Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga segona divisio femeni futbol sala | bcn gr 4

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2023
FUTSAL CERVELLO C.E. A 14 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 110 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 101 VALLIRANA A.E. B
U.E. CARDONA A 15 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 12 PLATENSE VILANOVA A
ATHLETIC TORRE ROJA A 13 PIERA, F.S. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 82 C.F.S. SITGES A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 20 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 2 07-10-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 31 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 02 FUTSAL CERVELLO C.E. A
VALLIRANA A.E. B 25 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 31 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
PLATENSE VILANOVA A 91 U.E. CARDONA A
PIERA, F.S. A 01 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
C.F.S. SITGES A 33 ATHLETIC TORRE ROJA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 21 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
Jornada 3 14-10-2023
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 50 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 40 VALLIRANA A.E. B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 32 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 03 PLATENSE VILANOVA A
U.E. CARDONA A 02 PIERA, F.S. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 50 C.F.S. SITGES A
ATHLETIC TORRE ROJA A 05 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 12 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
Jornada 4 21-10-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 07 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
VALLIRANA A.E. B 02 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 00 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PLATENSE VILANOVA A 50 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
PIERA, F.S. A 01 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
C.F.S. SITGES A 11 U.E. CARDONA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 02 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 100 ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 5 28-10-2023
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 05 VALLIRANA A.E. B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 11 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 13 PLATENSE VILANOVA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 42 PIERA, F.S. A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 70 C.F.S. SITGES A
U.E. CARDONA A 16 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 01 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 101 ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 6 04-11-2023
VALLIRANA A.E. B 15 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 131 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PLATENSE VILANOVA A 14 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
PIERA, F.S. A 22 FUTSAL CERVELLO C.E. A
C.F.S. SITGES A 33 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 03 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 111 U.E. CARDONA A
ATHLETIC TORRE ROJA A 14 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 7 11-11-2023
VALLIRANA A.E. B 05 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 07 PLATENSE VILANOVA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 30 PIERA, F.S. A
C.F.S. SITGES A 02 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 31 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 12 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
U.E. CARDONA A 60 ATHLETIC TORRE ROJA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 03 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 8 18-11-2023
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 14 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
PLATENSE VILANOVA A 43 VALLIRANA A.E. B
PIERA, F.S. A 51 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.F.S. SITGES A 04 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 24 FUTSAL CERVELLO C.E. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 21 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ATHLETIC TORRE ROJA A 010 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 111 U.E. CARDONA A
Jornada 9 25-11-2023
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 70 PLATENSE VILANOVA A
VALLIRANA A.E. B 24 PIERA, F.S. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 03 C.F.S. SITGES A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 70 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 41 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 70 ATHLETIC TORRE ROJA A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 11 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 170 U.E. CARDONA A
Jornada 10 02-12-2023
PLATENSE VILANOVA A 20 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
PIERA, F.S. A 12 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
C.F.S. SITGES A 21 VALLIRANA A.E. B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 21 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 30 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ATHLETIC TORRE ROJA A 07 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 22 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
U.E. CARDONA A 112 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
Jornada 11 16-12-2023
PLATENSE VILANOVA A 41 PIERA, F.S. A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 72 C.F.S. SITGES A
VALLIRANA A.E. B 21 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 16 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 60 ATHLETIC TORRE ROJA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 30 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 130 U.E. CARDONA A
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 11 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
Jornada 12 13-01-2024
PIERA, F.S. A 06 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
C.F.S. SITGES A 14 PLATENSE VILANOVA A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 15 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
VALLIRANA A.E. B 01 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
ATHLETIC TORRE ROJA A 31 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 15 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
U.E. CARDONA A 08 FUTSAL CERVELLO C.E. A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 06 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
Jornada 13 20-01-2024
PIERA, F.S. A 32 C.F.S. SITGES A
PLATENSE VILANOVA A 71 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 32 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
VALLIRANA A.E. B 21 ATHLETIC TORRE ROJA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 16 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 60 U.E. CARDONA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 31 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 15 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
