Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga tercera divisio cadet futbol sala | bcn gr 8

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
PLATENSE VILANOVA B 115 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 120 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 12 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
BELLVER C.E. A 51 CORNELLA C.F.S. C
BELLSPORT A.E. F.S. C 12 AECS L'HOSPITALET C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 46 SANT JUST F.S. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 00 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 2 21-10-2023
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 32 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 12 PLATENSE VILANOVA B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 112 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
CORNELLA C.F.S. C 40 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
AECS L'HOSPITALET C 100 BELLVER C.E. A
SANT JUST F.S. A 12 BELLSPORT A.E. F.S. C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 14 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 3 28-10-2023
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 130 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
PLATENSE VILANOVA B 13 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 43 CORNELLA C.F.S. C
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 03 AECS L'HOSPITALET C
BELLVER C.E. A 21 SANT JUST F.S. A
BELLSPORT A.E. F.S. C 20 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 32 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 4 04-11-2023
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 22 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 214 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CORNELLA C.F.S. C 112 PLATENSE VILANOVA B
AECS L'HOSPITALET C 15 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
SANT JUST F.S. A 60 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 14 BELLVER C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 44 BELLSPORT A.E. F.S. C
Jornada 5 11-11-2023
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 23 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 62 CORNELLA C.F.S. C
PLATENSE VILANOVA B 05 AECS L'HOSPITALET C
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 43 SANT JUST F.S. A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 18 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
BELLVER C.E. A 22 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
BELLSPORT A.E. F.S. C 22 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 6 18-11-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 08 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CORNELLA C.F.S. C 41 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
AECS L'HOSPITALET C 47 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
SANT JUST F.S. A 81 PLATENSE VILANOVA B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 11 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 21 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
BELLSPORT A.E. F.S. C 30 BELLVER C.E. A
Jornada 7 25-11-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 37 CORNELLA C.F.S. C
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 33 AECS L'HOSPITALET C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 30 SANT JUST F.S. A
PLATENSE VILANOVA B 16 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 32 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 13 BELLSPORT A.E. F.S. C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 32 BELLVER C.E. A
Jornada 8 02-12-2023
CORNELLA C.F.S. C 35 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
AECS L'HOSPITALET C 41 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT JUST F.S. A 32 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 23 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 63 PLATENSE VILANOVA B
BELLSPORT A.E. F.S. C 65 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
BELLVER C.E. A 72 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
Jornada 9 16-12-2023
CORNELLA C.F.S. C 10 AECS L'HOSPITALET C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 06 SANT JUST F.S. A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 03 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 61 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PLATENSE VILANOVA B 04 BELLSPORT A.E. F.S. C
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 34 BELLVER C.E. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 40 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
Jornada 10 13-01-2024
AECS L'HOSPITALET C 33 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
SANT JUST F.S. A 31 CORNELLA C.F.S. C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 51 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 63 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
BELLSPORT A.E. F.S. C 72 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
BELLVER C.E. A 142 PLATENSE VILANOVA B
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 27 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
Jornada 11 27-01-2024
AECS L'HOSPITALET C 64 SANT JUST F.S. A
CORNELLA C.F.S. C 71 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 62 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 13 BELLSPORT A.E. F.S. C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 21 BELLVER C.E. A
PLATENSE VILANOVA B 11 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 34 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
Jornada 12 03-02-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 22 SANT JUST F.S. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 32 AECS L'HOSPITALET C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 52 CORNELLA C.F.S. C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 14 BELLSPORT A.E. F.S. C
BELLVER C.E. A 40 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 05 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 110 PLATENSE VILANOVA B
Jornada 13 17-02-2024
SANT JUST F.S. A 33 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
AECS L'HOSPITALET C 45 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CORNELLA C.F.S. C 22 BELLSPORT A.E. F.S. C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 010 BELLVER C.E. A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 31 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 51 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
