASAS, C.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - HORTA, U.AT. B
EUROPA, C.E. B - RACING SARRIA C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANT ANDREU, U.E D
CATALONIA, U.B. A - Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 23 05-04-2020
SANTA EULALIA, C.F. B - Pª BARC. ANGUERA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - PUBILLA CASAS, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. B - EUROPA, C.E. B
RACING SARRIA C.F. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT ANDREU, U.E D - CATALONIA, U.B. A
Pª BARC. CINC COPES A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 24 19-04-2020
ESCOLA F. GAVA, C. D - Pª BARC. ANGUERA A
PUBILLA CASAS, C.E. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
EUROPA, C.E. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - HORTA, U.AT. B
CATALONIA, U.B. A - RACING SARRIA C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. CINC COPES A - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 25 26-04-2020
SANTA EULALIA, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
Pª BARC. ANGUERA A - PUBILLA CASAS, C.E. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - EUROPA, C.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
HORTA, U.AT. B - CATALONIA, U.B. A
RACING SARRIA C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANT ANDREU, U.E D - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 26 03-05-2020
PUBILLA CASAS, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
CATALONIA, U.B. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES A - RACING SARRIA C.F. A
SANT ANDREU, U.E D - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 27 10-05-2020
SANTA EULALIA, C.F. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA A - EUROPA, C.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - CATALONIA, U.B. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
HORTA, U.AT. B - Pª BARC. CINC COPES A
RACING SARRIA C.F. A - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 28 17-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - PUBILLA CASAS, C.E. A
EUROPA, C.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - Pª BARC. ANGUERA A
CATALONIA, U.B. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SANT ANDREU, U.E D - HORTA, U.AT. B
RACING SARRIA C.F. A - SANTA EULALIA, C.F. B
Jornada 29 24-05-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANTA EULALIA, C.F. B
PUBILLA CASAS, C.E. A - EUROPA, C.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. ANGUERA A - CATALONIA, U.B. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A - Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - SANT ANDREU, U.E D
HORTA, U.AT. B - RACING SARRIA C.F. A
Jornada 30 31-05-2020
EUROPA, C.E. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - PUBILLA CASAS, C.E. A
CATALONIA, U.B. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - Pª BARC. ANGUERA A
Pª BARC. CINC COPES A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E D - ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA A
RACING SARRIA C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SANTA EULALIA, C.F. B - HORTA, U.AT. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.