ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" SEGONA CATALANA - Primera Fase (SUBGRUP 2.B)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" QUARTA CATALANA (GRUP 12)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 43)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 53)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 54)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 55)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 6)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 12)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 46)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 47)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 48)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA G "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 49)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA J "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 50)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 51)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA I "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 52)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 31)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA F "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 32)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 35)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 38)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" FEMENÍ CADET (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 4)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B "B" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL (GRUP 5)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ (GRUP 1)
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A "A" Torneig SEGONA CATALANA (GRUP 5)

Dades del club

junta directiva
President
DIONISIO ZAPATA ROMERO
Secretari
CARLOS EXPOSITO ROSALES
Tresorer
ANTONIO PENGUICHA FERNANDEZ
Vicepresident 1
DAVID MARTÍNEZ SÁNCHEZ
Vocals
MANUEL COLLADO RAMIREZ
DIEGO GIL PEREZ DE VILLAR
MANUEL MAYA PINA
CRISTOBAL MONTERO REINA
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ SABADELL
Responsable: Dionisio Zapata Romero
Domicili: RONDA SANTA MARIA 169 / CAMP FUT. Ant. Serra i Pujol
Localitat: Barberà Del Vallès
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08210
Telèfons: 652.870.092Coor, 609.281.722Benj, 676 57 11 25Clu,
Fax:
Correu Electrònic: efba.efba@yahoo.es
Portal Web:
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.