Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio nacional futbol sala | grup unic

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2023
SALA 5 MARTORELL F.S A 00 LEVANTE UD
Oleoinnova MENGIBAR FS 15 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 46 FULL ENERGIA ZARAGOZA
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 71 REAL BETIS FUTSAL
AD SALA 10 ZARAGOZA 72 O PARRULO FERROL FS
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 54 C.D. MELISTAR
BARÇA ATLÈTIC B 61 C.D LEGANES
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 38 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
Jornada 2 30-09-2023
LEVANTE UD 30 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 43 SALA 5 MARTORELL F.S A
FULL ENERGIA ZARAGOZA 32 Oleoinnova MENGIBAR FS
REAL BETIS FUTSAL 10 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
O PARRULO FERROL FS 62 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
C.D. MELISTAR 34 AD SALA 10 ZARAGOZA
C.D LEGANES 22 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 42 BARÇA ATLÈTIC B
Jornada 3 07-10-2023
LEVANTE UD 61 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
SALA 5 MARTORELL F.S A 42 FULL ENERGIA ZARAGOZA
Oleoinnova MENGIBAR FS 33 REAL BETIS FUTSAL
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 21 O PARRULO FERROL FS
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 33 C.D. MELISTAR
AD SALA 10 ZARAGOZA 32 C.D LEGANES
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 22 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 11 BARÇA ATLÈTIC B
Jornada 4 14-10-2023
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 50 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
FULL ENERGIA ZARAGOZA 95 LEVANTE UD
REAL BETIS FUTSAL 24 SALA 5 MARTORELL F.S A
O PARRULO FERROL FS 61 Oleoinnova MENGIBAR FS
C.D. MELISTAR 43 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
C.D LEGANES 37 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 54 AD SALA 10 ZARAGOZA
BARÇA ATLÈTIC B 52 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
Jornada 5 21-10-2023
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 21 FULL ENERGIA ZARAGOZA
LEVANTE UD 53 REAL BETIS FUTSAL
SALA 5 MARTORELL F.S A 36 O PARRULO FERROL FS
Oleoinnova MENGIBAR FS 42 C.D. MELISTAR
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 41 C.D LEGANES
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 41 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
AD SALA 10 ZARAGOZA 45 BARÇA ATLÈTIC B
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 34 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
Jornada 6 28-10-2023
FULL ENERGIA ZARAGOZA 30 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
REAL BETIS FUTSAL 16 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
O PARRULO FERROL FS 22 LEVANTE UD
C.D. MELISTAR 13 SALA 5 MARTORELL F.S A
C.D LEGANES 34 Oleoinnova MENGIBAR FS
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 01 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
BARÇA ATLÈTIC B 22 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 23 AD SALA 10 ZARAGOZA
Jornada 7 04-11-2023
FULL ENERGIA ZARAGOZA 42 REAL BETIS FUTSAL
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 43 O PARRULO FERROL FS
LEVANTE UD 44 C.D. MELISTAR
SALA 5 MARTORELL F.S A 41 C.D LEGANES
Oleoinnova MENGIBAR FS 24 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 21 BARÇA ATLÈTIC B
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 55 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 15 AD SALA 10 ZARAGOZA
Jornada 8 11-11-2023
REAL BETIS FUTSAL 33 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
O PARRULO FERROL FS 84 FULL ENERGIA ZARAGOZA
C.D. MELISTAR 42 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
C.D LEGANES 33 LEVANTE UD
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 53 SALA 5 MARTORELL F.S A
BARÇA ATLÈTIC B 33 Oleoinnova MENGIBAR FS
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 32 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
AD SALA 10 ZARAGOZA 94 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
Jornada 9 18-11-2023
REAL BETIS FUTSAL 23 O PARRULO FERROL FS
FULL ENERGIA ZARAGOZA 22 C.D. MELISTAR
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 31 C.D LEGANES
LEVANTE UD 24 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
SALA 5 MARTORELL F.S A 32 BARÇA ATLÈTIC B
Oleoinnova MENGIBAR FS 22 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 20 AD SALA 10 ZARAGOZA
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 35 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
Jornada 10 25-11-2023
O PARRULO FERROL FS 71 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
C.D. MELISTAR 32 REAL BETIS FUTSAL
C.D LEGANES 11 FULL ENERGIA ZARAGOZA
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 24 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
BARÇA ATLÈTIC B 12 LEVANTE UD
