Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga primera divisio catalana futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 14-10-2023
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 54 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
AECS L'HOSPITALET B 56 FUTSAL ALP A
CE MARISTES RUBI A 54 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 35 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 74 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 41 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
EGARA FUTSAL A 34 CFS ODENA A
Jornada 2 21-10-2023
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 65 EGARA FUTSAL A
FUTSAL ALP A 46 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 54 AECS L'HOSPITALET B
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 33 CE MARISTES RUBI A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 43 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 44 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CFS ODENA A 57 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 3 28-10-2023
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 112 FUTSAL ALP A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 22 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AECS L'HOSPITALET B 54 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
CE MARISTES RUBI A 44 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 46 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 33 CFS ODENA A
EGARA FUTSAL A 47 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 4 04-11-2023
FUTSAL ALP A 135 EGARA FUTSAL A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 65 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 33 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 22 AECS L'HOSPITALET B
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 75 CE MARISTES RUBI A
CFS ODENA A 23 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 11 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 5 11-11-2023
FUTSAL ALP A 44 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 52 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 86 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
AECS L'HOSPITALET B 15 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
CE MARISTES RUBI A 54 CFS ODENA A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 28 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
EGARA FUTSAL A 15 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 6 18-11-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 82 EGARA FUTSAL A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 34 FUTSAL ALP A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 22 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 67 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
CFS ODENA A 52 AECS L'HOSPITALET B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 66 CE MARISTES RUBI A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 71 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 7 25-11-2023
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 32 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
FUTSAL ALP A 56 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 65 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 26 CFS ODENA A
AECS L'HOSPITALET B 54 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CE MARISTES RUBI A 511 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
EGARA FUTSAL A 27 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 8 02-12-2023
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 60 EGARA FUTSAL A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 31 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 72 FUTSAL ALP A
CFS ODENA A 25 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 85 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 72 AECS L'HOSPITALET B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 55 CE MARISTES RUBI A
Jornada 9 16-12-2023
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 54 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 55 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
FUTSAL ALP A 14 CFS ODENA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 51 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 31 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AECS L'HOSPITALET B 57 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
EGARA FUTSAL A 312 CE MARISTES RUBI A
Jornada 10 13-01-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 510 EGARA FUTSAL A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 42 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
CFS ODENA A 56 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 54 FUTSAL ALP A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 64 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 44 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
CE MARISTES RUBI A 140 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 11 27-01-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 51 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 06 CFS ODENA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 23 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FUTSAL ALP A 65 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 53 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 42 CE MARISTES RUBI A
EGARA FUTSAL A 52 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 12 03-02-2024
EGARA FUTSAL A 72 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
CFS ODENA A 73 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 73 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 37 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 38 FUTSAL ALP A
CE MARISTES RUBI A 610 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
AECS L'HOSPITALET B 55 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 13 17-02-2024
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 39 CFS ODENA A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 12 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 44 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 33 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
FUTSAL ALP A 56 CE MARISTES RUBI A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 72 AECS L'HOSPITALET B
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 76 EGARA FUTSAL A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-02-2024
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 33 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
FUTSAL ALP A 51 AECS L'HOSPITALET B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 96 CE MARISTES RUBI A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 82 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 75 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 46 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
CFS ODENA A 86 EGARA FUTSAL A
Jornada 15 02-03-2024
EGARA FUTSAL A 27 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 24 FUTSAL ALP A
AECS L'HOSPITALET B 32 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CE MARISTES RUBI A 45 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 34 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 75 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 33 CFS ODENA A
Jornada 16 09-03-2024
FUTSAL ALP A 43 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 96 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 21 AECS L'HOSPITALET B
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 47 CE MARISTES RUBI A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 33 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
CFS ODENA A 75 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 64 EGARA FUTSAL A
Jornada 17 16-03-2024
EGARA FUTSAL A 95 FUTSAL ALP A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 94 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 64 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
AECS L'HOSPITALET B 05 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
CE MARISTES RUBI A 52 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 24 CFS ODENA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 84 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
Jornada 18 23-03-2024
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 138 FUTSAL ALP A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 43 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A - C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 82 AECS L'HOSPITALET B
CFS ODENA A 84 CE MARISTES RUBI A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 45 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 56 EGARA FUTSAL A
Jornada 19 06-04-2024
EGARA FUTSAL A 61 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
FUTSAL ALP A 74 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 124 SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 84 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
AECS L'HOSPITALET B 47 CFS ODENA A
CE MARISTES RUBI A 54 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 53 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
Jornada 20 13-04-2024
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 53 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 28 FUTSAL ALP A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 76 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CFS ODENA A 42 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 101 AECS L'HOSPITALET B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 105 CE MARISTES RUBI A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 46 EGARA FUTSAL A
Jornada 21 20-04-2024
EGARA FUTSAL A 44 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A - SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
FUTSAL ALP A 45 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 11 CFS ODENA A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 34 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
AECS L'HOSPITALET B 13 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CE MARISTES RUBI A 55 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
Jornada 22 27-04-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A - FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 46 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CFS ODENA A 53 FUTSAL ALP A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 46 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 55 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 73 AECS L'HOSPITALET B
CE MARISTES RUBI A 66 EGARA FUTSAL A
Jornada 23 04-05-2024
EGARA FUTSAL A - SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 73 CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 75 CFS ODENA A
FUTSAL ALP A 34 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 73 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 36 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
AECS L'HOSPITALET B 06 CE MARISTES RUBI A
Jornada 24 11-05-2024
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A - SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
CFS ODENA A 21 FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A 95 PLA DE LLOBREGAT A.J. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 86 FUTSAL ALP A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A 33 AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
CE MARISTES RUBI A 76 C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
AECS L'HOSPITALET B 35 EGARA FUTSAL A
Jornada 25 18-05-2024
CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A 53 EGARA FUTSAL A
SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A - CFS ODENA A
FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A 32 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A
PLA DE LLOBREGAT A.J. A 32 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL ALP A 40 FS SANT VICENÇ DELS HORTS A
AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 59 CE MARISTES RUBI A
C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A 73 AECS L'HOSPITALET B
Jornada 26 25-05-2024
CFS ODENA A - CELLER SANT MIQUEL D'OLÓ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA A - SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B - FETS DE FESTA CASTELLBELL FS A
FS SANT VICENÇ DELS HORTS A - PLA DE LLOBREGAT A.J. A
CE MARISTES RUBI A 87 FUTSAL ALP A
AECS L'HOSPITALET B - AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B
EGARA FUTSAL A - C.E.ATHLETIC TORRE ROJA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.