Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
Descansa 14 Descansa
PORQUERES, U.E. B 15 SANT PONÇ, AT. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 80 BANYOLES, C.E. B
FORNELLS, UE. B 51 PENYA BONS AIRES E A
GEiEG A 32 SANT GREGORI, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 06 CELLERA, C.F. A
BELL LLOC, C.P. A 10 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 2 13-10-2019
Descansa 32 BELL LLOC, C.P. A
SANT PONÇ, AT. A 21 Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 52 PORQUERES, U.E. B
PENYA BONS AIRES E A 51 BANYOLES, C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 110 FORNELLS, UE. B
CELLERA, C.F. A 70 GEiEG A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 3 20-10-2019
Descansa 24 SANT PONÇ, AT. A
Descansa 14 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
PORQUERES, U.E. B 20 PENYA BONS AIRES E A
BANYOLES, C.E. B 01 SANT GREGORI, A.E. B
FORNELLS, UE. B 36 CELLERA, C.F. A
GEiEG A 00 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BELL LLOC, C.P. A 52 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 4 27-10-2019
BELL LLOC, C.P. A 25 SANT PONÇ, AT. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 30 Descansa
PENYA BONS AIRES E A 51 Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 23 PORQUERES, U.E. B
CELLERA, C.F. A 110 BANYOLES, C.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 18 FORNELLS, UE. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 31 GEiEG A
Jornada 5 03-11-2019
SANT PONÇ, AT. A 03 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
Descansa 13 PENYA BONS AIRES E A
Descansa 14 SANT GREGORI, A.E. B
PORQUERES, U.E. B 05 CELLERA, C.F. A
BANYOLES, C.E. B 64 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
FORNELLS, UE. B 03 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
BELL LLOC, C.P. A 20 GEiEG A
Jornada 6 10-11-2019
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 02 BELL LLOC, C.P. A
PENYA BONS AIRES E A 41 SANT PONÇ, AT. A
SANT GREGORI, A.E. B 13 Descansa
CELLERA, C.F. A 61 Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 37 PORQUERES, U.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 60 BANYOLES, C.E. B
GEiEG A 21 FORNELLS, UE. B
Jornada 7 17-11-2019
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 10 PENYA BONS AIRES E A
SANT PONÇ, AT. A 31 SANT GREGORI, A.E. B
Descansa 14 CELLERA, C.F. A
Descansa 21 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PORQUERES, U.E. B 02 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
BANYOLES, C.E. B 22 GEiEG A
BELL LLOC, C.P. A 02 FORNELLS, UE. B
Jornada 8 24-11-2019
PENYA BONS AIRES E A 10 BELL LLOC, C.P. A
SANT GREGORI, A.E. B 07 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
CELLERA, C.F. A 12 SANT PONÇ, AT. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 25 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 81 Descansa
PORQUERES, U.E. B 22 GEiEG A
FORNELLS, UE. B 41 BANYOLES, C.E. B
Jornada 9 01-12-2019
PENYA BONS AIRES E A 30 SANT GREGORI, A.E. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 11 CELLERA, C.F. A
SANT PONÇ, AT. A 60 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Descansa 55 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Descansa 06 GEiEG A
PORQUERES, U.E. B 04 FORNELLS, UE. B
BELL LLOC, C.P. A 30 BANYOLES, C.E. B
Jornada 10 15-12-2019
SANT GREGORI, A.E. B 13 BELL LLOC, C.P. A
CELLERA, C.F. A 30 PENYA BONS AIRES E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 13 SANT PONÇ, AT. A
GEiEG A 25 Descansa
FORNELLS, UE. B 60 Descansa
BANYOLES, C.E. B 12 PORQUERES, U.E. B
Jornada 11 22-12-2019
SANT GREGORI, A.E. B 15 CELLERA, C.F. A
PENYA BONS AIRES E A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
SANT PONÇ, AT. A 101 GEiEG A
Descansa 11 FORNELLS, UE. B
Descansa 26 BANYOLES, C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 02 PORQUERES, U.E. B
Jornada 12 12-01-2020
BELL LLOC, C.P. A 03 CELLERA, C.F. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 31 SANT GREGORI, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 12 PENYA BONS AIRES E A
GEiEG A 26 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
FORNELLS, UE. B 71 SANT PONÇ, AT. A
BANYOLES, C.E. B 04 Descansa
PORQUERES, U.E. B 63 Descansa
Jornada 13 19-01-2020
CELLERA, C.F. A 40 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
PENYA BONS AIRES E A 80 GEiEG A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 20 FORNELLS, UE. B
SANT PONÇ, AT. A 43 BANYOLES, C.E. B
Descansa 40 PORQUERES, U.E. B
