CASTELLDEFELS, U.E.

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" TERCERA CATALANA (GRUP 10)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" QUARTA CATALANA (GRUP 9)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP 5.A)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" PREFERENT JUVENILS (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
CASTELLDEFELS, U.E. G "G" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
CASTELLDEFELS, U.E. D "D" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 36)
CASTELLDEFELS, U.E. F "F" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 37)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 38)
CASTELLDEFELS, U.E. E "E" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" PREFERENT CADET (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 9)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
CASTELLDEFELS, U.E. E "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 38)
CASTELLDEFELS, U.E. D "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 39)
CASTELLDEFELS, U.E. G "G" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 40)
CASTELLDEFELS, U.E. F "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 42)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
CASTELLDEFELS, U.E. E "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 47)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 49)
CASTELLDEFELS, U.E. F "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 50)
CASTELLDEFELS, U.E. D "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 51)
CASTELLDEFELS, U.E. G "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 48)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
CASTELLDEFELS, U.E. D "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. E "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 3)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
CASTELLDEFELS, U.E. H "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 38)
CASTELLDEFELS, U.E. G "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 39)
CASTELLDEFELS, U.E. K "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 40)
CASTELLDEFELS, U.E. I "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 41)
CASTELLDEFELS, U.E. F "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 42)
CASTELLDEFELS, U.E. L "L" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 43)
CASTELLDEFELS, U.E. J "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 44)
CASTELLDEFELS, U.E. M "M" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 45)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 4)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 5)
CASTELLDEFELS, U.E. H "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 26)
CASTELLDEFELS, U.E. F "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 27)
CASTELLDEFELS, U.E. G "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 28)
CASTELLDEFELS, U.E. D "D" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 29)
CASTELLDEFELS, U.E. E "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 30)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 23)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 25)
CASTELLDEFELS, U.E. C "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 26)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" FEMENÍ CADET (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 1)
CASTELLDEFELS, U.E. B "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 2)
CASTELLDEFELS, U.E. A "A" Segona Fase - TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP 5.D)

Dades del club

junta directiva
President
ADOLFO BORGOÑO COCA
Secretari
JESUS LA PAZ FIEL MARTINEZ
Tresorer
NORBERTO MURILLO CORONADO
Vicepresident 1
JORDI ZORRILLA MIR
Vocals
MARION AURIN GIRIBET
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BAIX LLOBREGAT
Responsable: Adolfo Borgoño
Domicili: C/ Esglesia, 121 (Camp Mpal. Els Canyars)
Localitat: Castelldefels
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08860
Telèfons: 936643229, , , 1405
Fax: 936643229
Correu Electrònic: administracio@uecastelldefels.com
Portal Web: www.uecastelldefels.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.