Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga segona divisio alevi futbol sala | bcn gr 5

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 55 F.S. OLESA C
CASP, A.E. A 112 L'HOSPITALET BELLSPORT A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 04 LES CORTS UBAE. A.E C
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 30 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CET 10 C 03 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 31 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 131 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
Jornada 2 21-10-2023
F.S. OLESA C 35 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
L'HOSPITALET BELLSPORT A 10 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
LES CORTS UBAE. A.E C 64 CASP, A.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 04 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 04 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 120 CET 10 C
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 07 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 3 28-10-2023
F.S. OLESA C 10 L'HOSPITALET BELLSPORT A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 35 LES CORTS UBAE. A.E C
CASP, A.E. A 70 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 51 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 50 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CET 10 C 23 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 62 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 4 04-11-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT A 70 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
LES CORTS UBAE. A.E C 48 F.S. OLESA C
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 05 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 117 CASP, A.E. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 31 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 00 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 120 CET 10 C
Jornada 5 11-11-2023
L'HOSPITALET BELLSPORT A 46 LES CORTS UBAE. A.E C
F.S. OLESA C 43 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 30 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
CASP, A.E. A 62 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 12 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 75 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 150 CET 10 C
Jornada 6 18-11-2023
LES CORTS UBAE. A.E C 23 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 04 L'HOSPITALET BELLSPORT A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 03 F.S. OLESA C
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 29 CASP, A.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 72 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CET 10 C 013 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 7 25-11-2023
LES CORTS UBAE. A.E C 60 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
L'HOSPITALET BELLSPORT A 50 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
F.S. OLESA C 22 FUTSAL CERVELLO C.E. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 41 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 37 CASP, A.E. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 80 CET 10 C
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 16 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 8 02-12-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 04 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 210 LES CORTS UBAE. A.E C
FUTSAL CERVELLO C.E. A 16 L'HOSPITALET BELLSPORT A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 04 F.S. OLESA C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 43 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CET 10 C 217 CASP, A.E. A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 81 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 9 16-12-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 22 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
LES CORTS UBAE. A.E C 82 FUTSAL CERVELLO C.E. A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 43 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
F.S. OLESA C 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 142 CET 10 C
CASP, A.E. A 42 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 82 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 10 13-01-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 03 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 20 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 17 LES CORTS UBAE. A.E C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 43 L'HOSPITALET BELLSPORT A
CET 10 C 27 F.S. OLESA C
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 71 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 26 CASP, A.E. A
Jornada 11 27-01-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 06 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 00 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
LES CORTS UBAE. A.E C 50 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 171 CET 10 C
F.S. OLESA C 11 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 50 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 26 CASP, A.E. A
Jornada 12 03-02-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 101 FUTSAL CERVELLO C.E. A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 02 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 61 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CET 10 C 110 LES CORTS UBAE. A.E C
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 13 L'HOSPITALET BELLSPORT A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 12 F.S. OLESA C
CASP, A.E. A 52 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Jornada 13 17-02-2024
FUTSAL CERVELLO C.E. A 71 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 33 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 61 CET 10 C
LES CORTS UBAE. A.E C 73 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 215 L'HOSPITALET BELLSPORT A
F.S. OLESA C 16 CASP, A.E. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 23 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
F.S. OLESA C 23 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 00 CASP, A.E. A
LES CORTS UBAE. A.E C 31 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 16 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 52 CET 10 C
FUTSAL CERVELLO C.E. A 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 16 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 15 02-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 42 F.S. OLESA C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 10 L'HOSPITALET BELLSPORT A
CASP, A.E. A 30 LES CORTS UBAE. A.E C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 31 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 50 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
CET 10 C 115 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 11 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
Jornada 16 09-03-2024
L'HOSPITALET BELLSPORT A 52 F.S. OLESA C
LES CORTS UBAE. A.E C 52 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 15 CASP, A.E. A
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 20 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 05 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 82 CET 10 C
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 16 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 17 16-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 32 L'HOSPITALET BELLSPORT A
F.S. OLESA C 07 LES CORTS UBAE. A.E C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 21 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CASP, A.E. A 61 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 32 FUTSAL CERVELLO C.E. A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 91 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
CET 10 C 016 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 18 23-03-2024
LES CORTS UBAE. A.E C 32 L'HOSPITALET BELLSPORT A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 21 F.S. OLESA C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 03 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 04 CASP, A.E. A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 02 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 34 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
CET 10 C 216 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 19 06-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 04 LES CORTS UBAE. A.E C
L'HOSPITALET BELLSPORT A 42 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
F.S. OLESA C 23 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 30 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CASP, A.E. A 151 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 11 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 120 CET 10 C
Jornada 20 13-04-2024
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 23 LES CORTS UBAE. A.E C
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 34 L'HOSPITALET BELLSPORT A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 23 F.S. OLESA C
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 14 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CASP, A.E. A 42 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CET 10 C 110 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 33 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 21 20-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 42 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
LES CORTS UBAE. A.E C 43 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 42 FUTSAL CERVELLO C.E. A
F.S. OLESA C 31 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 31 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CASP, A.E. A 120 CET 10 C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 39 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
Jornada 22 27-04-2024
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 26 LES CORTS UBAE. A.E C
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 14 L'HOSPITALET BELLSPORT A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 41 F.S. OLESA C
CET 10 C 014 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 25 CASP, A.E. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 25 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 23 04-05-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B 101 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 22 FUTSAL CERVELLO C.E. A
LES CORTS UBAE. A.E C 81 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
L'HOSPITALET BELLSPORT A 41 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
F.S. OLESA C 123 CET 10 C
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 24 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
CASP, A.E. A 50 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
Jornada 24 11-05-2024
FUTSAL CERVELLO C.E. A 33 COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A 11 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 24 LES CORTS UBAE. A.E C
CET 10 C 010 L'HOSPITALET BELLSPORT A
AE BADALONA FUTSAL IRIS B 41 F.S. OLESA C
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 26 LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
CASP, A.E. A 44 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
Jornada 25 18-05-2024
FUTSAL CERVELLO C.E. A 16 SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B
COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A 31 SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 44 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
LES CORTS UBAE. A.E C 130 CET 10 C
L'HOSPITALET BELLSPORT A 14 AE BADALONA FUTSAL IRIS B
F.S. OLESA C 52 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
LOPEZ ROCA GAVA, F.S A 25 CASP, A.E. A
Jornada 26 25-05-2024
SALA TR3S GAVÀ PARIGUANA A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - COL. SANTO ANGELCCR-BAIXSUD DE GAVÁ A
CET 10 C - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AE BADALONA FUTSAL IRIS B - LES CORTS UBAE. A.E C
L'HOSPITALET BELLSPORT A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CASP, A.E. A - F.S. OLESA C
SANT JOAN DESPI C.F.S. GROCASA B - LOPEZ ROCA GAVA, F.S A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.