UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA

EQUIPS DEL CLUB
Nom de l'Equip Categoria
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" SEGONA CATALANA - Primera Fase (SUBGRUP 2.B)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" TERCERA CATALANA (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" JUVENIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 33)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" CADET PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 7)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C "C" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 34)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" CADET SEGONA DIVISIÓ (GRUP 35)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C "C" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 44)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" INFANTIL SEGONA DIVISIÓ (GRUP 45)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ (GRUP 2)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 5)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C "C" ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ (GRUP 11)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA D "D" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 34)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA E "E" ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ (GRUP 36)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ (GRUP 8)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 9)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C "C" BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ (GRUP 10)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 31)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B "B" PREBENJAMÍ 7 (GRUP 33)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" FEMENÍ CADET (GRUP 4)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ (GRUP 4)
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A "A" FEMENÍ BENJAMÍ (GRUP 2)

Dades del club

junta directiva
President
FRANCISCO TORRES RODRIGUEZ
Secretari
JUAN CARLOS MINGUEZ LAS HERAS
Tresorer
DAVID ALEGRE RODRIGUEZ
Vocals
FRANCISCO NAVARRO ZAPATA
ANTONIA MARTINEZ ROSA
FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ CAPALVO
PEDRO MARTINEZ SILGADO
ABDESLAM EL MARGHINI EL BOUKHARI
MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ BORREGO
PEDRO LUIS CIPRES EXPOSITO
PEDRO JOSE FERNANDEZ DE SANDE
FRANCISCO GARCIA NUÑEZ
DAVID JIMENEZ LUNA
DAVID BERNAL SALDAÑA
VICENTE CARO LUCENA
correspondència
Delegació: DELEGACIÓ VALLÈS ORIENTAL
Responsable: JOSE M. LAMAS SANCHEZ
Domicili: Passeig de la Florida, 39-41
Localitat: Santa Perpètua De Mogoda
Provincia: Barcelona
Codi Postal: 08130
Telèfons: 935740297 Club, 696173739 Pdte, ,
Fax: 935740297
Correu Electrònic: jlamas66@gmail.com
Portal Web: www.ucfsantaperpetua.com
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.