VILA OLIMPICA CLUB ESP.

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREFERENT BENJAMÍ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 4)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "B" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "B" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "A" PREFERENT INFANTIL (GRUP 4)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "B" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "A" PREFERENT ALEVÍ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA, CE "D" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
VILA OLIMPICA, CE "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "D" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "H" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "F" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 11)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 16)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "E" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 15)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 17)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "F" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 5)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 21)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 25)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "G" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 12)
VILA OLIMPICA, CE "H" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 7)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "G" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 1)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "H" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 2)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 26)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU (RET-1ªv) "D" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 27)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "D" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 18)
VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU "E" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 19)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 5)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "I" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 8)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "E" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 28)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "J" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 9)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "K" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 10)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "I" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 3)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "J" BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ (GRUP 4)
VILA OLÍMPICA, C.E. "C" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 11)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "D" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 14)
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A" SEGONA DIVISIO FEMENI (GRUP 2)

Dades del club

junta directiva
President
JOAN LUCAS DIÉGUEZ
Secretari
MIGUEL CAPEL DE VILLEGAS
Tresorer
ALBERT CRUZ
Vicepresident
GUILLEM PALUZIE AVILA
Vocals
ESTEFANIA HERNANDEZ
NOEMI RIERA
MIGUEL MOLINA CASTRO
MAGDA ULIED SEGUI
ALEX CASTILLO GARRIDO
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ BARCELONA
Responsable: Albert Borrega
Domicili: Plaça Tirant lo Blanc, 3, baixos
Localitat: Barcelona
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08005
Telèfons: 933.909.215, 645.956.435, ,
Fax: 933.909.216
Correu Electrònic: joan.lucas@cevilaolimpica.com
Portal Web: www.cevilaolimpica.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.