SANT ANDREU, U.E

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
SANT ANDREU, U.E A "A" PLAY-OFF ASCENS A SEGONA DIVISIÓ B (Quadrant)
SANT ANDREU, U.E A "A" TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP 5.B)
SANT ANDREU, U.E A "A" LLIGA NACIONAL JUVENIL (GRUP 7.A)
SANT ANDREU, U.E B "B" PREFERENT JUVENILS (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E C "C" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E D "D" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
SANT ANDREU, U.E A "A" DIVISIÓ HONOR CADET (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E B "B" PREFERENT CADET (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E D "D" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E C "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E E "E" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
SANT ANDREU, U.E F "F" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
SANT ANDREU, U.E H "H" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)
SANT ANDREU, U.E G "G" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 22)
SANT ANDREU, U.E A "A" DIVISIÓ HONOR INFANTIL (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E B "B" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E C "C" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E G "G" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 20)
SANT ANDREU, U.E D "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 21)
SANT ANDREU, U.E E "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 26)
SANT ANDREU, U.E F "F" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 27)
SANT ANDREU, U.E B "B" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E A "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E C "C" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E F "F" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E D "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ ( GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E E "E" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
SANT ANDREU, U.E I "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E J "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E H "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 7)
SANT ANDREU, U.E K "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 12)
SANT ANDREU, U.E G "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 13)
SANT ANDREU, U.E A "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E B "B" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E D "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E C "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
SANT ANDREU, U.E G "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E E "E" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
SANT ANDREU, U.E H "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
SANT ANDREU, U.E F "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 6)
SANT ANDREU, U.E I "I" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 8)
SANT ANDREU, U.E A "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 13)
SANT ANDREU, U.E B "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 15)
SANT ANDREU, U.E A "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 3)
SANT ANDREU, U.E B "B" FEMENÍ AMATEUR F-7 (GRUP 1)
SANT ANDREU, U.E A "A" FEMENÍ AMATEUR F-7 (GRUP 2)
SANT ANDREU, U.E A "A" Segona Fase - LLIGA NACIONAL JUVENIL (GRUP 7.C)
SANT ANDREU, U.E A "A" Segona Fase - TERCERA DIVISIO NACIONAL (GRUP 5.D)

Dades del club

junta directiva
President
MANUEL CAMINO MARTINEZ
Secretari
MIGUEL MONTERO REUTER
Vicepresident
JOSEP LLUIS CLIMENT
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: MANUEL CAMINO MARTINEZ
Domicili: Santa Coloma, 39 baixos
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08030
Telèfons: 933112954, 654887050, ,
Fax: 932745479
Correu Electrònic: futbolbase@uesantandreu.cat
Portal Web: www.uesantandreu.cat/
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.