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 33 SALA 5 MARTORELL F.S A
AD SALA 10 ZARAGOZA 62 Oleoinnova MENGIBAR FS
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 14 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
Jornada 11 02-12-2023
O PARRULO FERROL FS 43 C.D. MELISTAR
REAL BETIS FUTSAL 13 C.D LEGANES
FULL ENERGIA ZARAGOZA 22 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 43 BARÇA ATLÈTIC B
LEVANTE UD 52 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
SALA 5 MARTORELL F.S A 45 AD SALA 10 ZARAGOZA
Oleoinnova MENGIBAR FS 16 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 13 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
Jornada 12 09-12-2023
C.D. MELISTAR 11 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
C.D LEGANES 14 O PARRULO FERROL FS
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 61 REAL BETIS FUTSAL
BARÇA ATLÈTIC B 03 FULL ENERGIA ZARAGOZA
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 45 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
AD SALA 10 ZARAGOZA 70 LEVANTE UD
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 36 SALA 5 MARTORELL F.S A
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 30 Oleoinnova MENGIBAR FS
Jornada 13 16-12-2023
C.D. MELISTAR 02 C.D LEGANES
O PARRULO FERROL FS 22 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
REAL BETIS FUTSAL 30 BARÇA ATLÈTIC B
FULL ENERGIA ZARAGOZA 22 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 22 AD SALA 10 ZARAGOZA
LEVANTE UD 00 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
SALA 5 MARTORELL F.S A 23 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 20 Oleoinnova MENGIBAR FS
Jornada 14 23-12-2023
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 13 C.D LEGANES
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 23 C.D. MELISTAR
BARÇA ATLÈTIC B 11 O PARRULO FERROL FS
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 81 REAL BETIS FUTSAL
AD SALA 10 ZARAGOZA 41 FULL ENERGIA ZARAGOZA
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 26 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 33 LEVANTE UD
Oleoinnova MENGIBAR FS 51 SALA 5 MARTORELL F.S A
Jornada 15 13-01-2024
C.D LEGANES 13 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
C.D. MELISTAR 24 BARÇA ATLÈTIC B
O PARRULO FERROL FS 36 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
REAL BETIS FUTSAL 53 AD SALA 10 ZARAGOZA
FULL ENERGIA ZARAGOZA 55 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 42 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
LEVANTE UD 54 Oleoinnova MENGIBAR FS
SALA 5 MARTORELL F.S A 22 C.F.S BISONTES CASTELLÓN

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2024
LEVANTE UD 45 SALA 5 MARTORELL F.S A
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 32 Oleoinnova MENGIBAR FS
FULL ENERGIA ZARAGOZA 38 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
REAL BETIS FUTSAL 21 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
O PARRULO FERROL FS 14 AD SALA 10 ZARAGOZA
C.D. MELISTAR 43 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
C.D LEGANES 53 BARÇA ATLÈTIC B
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 21 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 17 27-01-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 24 LEVANTE UD
SALA 5 MARTORELL F.S A 27 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
Oleoinnova MENGIBAR FS 35 FULL ENERGIA ZARAGOZA
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 22 REAL BETIS FUTSAL
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 23 O PARRULO FERROL FS
AD SALA 10 ZARAGOZA 50 C.D. MELISTAR
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 73 C.D LEGANES
BARÇA ATLÈTIC B 13 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
Jornada 18 03-02-2024
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 40 LEVANTE UD
FULL ENERGIA ZARAGOZA 54 SALA 5 MARTORELL F.S A
REAL BETIS FUTSAL 41 Oleoinnova MENGIBAR FS
O PARRULO FERROL FS 45 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
C.D. MELISTAR 21 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
C.D LEGANES 34 AD SALA 10 ZARAGOZA
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 32 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
BARÇA ATLÈTIC B 02 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 19 10-02-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 13 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
LEVANTE UD 23 FULL ENERGIA ZARAGOZA
SALA 5 MARTORELL F.S A 54 REAL BETIS FUTSAL
Oleoinnova MENGIBAR FS 54 O PARRULO FERROL FS
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 81 C.D. MELISTAR
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 34 C.D LEGANES
AD SALA 10 ZARAGOZA 40 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 22 BARÇA ATLÈTIC B
Jornada 20 17-02-2024
FULL ENERGIA ZARAGOZA 33 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
REAL BETIS FUTSAL 34 LEVANTE UD
O PARRULO FERROL FS 33 SALA 5 MARTORELL F.S A
