Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga segona divisio juvenil futbol sala | bcn gr 5

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
DMS-ESPANYOL A 22 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
CES BOSCO ROCAFORT B 13 CORNELLA C.F.S. GPC A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 12 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 82 CFS SANT CLIMENT A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 08 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 102 COLLBATO, C.E. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 41 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 2 21-10-2023
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
CORNELLA C.F.S. GPC A 11 DMS-ESPANYOL A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 62 CES BOSCO ROCAFORT B
CFS SANT CLIMENT A 20 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 55 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
COLLBATO, C.E. B 34 L'HOSPITALET BELLSPORT B
JOVENTUT LES CORTS A 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 3 28-10-2023
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 15 CORNELLA C.F.S. GPC A
DMS-ESPANYOL A 43 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CES BOSCO ROCAFORT B 110 CFS SANT CLIMENT A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 03 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 52 COLLBATO, C.E. B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 15 JOVENTUT LES CORTS A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 52 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 4 04-11-2023
CORNELLA C.F.S. GPC A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 40 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
CFS SANT CLIMENT A 40 DMS-ESPANYOL A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 22 CES BOSCO ROCAFORT B
COLLBATO, C.E. B 45 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
JOVENTUT LES CORTS A 12 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 72 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 5 11-11-2023
CORNELLA C.F.S. GPC A 33 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 25 CFS SANT CLIMENT A
DMS-ESPANYOL A 20 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CES BOSCO ROCAFORT B 21 COLLBATO, C.E. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 61 JOVENTUT LES CORTS A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 53 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 21 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 6 18-11-2023
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 42 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
CFS SANT CLIMENT A 05 CORNELLA C.F.S. GPC A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 24 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
COLLBATO, C.E. B 13 DMS-ESPANYOL A
JOVENTUT LES CORTS A 31 CES BOSCO ROCAFORT B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 55 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 21 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 7 25-11-2023
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 31 CFS SANT CLIMENT A
CORNELLA C.F.S. GPC A 11 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 45 COLLBATO, C.E. B
DMS-ESPANYOL A 52 JOVENTUT LES CORTS A
CES BOSCO ROCAFORT B 26 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 61 L'HOSPITALET BELLSPORT B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 31 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 8 02-12-2023
CFS SANT CLIMENT A 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 11 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
COLLBATO, C.E. B 16 CORNELLA C.F.S. GPC A
JOVENTUT LES CORTS A 82 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 10 DMS-ESPANYOL A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 51 CES BOSCO ROCAFORT B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 52 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 9 16-12-2023
CFS SANT CLIMENT A 33 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 80 COLLBATO, C.E. B
CORNELLA C.F.S. GPC A 21 JOVENTUT LES CORTS A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 03 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
DMS-ESPANYOL A 70 L'HOSPITALET BELLSPORT B
CES BOSCO ROCAFORT B 63 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 01 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 10 13-01-2024
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 35 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
COLLBATO, C.E. B 54 CFS SANT CLIMENT A
JOVENTUT LES CORTS A 01 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 14 CORNELLA C.F.S. GPC A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 31 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 21 DMS-ESPANYOL A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 32 CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 11 27-01-2024
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 140 COLLBATO, C.E. B
CFS SANT CLIMENT A 22 JOVENTUT LES CORTS A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 31 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 53 L'HOSPITALET BELLSPORT B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 111 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
DMS-ESPANYOL A 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 43 CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 12 03-02-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 64 COLLBATO, C.E. B
JOVENTUT LES CORTS A 11 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 42 CFS SANT CLIMENT A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 32 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 33 CORNELLA C.F.S. GPC A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 73 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
CES BOSCO ROCAFORT B 43 DMS-ESPANYOL A
Jornada 13 17-02-2024
COLLBATO, C.E. B 80 JOVENTUT LES CORTS A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 13 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CFS SANT CLIMENT A 73 L'HOSPITALET BELLSPORT B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 66 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CORNELLA C.F.S. GPC A 33 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 22 CES BOSCO ROCAFORT B
