Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga tercera divisio infantil futbol sala | bcn gr 9

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 24 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
PALLEJA, F.S. C 111 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 02 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 182 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 30 C.F.S SANT BOI A
F.S. OLESA E 01 VALLIRANA A.E. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 23 MOLINS 99, C.F.S. B
Jornada 2 21-10-2023
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 112 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 13 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
ESPARREGUERA, C.F.S. A 60 PALLEJA, F.S. C
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 42 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
C.F.S SANT BOI A 22 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
VALLIRANA A.E. A 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
MOLINS 99, C.F.S. B 33 F.S. OLESA E
Jornada 3 28-10-2023
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 63 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 21 ESPARREGUERA, C.F.S. A
PALLEJA, F.S. C 03 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 24 C.F.S SANT BOI A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 63 VALLIRANA A.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 23 MOLINS 99, C.F.S. B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 50 F.S. OLESA E
Jornada 4 04-11-2023
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 18 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 63 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 61 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
C.F.S SANT BOI A 32 PALLEJA, F.S. C
VALLIRANA A.E. A 100 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
MOLINS 99, C.F.S. B 13 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
F.S. OLESA E 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 5 11-11-2023
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 25 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 57 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 07 C.F.S SANT BOI A
PALLEJA, F.S. C 110 VALLIRANA A.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 015 MOLINS 99, C.F.S. B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 11 F.S. OLESA E
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 11 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 6 18-11-2023
ESPARREGUERA, C.F.S. A 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 81 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
C.F.S SANT BOI A 50 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
VALLIRANA A.E. A 91 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
MOLINS 99, C.F.S. B 81 PALLEJA, F.S. C
F.S. OLESA E 60 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 23 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 7 25-11-2023
ESPARREGUERA, C.F.S. A 42 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 54 C.F.S SANT BOI A
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 015 VALLIRANA A.E. A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 011 MOLINS 99, C.F.S. B
PALLEJA, F.S. C 07 F.S. OLESA E
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 010 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 32 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 8 02-12-2023
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 14 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
C.F.S SANT BOI A 22 ESPARREGUERA, C.F.S. A
VALLIRANA A.E. A 62 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
MOLINS 99, C.F.S. B 160 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
F.S. OLESA E 110 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 61 PALLEJA, F.S. C
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 120 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
Jornada 9 16-12-2023
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 22 C.F.S SANT BOI A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 53 VALLIRANA A.E. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 112 MOLINS 99, C.F.S. B
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 114 F.S. OLESA E
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 09 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PALLEJA, F.S. C 014 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 110 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
Jornada 10 13-01-2024
C.F.S SANT BOI A 13 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
VALLIRANA A.E. A 111 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
MOLINS 99, C.F.S. B 60 ESPARREGUERA, C.F.S. A
F.S. OLESA E 130 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 150 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 70 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 01 PALLEJA, F.S. C
Jornada 11 27-01-2024
C.F.S SANT BOI A 21 VALLIRANA A.E. A
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 17 MOLINS 99, C.F.S. B
ESPARREGUERA, C.F.S. A 16 F.S. OLESA E
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 35 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 018 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 10 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 61 PALLEJA, F.S. C
Jornada 12 03-02-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 21 VALLIRANA A.E. A
MOLINS 99, C.F.S. B 80 C.F.S SANT BOI A
F.S. OLESA E 70 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 50 ESPARREGUERA, C.F.S. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 100 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 15 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
PALLEJA, F.S. C 72 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
Jornada 13 17-02-2024
VALLIRANA A.E. A 28 MOLINS 99, C.F.S. B
C.F.S SANT BOI A 40 F.S. OLESA E
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 011 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 09 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 11 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 58 PALLEJA, F.S. C
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 111 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 40 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 15 PALLEJA, F.S. C
