Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga tercera divisio catalana futbol sala | bcn gr 11

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
PENYA ALHENYA A.E. A 72 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 61 BELLSPORT A.E. F.S. C
FS CASTELLDEFELS C 33 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
F.S.PRAT ADVANTIS C 102 PLATENSE VILANOVA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 55 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 60 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 33 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
Jornada 2 21-10-2023
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 01 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
BELLSPORT A.E. F.S. C 26 PENYA ALHENYA A.E. A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 12 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
PLATENSE VILANOVA B 45 FS CASTELLDEFELS C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 26 F.S.PRAT ADVANTIS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 05 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 23 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
Jornada 3 28-10-2023
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 14 BELLSPORT A.E. F.S. C
PENYA ALHENYA A.E. A 71 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 83 PLATENSE VILANOVA B
FS CASTELLDEFELS C 25 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
F.S.PRAT ADVANTIS C 54 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 83 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 23 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
Jornada 4 04-11-2023
BELLSPORT A.E. F.S. C 12 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 32 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
PLATENSE VILANOVA B 15 PENYA ALHENYA A.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 12 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 52 FS CASTELLDEFELS C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 31 F.S.PRAT ADVANTIS C
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 5 11-11-2023
BELLSPORT A.E. F.S. C 42 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 123 PLATENSE VILANOVA B
PENYA ALHENYA A.E. A 40 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 51 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
FS CASTELLDEFELS C 16 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
F.S.PRAT ADVANTIS C 61 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 51 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 6 18-11-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 33 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
PLATENSE VILANOVA B 03 BELLSPORT A.E. F.S. C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 32 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 18 PENYA ALHENYA A.E. A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 01 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 20 FS CASTELLDEFELS C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 33 F.S.PRAT ADVANTIS C
Jornada 7 25-11-2023
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 52 PLATENSE VILANOVA B
BELLSPORT A.E. F.S. C 33 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 41 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PENYA ALHENYA A.E. A 54 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 50 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
FS CASTELLDEFELS C 38 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 32 F.S.PRAT ADVANTIS C
Jornada 8 02-12-2023
PLATENSE VILANOVA B 010 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 24 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 24 BELLSPORT A.E. F.S. C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 42 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 44 PENYA ALHENYA A.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 41 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
F.S.PRAT ADVANTIS C 112 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 9 16-12-2023
PLATENSE VILANOVA B 07 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 60 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
BELLSPORT A.E. F.S. C 72 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 01 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
PENYA ALHENYA A.E. A 03 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 41 F.S.PRAT ADVANTIS C
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 80 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 10 13-01-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 33 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 93 PLATENSE VILANOVA B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 54 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 22 BELLSPORT A.E. F.S. C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 63 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
F.S.PRAT ADVANTIS C 13 PENYA ALHENYA A.E. A
FS CASTELLDEFELS C 06 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
Jornada 11 27-01-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 73 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PLATENSE VILANOVA B 04 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 13 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
BELLSPORT A.E. F.S. C 42 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 17 F.S.PRAT ADVANTIS C
PENYA ALHENYA A.E. A 111 FS CASTELLDEFELS C
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 04 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
Jornada 12 03-02-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 33 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 31 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 62 PLATENSE VILANOVA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 40 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
F.S.PRAT ADVANTIS C 32 BELLSPORT A.E. F.S. C
FS CASTELLDEFELS C 54 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 53 PENYA ALHENYA A.E. A
Jornada 13 17-02-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 16 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 75 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
PLATENSE VILANOVA B 34 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 15 F.S.PRAT ADVANTIS C
BELLSPORT A.E. F.S. C 40 FS CASTELLDEFELS C
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 23 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
PENYA ALHENYA A.E. A 32 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 15 PENYA ALHENYA A.E. A
BELLSPORT A.E. F.S. C 03 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 34 FS CASTELLDEFELS C
PLATENSE VILANOVA B 38 F.S.PRAT ADVANTIS C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 06 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 34 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 15 02-03-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 32 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
PENYA ALHENYA A.E. A 52 BELLSPORT A.E. F.S. C
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 53 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
FS CASTELLDEFELS C 02 PLATENSE VILANOVA B
F.S.PRAT ADVANTIS C 103 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 32 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 14 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
Jornada 16 09-03-2024
BELLSPORT A.E. F.S. C 50 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 34 PENYA ALHENYA A.E. A
PLATENSE VILANOVA B 07 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 50 FS CASTELLDEFELS C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 15 F.S.PRAT ADVANTIS C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 15 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 17 16-03-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 22 BELLSPORT A.E. F.S. C
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 41 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
PENYA ALHENYA A.E. A 50 PLATENSE VILANOVA B
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 60 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FS CASTELLDEFELS C 55 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
F.S.PRAT ADVANTIS C 72 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 24 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
Jornada 18 23-03-2024
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 23 BELLSPORT A.E. F.S. C
PLATENSE VILANOVA B 29 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 64 PENYA ALHENYA A.E. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 24 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 34 FS CASTELLDEFELS C
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 03 F.S.PRAT ADVANTIS C
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 25 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 19 06-04-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 17 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
BELLSPORT A.E. F.S. C 31 PLATENSE VILANOVA B
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 32 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PENYA ALHENYA A.E. A 64 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 12 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
FS CASTELLDEFELS C 04 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
F.S.PRAT ADVANTIS C 52 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
Jornada 20 13-04-2024
PLATENSE VILANOVA B 35 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 22 BELLSPORT A.E. F.S. C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 24 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 43 PENYA ALHENYA A.E. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 13 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 100 FS CASTELLDEFELS C
F.S.PRAT ADVANTIS C 72 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 21 20-04-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 71 PLATENSE VILANOVA B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 42 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
BELLSPORT A.E. F.S. C 32 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 43 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
PENYA ALHENYA A.E. A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 22 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS CASTELLDEFELS C 14 F.S.PRAT ADVANTIS C
Jornada 22 27-04-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 73 PLATENSE VILANOVA B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 35 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 20 BELLSPORT A.E. F.S. C
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 21 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 53 PENYA ALHENYA A.E. A
F.S.PRAT ADVANTIS C 15 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
FS CASTELLDEFELS C 43 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 23 04-05-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 31 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLATENSE VILANOVA B 22 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 75 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
BELLSPORT A.E. F.S. C 54 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PENYA ALHENYA A.E. A 31 F.S.PRAT ADVANTIS C
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 71 FS CASTELLDEFELS C
Jornada 24 11-05-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 12 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B 30 PLATENSE VILANOVA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ B 12 FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 53 BELLSPORT A.E. F.S. C
F.S.PRAT ADVANTIS C 75 LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
FS CASTELLDEFELS C 17 PENYA ALHENYA A.E. A
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B 51 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
Jornada 25 18-05-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 24 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 54 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B
PLATENSE VILANOVA B 10 C.E. SALA TR3S GAVÀ B
FUTSAL MONTPEDROS CLUB C 32 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
BELLSPORT A.E. F.S. C 04 F.S.PRAT ADVANTIS C
LOPEZ ROCA FILIAL CFS A 75 FS CASTELLDEFELS C
PENYA ALHENYA A.E. A 32 BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B
Jornada 26 25-05-2024
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA B - STORM, CLUB FUTBOL SALA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ B - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B - PLATENSE VILANOVA B
F.S.PRAT ADVANTIS C - FUTSAL MONTPEDROS CLUB C
FS CASTELLDEFELS C - BELLSPORT A.E. F.S. C
BAR L'ESTADI CFS SANT BOI B - LOPEZ ROCA FILIAL CFS A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B - PENYA ALHENYA A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.