Competició | TEMPORADA 2019-2020

C.F.S.PREMIÀ DE DALT,A
CEFS PROSPERITAT,B
CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A
5 MARTORELL CLUB SALA,B
ABRERA CLUB ESPORTIU,A
ACCIÓ SANT MARTI - CATALÒNIA,B
ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A
AECS L'HOSPITALET,A
AECS L'HOSPITALET,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,D
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,B
Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,B
ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,C
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU,A
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,B
ALSAKO.COM ATLÈTIC CATALÀ F.S.,A
AMPOSTA FS,A
ANGLESOLA C.F. SALA ,A
APARTAMENTS PORT DE LA SELVA FS VILANOVA CAN TITO,A
ARRELS, A.E.F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,B
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ATLÈTIC VIDRERES FSCE,A
AULA ESPORT REUS,A
AULA ESPORT REUS,B
BABAR A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,A
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,C
BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,A
BAR YUYU CAPELLADES C.F.S,A
BARÇA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
BASE MONTCADA CLUB DE FUTBOL,A
BELLVER C.E.,A
BLANESPORT 83, F.S.,B
BLANESPORT 83, F.S. ,A
BOTARELL FC,A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA ,A
C.E. DMS,B
C.E. DMS ,A
C.E. SALA TR3S GAVÀ,B
C.E. SALA TR3S GAVÀ,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
C.E.F.S.MANLLEU ,A
C.E.T. 10, FS,C
C.E.T. 10, FS,A
C.E.T. 10, FS,B
C.E.T. 10, FS,E
C.E.T. 10, FS (LA PALMERA),F
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
C.F.S. PLATENSE VILANOVA I LA GELTRÚ,A
C.F.S. SITGES ,
C.F.S. TORREDEMBARRA,A
C.N. CALDES,F.S. ,A
C.N. CALDES,F.S., B
CAN CUYAS A.D., F.S.,A
CANET, F.S.,A
CARDEDEU, F.S.,A
CASP, A.E.,B
CASP, A.E.,A
CASTELLAR F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,A
CASTELLTERÇOL CFS. ,B
CASTELLVELL DEL CAMP, C.F.,A
CCR CASTELLDEFELS / COL. SANTO ÁNGEL,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CE MARISTES RUBI,A
CEFS PROSPERITAT,A
CEFS SANTPEDOR,A
CENTELLES A.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CES BOSCO ROCAFORT ,A
CES BOSCO ROCAFORT,B
CFS AGRAMUNT TORRONS VICENS,B
CFS ARENYS DE MUNT,A
CFS BARNARETOLS47 SANT BOI,A
CFS CASTELLTERÇOL ,A
CFS CIUTAT DE MATARÓ,B
CFS CORBINS,A
CFS JORDI SANCHEZ,A
CFS LA UNION SANTA COLOMA,B
CFS MONTCADA,B
CFS MONTCADA,A
CFS ODENA,A
CFS REUS ,A
CFS REUS ,C
CFS REUS,B
CFS ROQUETES,A
CFS SANT CLIMENT,A
CFS TORTOSA AUTOESCOLES MONTESÓ,A
CFS VANDELLÒS,A
CIPTE ALCANAR FUTBOL SALA ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA,A
CLUB FUTBOL SALA CUBELLES,A
CLUB FUTBOL SALA SANT ANDREU DE LA BARCA,B
CLUB FUTBOL SALA VENDRELL,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,B
COLLBATÓ C.E.,A
CORNELLA C.F.S. GPC,B
CORNELLA C.F.S. GPC,A
CSC FUTSAL,A
DOSRIUS MARESME CLUB FUTBOL,A
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,B
EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A
EFS PALAFOLLS,A
EL CATLLAR AT. F.S.,A
ENVASSTIL FUTSAL LLEIDA,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
ESPARREGUERA, C.F.S.,B
ESPARREGUERA, C.F.S.,A
ESPORTIU CAN ANGLADA EGARA FUTSAL 2019,C.F. SALA,B
ESPORTIU CAN N'ANGLADA-EGARA FUTSAL,A
ESTEL VALLSECA ,A
ESTEL VALLSECA,A
F.S CASTELLDEFELS JC10,A
F.S. OLESA,B
F.S. OLESA,A
F.S. OLESA,C
F.S. PALAUENC JUVENIL ,A
F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA,A
Foment Agricola de les Garrigues FS MAIALS,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,A
FS CASTELLDEFELS La Torradeta Anec Blau,B
FS MONTBUI,A
FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,B
FUTBOL SALA VINYOLS-GRUP ARBO,A
FUTSAL ARENYS DE MAR,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,A
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA,B
FUTSAL CERVELLO C.E.,A
FUTSAL CERVELLO C.E.,B
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
FUTSAL MARTINEZ SAURI MATARÓ,C
FUTSAL POLARIS FORT PIENC,B
FUTSAL POLARIS FORT PIENC,A
FUTSAL SCORPIO MATARÓ,D
FUTSAL SISTELABEL MATARÓ,B
