Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga tercera divisio infantil futbol sala | bcn gr 8

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 90 F.S.PRAT ADVANTIS C
AECS L'HOSPITALET B 25 SANT JUST F.S. A
CORNELLA C.F.S. GPC B 25 FS CASTELLDEFELS C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 42 FUTSAL SANT FELIU B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 15 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - Descansa
C.F.S. SITGES A 33 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
Jornada 2 21-10-2023
F.S.PRAT ADVANTIS C 44 C.F.S. SITGES A
SANT JUST F.S. A 52 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CORNELLA C.F.S. GPC B 34 AECS L'HOSPITALET B
FUTSAL SANT FELIU B 12 FS CASTELLDEFELS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 60 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Descansa - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 71 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 3 28-10-2023
F.S.PRAT ADVANTIS C 013 SANT JUST F.S. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 72 CORNELLA C.F.S. GPC B
AECS L'HOSPITALET B 42 FUTSAL SANT FELIU B
FS CASTELLDEFELS C 06 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - Descansa
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 06 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
C.F.S. SITGES A 60 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 4 04-11-2023
SANT JUST F.S. A 91 C.F.S. SITGES A
CORNELLA C.F.S. GPC B 36 F.S.PRAT ADVANTIS C
FUTSAL SANT FELIU B 13 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 91 AECS L'HOSPITALET B
Descansa - FS CASTELLDEFELS C
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 32 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 03 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
Jornada 5 11-11-2023
SANT JUST F.S. A 182 CORNELLA C.F.S. GPC B
F.S.PRAT ADVANTIS C 55 FUTSAL SANT FELIU B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 13 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
AECS L'HOSPITALET B - Descansa
FS CASTELLDEFELS C 26 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 70 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.F.S. SITGES A 34 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
Jornada 6 18-11-2023
CORNELLA C.F.S. GPC B 22 C.F.S. SITGES A
FUTSAL SANT FELIU B 15 SANT JUST F.S. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 83 F.S.PRAT ADVANTIS C
Descansa - LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 40 AECS L'HOSPITALET B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 09 FS CASTELLDEFELS C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 11 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 7 25-11-2023
CORNELLA C.F.S. GPC B 24 FUTSAL SANT FELIU B
SANT JUST F.S. A 53 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
F.S.PRAT ADVANTIS C - Descansa
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 22 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
AECS L'HOSPITALET B 91 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS CASTELLDEFELS C 12 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
C.F.S. SITGES A 12 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 8 02-12-2023
FUTSAL SANT FELIU B 08 C.F.S. SITGES A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 81 CORNELLA C.F.S. GPC B
Descansa - SANT JUST F.S. A
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 80 F.S.PRAT ADVANTIS C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 17 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 73 AECS L'HOSPITALET B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 51 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 9 16-12-2023
FUTSAL SANT FELIU B 23 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CORNELLA C.F.S. GPC B - Descansa
SANT JUST F.S. A 63 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
F.S.PRAT ADVANTIS C 65 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 10 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
AECS L'HOSPITALET B 06 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
C.F.S. SITGES A 14 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 10 13-01-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 41 C.F.S. SITGES A
Descansa - FUTSAL SANT FELIU B
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 21 CORNELLA C.F.S. GPC B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 114 SANT JUST F.S. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 50 F.S.PRAT ADVANTIS C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 33 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
FS CASTELLDEFELS C 23 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 11 27-01-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - Descansa
FUTSAL SANT FELIU B 19 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
CORNELLA C.F.S. GPC B 51 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
SANT JUST F.S. A 71 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
F.S.PRAT ADVANTIS C 17 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 41 FS CASTELLDEFELS C
C.F.S. SITGES A 02 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 12 03-02-2024
C.F.S. SITGES A - Descansa
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 22 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 23 FUTSAL SANT FELIU B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 53 CORNELLA C.F.S. GPC B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 24 SANT JUST F.S. A
FS CASTELLDEFELS C 43 F.S.PRAT ADVANTIS C
AECS L'HOSPITALET B 11 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 13 17-02-2024
Descansa - SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 140 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FUTSAL SANT FELIU B 13 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CORNELLA C.F.S. GPC B 62 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT JUST F.S. A 130 FS CASTELLDEFELS C
