SANT ANDREU, U.E

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
SANT ANDREU, U.E A TERCERA DIVISIÓN RFEF (GRUP V)
SANT ANDREU, U.E A DIVISIÓ HONOR JUVENIL (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E B PREFERENT JUVENILS (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E C JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E E JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 13)
SANT ANDREU, U.E D JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
SANT ANDREU, U.E A DIVISIÓ HONOR CADET (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E B PREFERENT CADET (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E D CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E C CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E G CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 22)
SANT ANDREU, U.E E CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
SANT ANDREU, U.E F CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
SANT ANDREU, U.E A DIVISIÓ HONOR INFANTIL (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E B INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E C INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E D INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 22)
SANT ANDREU, U.E E INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)
SANT ANDREU, U.E F INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 20)
SANT ANDREU, U.E B PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E A PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E D ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E C ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E F ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E E ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
SANT ANDREU, U.E G ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E H ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 14)
SANT ANDREU, U.E J ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 11)
SANT ANDREU, U.E K ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 6)
SANT ANDREU, U.E. L ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E I ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E A PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E C BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E B BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E D BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E F BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E E BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E B PREBENJAMÍ 7 (GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E A PREBENJAMÍ 7 (GRUP 14)
SANT ANDREU, U.E A SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E A FEMENÍ AMATEUR F-7 (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E. A SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E. C FEMENÍ CADET (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E. A SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E C SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E. A SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E B SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E A FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 2)

Dades del club

junta directiva
President
MANUEL CAMINO MARTINEZ
Secretari
MIGUEL MONTERO REUTER
Vicepresident
JOSEP LLUIS CLIMENT
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: MANUEL CAMINO MARTINEZ
Domicili: Santa Coloma, 39 bajos
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08030
Telèfons: 933112954, 692979445, 640506319, +376380015
Fax: 932745479
Correu Electrònic: direccioesportiva@uesantandreu.cat
Portal Web: www.uesantandreu.cat/
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.