C.D. MELISTAR 42 Oleoinnova MENGIBAR FS
C.D LEGANES 25 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 41 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
BARÇA ATLÈTIC B 06 AD SALA 10 ZARAGOZA
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 10 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 21 24-02-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 36 FULL ENERGIA ZARAGOZA
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 50 REAL BETIS FUTSAL
LEVANTE UD 54 O PARRULO FERROL FS
SALA 5 MARTORELL F.S A 22 C.D. MELISTAR
Oleoinnova MENGIBAR FS 31 C.D LEGANES
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 62 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 42 BARÇA ATLÈTIC B
AD SALA 10 ZARAGOZA 10 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
Jornada 22 02-03-2024
REAL BETIS FUTSAL 23 FULL ENERGIA ZARAGOZA
O PARRULO FERROL FS 15 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
C.D. MELISTAR 21 LEVANTE UD
C.D LEGANES 12 SALA 5 MARTORELL F.S A
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 42 Oleoinnova MENGIBAR FS
BARÇA ATLÈTIC B 22 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 21 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
AD SALA 10 ZARAGOZA 64 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 23 09-03-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 32 REAL BETIS FUTSAL
FULL ENERGIA ZARAGOZA 52 O PARRULO FERROL FS
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 42 C.D. MELISTAR
LEVANTE UD 33 C.D LEGANES
SALA 5 MARTORELL F.S A 32 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
Oleoinnova MENGIBAR FS 22 BARÇA ATLÈTIC B
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 40 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 34 AD SALA 10 ZARAGOZA
Jornada 24 16-03-2024
O PARRULO FERROL FS 62 REAL BETIS FUTSAL
C.D. MELISTAR 13 FULL ENERGIA ZARAGOZA
C.D LEGANES 11 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 50 LEVANTE UD
BARÇA ATLÈTIC B 22 SALA 5 MARTORELL F.S A
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 10 Oleoinnova MENGIBAR FS
AD SALA 10 ZARAGOZA 40 PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 51 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 25 30-03-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN 32 O PARRULO FERROL FS
REAL BETIS FUTSAL 21 C.D. MELISTAR
FULL ENERGIA ZARAGOZA 33 C.D LEGANES
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA 33 UNIÓN ÁFRICA CEUTI
LEVANTE UD 43 BARÇA ATLÈTIC B
SALA 5 MARTORELL F.S A 43 INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
Oleoinnova MENGIBAR FS 34 AD SALA 10 ZARAGOZA
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 52 UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
Jornada 26 06-04-2024
C.D. MELISTAR 35 O PARRULO FERROL FS
C.D LEGANES 41 REAL BETIS FUTSAL
UNIÓN ÁFRICA CEUTI 35 FULL ENERGIA ZARAGOZA
BARÇA ATLÈTIC B 65 BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL 43 LEVANTE UD
AD SALA 10 ZARAGOZA 60 SALA 5 MARTORELL F.S A
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT 62 Oleoinnova MENGIBAR FS
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S 11 C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 27 13-04-2024
C.F.S BISONTES CASTELLÓN - C.D. MELISTAR
O PARRULO FERROL FS - C.D LEGANES
REAL BETIS FUTSAL - UNIÓN ÁFRICA CEUTI
FULL ENERGIA ZARAGOZA - BARÇA ATLÈTIC B
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA - INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
LEVANTE UD - AD SALA 10 ZARAGOZA
SALA 5 MARTORELL F.S A - UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
Oleoinnova MENGIBAR FS - PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
Jornada 28 20-04-2024
C.D LEGANES - C.D. MELISTAR
UNIÓN ÁFRICA CEUTI - O PARRULO FERROL FS
BARÇA ATLÈTIC B - REAL BETIS FUTSAL
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL - FULL ENERGIA ZARAGOZA
AD SALA 10 ZARAGOZA - BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT - LEVANTE UD
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S - SALA 5 MARTORELL F.S A
Oleoinnova MENGIBAR FS - C.F.S BISONTES CASTELLÓN
Jornada 29 04-05-2024
C.D LEGANES - C.F.S BISONTES CASTELLÓN
C.D. MELISTAR - UNIÓN ÁFRICA CEUTI
O PARRULO FERROL FS - BARÇA ATLÈTIC B
REAL BETIS FUTSAL - INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL
FULL ENERGIA ZARAGOZA - AD SALA 10 ZARAGOZA
BeSoocer CD UMA ANTEQUERA - UD IBIZA GASIFRED CIUTAT
LEVANTE UD - PESCADOS RUBÉN BURELA F.S
SALA 5 MARTORELL F.S A - Oleoinnova MENGIBAR FS
Jornada 30 11-05-2024
UNIÓN ÁFRICA CEUTI - C.D LEGANES
BARÇA ATLÈTIC B - C.D. MELISTAR
INAGROUP CD EL ELEJIDO FUTSAL - O PARRULO FERROL FS
AD SALA 10 ZARAGOZA - REAL BETIS FUTSAL
UD IBIZA GASIFRED CIUTAT - FULL ENERGIA ZARAGOZA
PESCADOS RUBÉN BURELA F.S - BeSoocer CD UMA ANTEQUERA
Oleoinnova MENGIBAR FS - LEVANTE UD
C.F.S BISONTES CASTELLÓN - SALA 5 MARTORELL F.S A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.