F.S.PRAT ADVANTIS C 74 AECS L'HOSPITALET B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 22 C.F.S. SITGES A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
F.S.PRAT ADVANTIS C 16 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
SANT JUST F.S. A 60 AECS L'HOSPITALET B
FS CASTELLDEFELS C 22 CORNELLA C.F.S. GPC B
FUTSAL SANT FELIU B 54 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 50 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
Descansa - CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 61 C.F.S. SITGES A
Jornada 15 02-03-2024
C.F.S. SITGES A 22 F.S.PRAT ADVANTIS C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 38 SANT JUST F.S. A
AECS L'HOSPITALET B 34 CORNELLA C.F.S. GPC B
FS CASTELLDEFELS C 52 FUTSAL SANT FELIU B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 34 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - Descansa
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 06 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
Jornada 16 09-03-2024
SANT JUST F.S. A 72 F.S.PRAT ADVANTIS C
CORNELLA C.F.S. GPC B 27 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
FUTSAL SANT FELIU B 24 AECS L'HOSPITALET B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 62 FS CASTELLDEFELS C
Descansa - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 42 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 25 C.F.S. SITGES A
Jornada 17 16-03-2024
C.F.S. SITGES A 07 SANT JUST F.S. A
F.S.PRAT ADVANTIS C 54 CORNELLA C.F.S. GPC B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 50 FUTSAL SANT FELIU B
AECS L'HOSPITALET B 14 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
FS CASTELLDEFELS C - Descansa
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 14 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 30 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 18 23-03-2024
CORNELLA C.F.S. GPC B 34 SANT JUST F.S. A
FUTSAL SANT FELIU B 51 F.S.PRAT ADVANTIS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 72 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Descansa - AECS L'HOSPITALET B
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 50 FS CASTELLDEFELS C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 13 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 12 C.F.S. SITGES A
Jornada 19 06-04-2024
C.F.S. SITGES A 12 CORNELLA C.F.S. GPC B
SANT JUST F.S. A 101 FUTSAL SANT FELIU B
F.S.PRAT ADVANTIS C 312 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A - Descansa
AECS L'HOSPITALET B 36 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
FS CASTELLDEFELS C 60 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 13 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
Jornada 20 13-04-2024
FUTSAL SANT FELIU B 33 CORNELLA C.F.S. GPC B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 22 SANT JUST F.S. A
Descansa - F.S.PRAT ADVANTIS C
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 61 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 15 AECS L'HOSPITALET B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 51 FS CASTELLDEFELS C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 33 C.F.S. SITGES A
Jornada 21 20-04-2024
C.F.S. SITGES A 41 FUTSAL SANT FELIU B
CORNELLA C.F.S. GPC B 19 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SANT JUST F.S. A - Descansa
F.S.PRAT ADVANTIS C 411 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 111 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
AECS L'HOSPITALET B 02 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
FS CASTELLDEFELS C 04 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 22 27-04-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 72 FUTSAL SANT FELIU B
Descansa - CORNELLA C.F.S. GPC B
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 32 SANT JUST F.S. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 23 F.S.PRAT ADVANTIS C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 04 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 11 AECS L'HOSPITALET B
FS CASTELLDEFELS C 43 C.F.S. SITGES A
Jornada 23 04-05-2024
C.F.S. SITGES A 02 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
FUTSAL SANT FELIU B - Descansa
CORNELLA C.F.S. GPC B 06 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
SANT JUST F.S. A 91 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
F.S.PRAT ADVANTIS C 37 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 22 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AECS L'HOSPITALET B 33 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 24 11-05-2024
Descansa - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A 101 FUTSAL SANT FELIU B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 12 CORNELLA C.F.S. GPC B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A 03 SANT JUST F.S. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 42 F.S.PRAT ADVANTIS C
FS CASTELLDEFELS C 14 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
AECS L'HOSPITALET B 35 C.F.S. SITGES A
Jornada 25 18-05-2024
Descansa - C.F.S. SITGES A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 01 SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A
FUTSAL SANT FELIU B 40 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CORNELLA C.F.S. GPC B 24 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A
SANT JUST F.S. A 53 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
F.S.PRAT ADVANTIS C 29 FS CASTELLDEFELS C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 62 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 26 25-05-2024
SALA TR3S GAVÀ TOLDOS MONTFLORIT A - Descansa
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS A - FUTSAL SANT FELIU B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - CORNELLA C.F.S. GPC B
FS CASTELLDEFELS C - SANT JUST F.S. A
AECS L'HOSPITALET B - F.S.PRAT ADVANTIS C
C.F.S. SITGES A - LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.