Competició | TEMPORADA 2023-2024
cadet primera divisio | grup 9 | Jornada 29
Competició | TEMPORADA 2023-2024
PRIMERA FEDERACIÓN PLAY OFF ASCENS A PRIMERA FEDERACIÓ SEGUNDA FEDERACIÓN TERCERA FEDERACIÓN COPA FEDERACIÓ - Fase autonòmica PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ COPA CATALUNYA ABSOLUTA LLIGA ELIT COPA LLEIDA PRIMERA CATALANA FASE FINAL COPA CATALUNYA AMATEUR COPA PIRINEUS SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA QUARTA CATALANA ASCENS TERCERA CATALANA LLEIDA Segona Fase - QUARTA CATALANA COPA LLEIDA QUARTA CATALANA DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL PREFERENT JUVENILS COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE Eliminatòries - Torneig JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ SEGONA FASE TARRAGONA Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL COPA PRIMAVERA INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ TERRES EBRE INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL SEGONA DIVISIÓ TERRES EBRE Torneig - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17
Equips
Partits
Partits Casa
Partits Fora
Gols
Últims
Sanció
P
Nom
Punts P
J
G
E
P
J
G
E
P
J
G
E
P
F
C
Punts
1
VILANOVA GELTRU C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A
68
28
22
2
4
14
11
2
1
14
11
0
3
87
32
0
2
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
61
28
19
4
5
14
9
2
3
14
10
2
2
82
30
0
3
BLANCA SUBUR, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A
60
28
18
6
4
14
10
2
2
14
8
4
2
72
40
0
4
SANTBOIA, F.C. B
SANTBOIA, F.C. B
54
28
16
6
6
14
9
3
2
14
7
3
4
73
35
0
5
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
48
28
15
3
10
14
9
2
3
14
6
1
7
53
49
0
6
BASE MARC BARTRA CF A
BASE MARC BARTRA CF A
46
28
13
7
8
14
9
2
3
14
4
5
5
85
42
0
7
SAN MAURO, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A
44
28
13
5
10
14
8
2
4
14
5
3
6
49
39
0
8
CUBELLES, C.F. A
CUBELLES, C.F. A
42
28
13
3
12
14
8
1
5
14
5
2
7
53
52
0
9
IGUALADA, C.F. C
IGUALADA, C.F. C
38
28
11
5
12
14
5
3
6
14
6
2
6
55
66
0
10
SANT SADURNI, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. A
33
28
10
3
15
14
6
2
6
14
4
1
9
41
63
0
11
CORBERA , C.F. A
CORBERA , C.F. A
32
28
9
5
14
14
7
1
6
14
2
4
8
56
73
0
12
PRAT, A.E. A
PRAT, A.E. A
31
28
10
1
17
14
5
0
9
14
5
1
8
45
56
0
13
RIBES, C.D. A
RIBES, C.D. A
30
28
9
3
16
14
6
2
6
14
3
1
10
34
74
0
14
ESCOLA F. GAVA, C. D
ESCOLA F. GAVA, C. D
27
28
7
6
15
14
5
4
5
14
2
2
10
44
58
0
15
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
13
28
2
7
19
14
2
4
8
14
0
3
11
40
86
0
16
BASE OLERDOLA, C.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A
8
28
0
8
20
14
0
5
9
14
0
3
11
38
112
0
Última actualització: Dimecres 15 de maig de 2024 a les 05:30
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
Classificació Provisional
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77