PLATENSE VILANOVA B 211 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 190 PLATENSE VILANOVA B
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 25 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 32 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
CORNELLA C.F.S. C 44 BELLVER C.E. A
AECS L'HOSPITALET C 25 BELLSPORT A.E. F.S. C
SANT JUST F.S. A 02 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 21 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 15 02-03-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 46 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLATENSE VILANOVA B 22 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 23 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 212 CORNELLA C.F.S. C
BELLVER C.E. A 42 AECS L'HOSPITALET C
BELLSPORT A.E. F.S. C 22 SANT JUST F.S. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 33 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
Jornada 16 09-03-2024
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 114 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 51 PLATENSE VILANOVA B
CORNELLA C.F.S. C 15 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
AECS L'HOSPITALET C 20 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
SANT JUST F.S. A 24 BELLVER C.E. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 21 BELLSPORT A.E. F.S. C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 45 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 17 16-03-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 51 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 161 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
PLATENSE VILANOVA B 05 CORNELLA C.F.S. C
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 11 AECS L'HOSPITALET C
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 02 SANT JUST F.S. A
BELLVER C.E. A 51 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
BELLSPORT A.E. F.S. C 53 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 18 23-03-2024
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 33 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
CORNELLA C.F.S. C 16 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
AECS L'HOSPITALET C 91 PLATENSE VILANOVA B
SANT JUST F.S. A 42 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 11 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 35 BELLVER C.E. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 32 BELLSPORT A.E. F.S. C
Jornada 19 06-04-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 60 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 26 CORNELLA C.F.S. C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 71 AECS L'HOSPITALET C
PLATENSE VILANOVA B 15 SANT JUST F.S. A
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 31 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 04 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
BELLVER C.E. A 40 BELLSPORT A.E. F.S. C
Jornada 20 13-04-2024
CORNELLA C.F.S. C 55 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AECS L'HOSPITALET C 32 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
SANT JUST F.S. A 23 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 120 PLATENSE VILANOVA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 34 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
BELLSPORT A.E. F.S. C 31 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
BELLVER C.E. A 42 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 21 20-04-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 11 CORNELLA C.F.S. C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 48 AECS L'HOSPITALET C
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 24 SANT JUST F.S. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 40 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
PLATENSE VILANOVA B 29 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 22 BELLSPORT A.E. F.S. C
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 33 BELLVER C.E. A
Jornada 22 27-04-2024
AECS L'HOSPITALET C 32 CORNELLA C.F.S. C
SANT JUST F.S. A 23 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 41 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 47 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
BELLSPORT A.E. F.S. C 42 PLATENSE VILANOVA B
BELLVER C.E. A 31 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 14 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 23 04-05-2024
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 41 AECS L'HOSPITALET C
CORNELLA C.F.S. C 22 SANT JUST F.S. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 13 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 13 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 71 BELLSPORT A.E. F.S. C
PLATENSE VILANOVA B 16 BELLVER C.E. A
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 12 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
Jornada 24 11-05-2024
SANT JUST F.S. A 16 AECS L'HOSPITALET C
STORM, CLUB FUTBOL SALA A 20 CORNELLA C.F.S. C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 18 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
BELLSPORT A.E. F.S. C 41 CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
BELLVER C.E. A 21 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C 31 PLATENSE VILANOVA B
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A 02 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 25 18-05-2024
SANT JUST F.S. A 24 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
AECS L'HOSPITALET C 23 STORM, CLUB FUTBOL SALA A
CORNELLA C.F.S. C 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
BELLSPORT A.E. F.S. C 22 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C 36 BELLVER C.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B 101 FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C
PLATENSE VILANOVA B 010 ADN SPORTS CFS SANT BOI A A
Jornada 26 25-05-2024
STORM, CLUB FUTBOL SALA A - SANT JUST F.S. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - AECS L'HOSPITALET C
BELLSPORT A.E. F.S. C 71 CORNELLA C.F.S. C
BELLVER C.E. A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS CASTELLLDEFELS DOMINO'S PIZZA C - CLUB ESPORTIU FUTSAL SANT FELIU LLOBREGAT C
ADN SPORTS CFS SANT BOI A A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE CASTELLDEFELS B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A - PLATENSE VILANOVA B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.