FUTSAL TALLERS EM MARESME MATARÓ,E
FUTSAL TERRASSA LES SAVEURS CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL TORDERA CLUB,B
FUTSAL TORDERA CLUB,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A
FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,B
FUTSALPAX TARRAGONA C.E.,A
GAVÀ LOPEZ ROCA CFS,A
GAVA, F.S,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,B
GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB ,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,B
HUMMEL ALELLA FS,A
IDA NAILS BAIXSUD FUTSAL DE CASTELLDEFELS, C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
INTER ESPORTIU MALGRAT,CFS,A
IPSE EL PILAR, C.E.,A
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,B
JAKO - AEE INS MONTSERRAT,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,A
JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU ,B
JESUS-MARIA C.E.,B
JESUS-MARIA C.E.,A
JOVENT DE MOLLET CLUB FUTBOL SALA,A
JOVENTUT LES CORTS,A
JOVES VILOBÍ,A
JOVIAT ,A
L'ALZINA ASSOC. ESP.,A
L'AMPOLLA CLUB FUTBOL SALA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,B
LA NOVA ESQUERRA C.F.,A
LA NOVA ESQUERRA C.F.,B
LA POBLA DE MONTORNES,A
LA SENTIU, O.C.,A
LAGUNA CFS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B
LINYOLA CLUB FUTBOL SALA,A
LLORENÇA F.C., C.E.,A
LLORET C.F.S.,A
MAGIC SANTS FUTSAL,A
MANRESA FUTBOL SALA,B
MANRESA, F.S.,A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA,A
MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,B
MARISTES SANT JOAN CLUB ESPORTIU,A
MARISTES SANTS LES CORTS C.E.,C
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E.,B
MEDITERRANI CAMBRILS, C.F.S.,B
MEDITERRANI CAMBRILS, C.F.S.,C
MEDITERRANI CAMBRILS, C.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,A
MOLINS 99, C.F.S.,B
MONTBLANC , CLUB FUTBOL SALA ,A
MONTMELO, A.E.,A
MONTSANT, F.S.,A
MONTSANT, F.S.,B
MONTSENY, C.E. CD,A
MORA NOVA JE,A
NATACIO SABADELL,B
NATACIO SABADELL,C
NATACIO SABADELL,A
OLIMPIC FLORESTA,B
OLIMPIC FLORESTA,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007,B
PALLEJA, F.S.,A
PARETS, F.S.,A
PARETS, F.S.,B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A
PIERA, F.S.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,A
PLA DE LLOBREGAT A.J.,B
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA ,A
PURA BRASA RACING PINEDA FUTBOL SALA,B
QUART CLUB FUTBOL SALA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
RAPITENC, C.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B
RIPOLLET F.S.,C
RMSI SPORTS-TREMEDAL FUTBOL SALA,A
ROQUETES FUTSAL ,A
RUBI C.E.F.S.,A
RUBI C.E.F.S.,B
SAFA ANOSDA SABADELL, C.F.S.,A
SAFA HORTA ,B
SAFA HORTA,A
SALOU CFS,B
SALOU, F.S.,A
SALOU, F.S.,C
SANT ANDREU, A.E.,C
SANT ANDREU, A.E.,B
SANT ANDREU, A.E.,A
SANT CUGAT F.S,A
SANT CUGAT F.S.,B
SANT CUGAT F.S.,C
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,C
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTOESCOLA REQUENA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S. MIDAS,B
SANT JULIÀ DE RAMIS, E.F.S.,A
SANT JULIA, C.E.,A
SANT SADURNI F.S.,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,A
SANTA COLOMA FUTSAL ,B
SANTA COLOMA FUTSAL,C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,B
SAULEDA F.C OLÓ,A
SENTMENAT, C.D.,A
SETEMAQ COVER PREMIA DE MAR SALA CF.,A
SICORIS CLUB,A
SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A
SPORT SALA STA. PERPETUA,B
SPORT SALA STA. PERPETUA - BOCATERIA KAOS,A
TARREGA F.S.,A
TARREGA F.S.,B
TECNOVIT ALFORJA FS,B
TECNOVIT ALFORJA FS,A
TENNIS BARCINO, CLUB,A
THAU FisiocatSalut, C.E.,A
THAU, C.E.,C
THAU, C.E.,B
TORDERA PARC FUTBOL SALA ATH CLUB,A
TORELLO, C.F.,A
TORRES DE SEGRE, CLUB AT.,A
UNIO F.S. MOLLET,B
UNIO F.S. MOLLET,A
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL,B
UNIO FUTBOL SALA MARTORELL,A
VACARISSES, C.E.,A
VACARISSES, C.E.,B
VALL-LLOBREGA CLUB FUTBOL SALA,A
VALLIRANA A.E.,A
VALLIRANA A.E.,B
VALLS CLUB FUTSAL,A
VIC CLUB FUTBOL SALA ,A
VILA-RODONA CLUB FUTBOL SALA ,A
VILA-SECA FUTBOL SALA,A
VILAFANT CLUB FUTBOL SALA ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.