ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA CATALANA - Primera Fase (SUBGRUP 2.B)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" QUARTA CATALANA (GRUP 12)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
ESCOLA FUT BARBERÀ ANDALUCIA "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 54)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 55)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 12)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 48)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 46)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 49)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 31)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 32)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 35)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 38)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 45)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 47)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ (GRUP 1)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" FEMENÍ CADET (GRUP 3)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 50)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 53)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 5)

Dades del club

junta directiva
President
DIONISIO ZAPATA ROMERO
Secretari
CARLOS EXPOSITO ROSALES
Tresorer
ANTONIO PENGUICHA FERNANDEZ
Vicepresident 1
DAVID MARTÍNEZ SÁNCHEZ
Vocals
MANUEL COLLADO RAMIREZ
DIEGO GIL PEREZ DE VILLAR
MANUEL MAYA PINA
CRISTOBAL MONTERO REINA
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ SABADELL
Responsable: Dionisio Zapata Romero
Domicili: RONDA SANTA MARIA 169 / CAMP FUT. Ant. Serra i Pujol
Localitat: Barberà Del Vallès
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08210
Telèfons: 652.870.092Coor, 609.281.722Benj, 676 57 11 25Clu,
Fax:
Correu Electrònic: efba.efba@yahoo.es
Portal Web:
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.