ESPARREGUERA, C.F.S. A 30 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 011 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
C.F.S SANT BOI A 04 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
VALLIRANA A.E. A 43 F.S. OLESA E
MOLINS 99, C.F.S. B 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 15 02-03-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 130 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 21 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
PALLEJA, F.S. C 21 ESPARREGUERA, C.F.S. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 36 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 31 C.F.S SANT BOI A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 81 VALLIRANA A.E. A
F.S. OLESA E 02 MOLINS 99, C.F.S. B
Jornada 16 09-03-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 11 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
ESPARREGUERA, C.F.S. A 80 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 14 PALLEJA, F.S. C
C.F.S SANT BOI A 40 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
VALLIRANA A.E. A 21 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
MOLINS 99, C.F.S. B 24 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
F.S. OLESA E 32 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 17 16-03-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 160 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 010 ESPARREGUERA, C.F.S. A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 14 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
PALLEJA, F.S. C 51 C.F.S SANT BOI A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 01 VALLIRANA A.E. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 01 MOLINS 99, C.F.S. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 33 F.S. OLESA E
Jornada 18 23-03-2024
ESPARREGUERA, C.F.S. A 51 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 32 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
C.F.S SANT BOI A 41 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
VALLIRANA A.E. A 33 PALLEJA, F.S. C
MOLINS 99, C.F.S. B 150 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
F.S. OLESA E 14 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 45 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 19 06-04-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 102 ESPARREGUERA, C.F.S. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 36 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 31 C.F.S SANT BOI A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 05 VALLIRANA A.E. A
PALLEJA, F.S. C 06 MOLINS 99, C.F.S. B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 09 F.S. OLESA E
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 31 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 20 13-04-2024
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 13 ESPARREGUERA, C.F.S. A
C.F.S SANT BOI A 21 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
VALLIRANA A.E. A 100 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
MOLINS 99, C.F.S. B 120 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
F.S. OLESA E 50 PALLEJA, F.S. C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 60 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 25 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 21 20-04-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 81 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
ESPARREGUERA, C.F.S. A 22 C.F.S SANT BOI A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 110 VALLIRANA A.E. A
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 017 MOLINS 99, C.F.S. B
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 014 F.S. OLESA E
PALLEJA, F.S. C 010 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 013 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 22 27-04-2024
C.F.S SANT BOI A 81 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
VALLIRANA A.E. A 41 ESPARREGUERA, C.F.S. A
MOLINS 99, C.F.S. B 170 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
F.S. OLESA E 101 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 60 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 111 PALLEJA, F.S. C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 015 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 23 04-05-2024
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 80 C.F.S SANT BOI A
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 46 VALLIRANA A.E. A
ESPARREGUERA, C.F.S. A 32 MOLINS 99, C.F.S. B
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 117 F.S. OLESA E
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 29 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 08 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
PALLEJA, F.S. C 120 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
Jornada 24 11-05-2024
VALLIRANA A.E. A 10 C.F.S SANT BOI A
MOLINS 99, C.F.S. B 90 FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
F.S. OLESA E 20 ESPARREGUERA, C.F.S. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 110 STORM, CLUB FUTBOL SALA B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 181 FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C 41 C.E.SALA TR3S GAVÀ B
PALLEJA, F.S. C 110 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 25 18-05-2024
VALLIRANA A.E. A 36 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
C.F.S SANT BOI A 26 MOLINS 99, C.F.S. B
FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D 06 F.S. OLESA E
ESPARREGUERA, C.F.S. A 25 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
STORM, CLUB FUTBOL SALA B 211 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C 01 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C
C.E.SALA TR3S GAVÀ B 22 PALLEJA, F.S. C
Jornada 26 25-05-2024
MOLINS 99, C.F.S. B - VALLIRANA A.E. A
F.S. OLESA E - C.F.S SANT BOI A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - FS CASTELLDEFELS LA TORRADETA ANEC BLAU D
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A - ESPARREGUERA, C.F.S. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ C - STORM, CLUB FUTBOL SALA B
PALLEJA, F.S. C - FUTSAL SANT FELIU - ECOSYSTEM HOUSE C
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - C.E.SALA TR3S GAVÀ B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.