DMS-ESPANYOL A 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 12 DMS-ESPANYOL A
CORNELLA C.F.S. GPC A 43 CES BOSCO ROCAFORT B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 35 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CFS SANT CLIMENT A 23 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 50 L'HOSPITALET BELLSPORT B
COLLBATO, C.E. B 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
JOVENTUT LES CORTS A 14 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 15 02-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 60 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
DMS-ESPANYOL A 33 CORNELLA C.F.S. GPC A
CES BOSCO ROCAFORT B 87 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 32 CFS SANT CLIMENT A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 51 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 86 COLLBATO, C.E. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 53 JOVENTUT LES CORTS A
Jornada 16 09-03-2024
CORNELLA C.F.S. GPC A 72 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 31 DMS-ESPANYOL A
CFS SANT CLIMENT A 41 CES BOSCO ROCAFORT B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 24 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
COLLBATO, C.E. B 44 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
JOVENTUT LES CORTS A 21 L'HOSPITALET BELLSPORT B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 17 16-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 32 CORNELLA C.F.S. GPC A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 15 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
DMS-ESPANYOL A 21 CFS SANT CLIMENT A
CES BOSCO ROCAFORT B 10 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 63 COLLBATO, C.E. B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 81 JOVENTUT LES CORTS A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 14 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 18 23-03-2024
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 06 CORNELLA C.F.S. GPC A
CFS SANT CLIMENT A 33 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 15 DMS-ESPANYOL A
COLLBATO, C.E. B 35 CES BOSCO ROCAFORT B
JOVENTUT LES CORTS A 14 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 26 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 43 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 19 06-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 45 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CORNELLA C.F.S. GPC A 20 CFS SANT CLIMENT A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 23 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
DMS-ESPANYOL A 23 COLLBATO, C.E. B
CES BOSCO ROCAFORT B 32 JOVENTUT LES CORTS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 13 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 22 L'HOSPITALET BELLSPORT B
Jornada 20 13-04-2024
CFS SANT CLIMENT A 25 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 03 CORNELLA C.F.S. GPC A
COLLBATO, C.E. B 53 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
JOVENTUT LES CORTS A 12 DMS-ESPANYOL A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 30 CES BOSCO ROCAFORT B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 17 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 42 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 21 20-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 94 CFS SANT CLIMENT A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 42 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CORNELLA C.F.S. GPC A 32 COLLBATO, C.E. B
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 32 JOVENTUT LES CORTS A
DMS-ESPANYOL A 12 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CES BOSCO ROCAFORT B 73 L'HOSPITALET BELLSPORT B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 10 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 22 27-04-2024
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 43 CFS SANT CLIMENT A
COLLBATO, C.E. B 24 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
JOVENTUT LES CORTS A 01 CORNELLA C.F.S. GPC A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 41 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
L'HOSPITALET BELLSPORT B 60 DMS-ESPANYOL A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 31 CES BOSCO ROCAFORT B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 52 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 23 04-05-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B 22 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
CFS SANT CLIMENT A 42 COLLBATO, C.E. B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 63 JOVENTUT LES CORTS A
CORNELLA C.F.S. GPC A 03 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 32 L'HOSPITALET BELLSPORT B
DMS-ESPANYOL A 11 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CES BOSCO ROCAFORT B 03 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 24 11-05-2024
COLLBATO, C.E. B 32 MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
JOVENTUT LES CORTS A 30 CFS SANT CLIMENT A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 45 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 16 CORNELLA C.F.S. GPC A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A 06 CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 40 DMS-ESPANYOL A
CES BOSCO ROCAFORT B 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
Jornada 25 18-05-2024
COLLBATO, C.E. B 21 SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B
MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A 11 JOVENTUT LES CORTS A
CFS SANT CLIMENT A 43 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 100 L'HOSPITALET BELLSPORT B
CORNELLA C.F.S. GPC A 24 C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A
CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B 34 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
DMS-ESPANYOL A 22 CES BOSCO ROCAFORT B
Jornada 26 25-05-2024
JOVENTUT LES CORTS A - COLLBATO, C.E. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. A
L'HOSPITALET BELLSPORT B 42 CFS SANT CLIMENT A
C.E. ATHLETIC TORRE ROJA A - FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - CORNELLA C.F.S. GPC A
CES BOSCO ROCAFORT B - CUBELLES CLUB FUTBOL SALA B
SANT JOAN DESPI C.F.S. AUTENTIK'S B - DMS-ESPANYOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.