JornadaJ FechaD HoraH Equipo CasaE C Equipo FueraE F ResultadoR
1 12-10-2019 12:30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 3 - 5G
2 19-10-2019 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B CATALONIA, U.B.,H 4 - 2G
3 26-10-2019 12:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 7 - 2P
4 02-11-2019 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B Pª BARC. BARCINO, CE,H 2 - 3P
5 09-11-2019 14:20 Pª BARC. ANGUERA,H PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 1 - 3G
6 16-11-2019 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B SISTRELLS C.F.,D 16 - 1G
7 23-11-2019 08:30 MARTINENC, F.C.,H PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 3 - 3E
8 30-11-2019 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B SANTA EULALIA, C.F.,F 9 - 3G
9 15-12-2019 09:00 ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 2 - 7G
10 22-12-2019 11:15 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C 9 - 0G
11 11-01-2020 09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 10 - 0P
12 18-01-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 1 - 1E
13 25-01-2020 10:30 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 1 - 5G
14 01-02-2020 11:30 PUJADAS, C.D.,A PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 0 - 7G
15 08-02-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B SINGUERLIN, C.F.,E 7 - 4G
16 15-02-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 3 - 2G
17 29-02-2020 13:30 CATALONIA, U.B.,H PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B 5 - 2P
18 07-03-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,F 5 - 5E
19 14-03-2020 09:00 Pª BARC. BARCINO, CE,H PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
20 21-03-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B Pª BARC. ANGUERA,H -
21 28-03-2020 09:30 SISTRELLS C.F.,D PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
22 04-04-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B MARTINENC, F.C.,H -
23 19-04-2020 09:15 SANTA EULALIA, C.F.,F PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
24 25-04-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,B -
25 02-05-2020 13:50 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP.,C PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
26 09-05-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A -
27 16-05-2020 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
28 23-05-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA,C -
29 30-05-2020 15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B PUJADAS, C.D.,A -
30 06-06-2020 11:00 SINGUERLIN, C.F.,E PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.