Descansa 24 BELL LLOC, C.P. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 26-01-2020
Descansa 111 Descansa
SANT PONÇ, AT. A 32 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. B 03 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
PENYA BONS AIRES E A 12 FORNELLS, UE. B
SANT GREGORI, A.E. B 20 GEiEG A
CELLERA, C.F. A 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 33 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 15 02-02-2020
BELL LLOC, C.P. A 13 Descansa
Descansa 17 SANT PONÇ, AT. A
PORQUERES, U.E. B 06 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
BANYOLES, C.E. B 05 PENYA BONS AIRES E A
FORNELLS, UE. B 34 SANT GREGORI, A.E. B
GEiEG A 18 CELLERA, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 60 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Jornada 16 09-02-2020
SANT PONÇ, AT. A 23 Descansa
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 70 Descansa
PENYA BONS AIRES E A 30 PORQUERES, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 02 BANYOLES, C.E. B
CELLERA, C.F. A 10 FORNELLS, UE. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 30 GEiEG A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 22 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 17 16-02-2020
SANT PONÇ, AT. A 42 BELL LLOC, C.P. A
Descansa 15 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
Descansa 16 PENYA BONS AIRES E A
PORQUERES, U.E. B 20 SANT GREGORI, A.E. B
BANYOLES, C.E. B 04 CELLERA, C.F. A
FORNELLS, UE. B 42 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
GEiEG A 22 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 18 01-03-2020
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 72 SANT PONÇ, AT. A
PENYA BONS AIRES E A 22 Descansa
SANT GREGORI, A.E. B - Descansa
CELLERA, C.F. A 80 PORQUERES, U.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A 12 BANYOLES, C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 43 FORNELLS, UE. B
GEiEG A 15 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 19 08-03-2020
BELL LLOC, C.P. A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
SANT PONÇ, AT. A 14 PENYA BONS AIRES E A
Descansa 61 SANT GREGORI, A.E. B
Descansa 15 CELLERA, C.F. A
PORQUERES, U.E. B 20 UNIÓ GIRONA A.C.E. A
BANYOLES, C.E. B 14 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
FORNELLS, UE. B 34 GEiEG A
Jornada 20 15-03-2020
PENYA BONS AIRES E A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
SANT GREGORI, A.E. B - SANT PONÇ, AT. A
CELLERA, C.F. A - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B - PORQUERES, U.E. B
GEiEG A - BANYOLES, C.E. B
FORNELLS, UE. B - BELL LLOC, C.P. A
Jornada 21 22-03-2020
BELL LLOC, C.P. A - PENYA BONS AIRES E A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A - SANT GREGORI, A.E. B
SANT PONÇ, AT. A - CELLERA, C.F. A
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
GEiEG A - PORQUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. B - FORNELLS, UE. B
Jornada 22 29-03-2020
SANT GREGORI, A.E. B - PENYA BONS AIRES E A
CELLERA, C.F. A - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - SANT PONÇ, AT. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B - Descansa
GEiEG A - Descansa
FORNELLS, UE. B - PORQUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. B - BELL LLOC, C.P. A
Jornada 23 05-04-2020
BELL LLOC, C.P. A - SANT GREGORI, A.E. B
PENYA BONS AIRES E A - CELLERA, C.F. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
SANT PONÇ, AT. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Descansa - GEiEG A
Descansa - FORNELLS, UE. B
PORQUERES, U.E. B - BANYOLES, C.E. B
Jornada 24 19-04-2020
CELLERA, C.F. A - SANT GREGORI, A.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - PENYA BONS AIRES E A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
GEiEG A - SANT PONÇ, AT. A
FORNELLS, UE. B - Descansa
BANYOLES, C.E. B - Descansa
PORQUERES, U.E. B - BELL LLOC, C.P. A
Jornada 25 26-04-2020
CELLERA, C.F. A - BELL LLOC, C.P. A
SANT GREGORI, A.E. B - UNIÓ GIRONA A.C.E. A
PENYA BONS AIRES E A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A - GEiEG A
SANT PONÇ, AT. A - FORNELLS, UE. B
Descansa - BANYOLES, C.E. B
Descansa - PORQUERES, U.E. B
Jornada 26 03-05-2020
UNIÓ GIRONA A.C.E. A - CELLERA, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B - SANT GREGORI, A.E. B
GEiEG A - PENYA BONS AIRES E A
FORNELLS, UE. B - MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
BANYOLES, C.E. B - SANT PONÇ, AT. A
PORQUERES, U.E. B - Descansa
BELL LLOC, C.P. A - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.