Jornada 14 27-01-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 80 C.F.S. SITGES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 21 PIERA, F.S. A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 53 PLATENSE VILANOVA A
ATHLETIC TORRE ROJA A 07 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 21 VALLIRANA A.E. B
U.E. CARDONA A 21 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 20 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 13 FUTSAL CERVELLO C.E. A
Jornada 15 03-02-2024
C.F.S. SITGES A 13 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PIERA, F.S. A 24 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
PLATENSE VILANOVA A 121 ATHLETIC TORRE ROJA A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 22 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
VALLIRANA A.E. B 11 U.E. CARDONA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 06 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 11 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 40 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2024
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 60 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 06 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
VALLIRANA A.E. B 01 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 90 U.E. CARDONA A
PLATENSE VILANOVA A 41 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
PIERA, F.S. A 30 ATHLETIC TORRE ROJA A
C.F.S. SITGES A 02 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 24 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 17 17-02-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 05 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 20 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 110 VALLIRANA A.E. B
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 31 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
U.E. CARDONA A 314 PLATENSE VILANOVA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 21 PIERA, F.S. A
ATHLETIC TORRE ROJA A 13 C.F.S. SITGES A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 51 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
Jornada 18 24-02-2024
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 07 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
VALLIRANA A.E. B 04 FUTSAL CERVELLO C.E. A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 11 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
PLATENSE VILANOVA A 11 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
PIERA, F.S. A 92 U.E. CARDONA A
C.F.S. SITGES A 22 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 40 ATHLETIC TORRE ROJA A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 40 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 19 02-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 100 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 40 VALLIRANA A.E. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 17 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 21 PLATENSE VILANOVA A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 21 PIERA, F.S. A
U.E. CARDONA A 05 C.F.S. SITGES A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 12 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ATHLETIC TORRE ROJA A 15 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
Jornada 20 09-03-2024
VALLIRANA A.E. B 20 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 22 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
PLATENSE VILANOVA A 41 FUTSAL CERVELLO C.E. A
PIERA, F.S. A 03 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
C.F.S. SITGES A 09 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 20 U.E. CARDONA A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 31 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
ATHLETIC TORRE ROJA A 13 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 21 16-03-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 40 VALLIRANA A.E. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 111 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 41 PLATENSE VILANOVA A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 10 PIERA, F.S. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 60 C.F.S. SITGES A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 30 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
U.E. CARDONA A 09 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 40 ATHLETIC TORRE ROJA A
Jornada 22 23-03-2024
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 60 VALLIRANA A.E. B
PLATENSE VILANOVA A 71 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
PIERA, F.S. A 25 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 20 C.F.S. SITGES A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 15 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 21 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
ATHLETIC TORRE ROJA A 02 U.E. CARDONA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 20 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 23 06-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 11 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
VALLIRANA A.E. B 04 PLATENSE VILANOVA A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 05 PIERA, F.S. A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 80 C.F.S. SITGES A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 31 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 02 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 70 ATHLETIC TORRE ROJA A
U.E. CARDONA A 04 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
Jornada 24 13-04-2024
PLATENSE VILANOVA A 31 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
PIERA, F.S. A 21 VALLIRANA A.E. B
C.F.S. SITGES A 60 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 06 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 12 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ATHLETIC TORRE ROJA A 25 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 13 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
U.E. CARDONA A 112 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 25 20-04-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 14 PLATENSE VILANOVA A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 41 PIERA, F.S. A
VALLIRANA A.E. B 12 C.F.S. SITGES A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 15 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 31 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 70 ATHLETIC TORRE ROJA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 51 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 110 U.E. CARDONA A
Jornada 26 27-04-2024
PIERA, F.S. A 12 PLATENSE VILANOVA A
C.F.S. SITGES A 23 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 01 VALLIRANA A.E. B
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 70 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
ATHLETIC TORRE ROJA A 06 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 01 FUTSAL CERVELLO C.E. A
U.E. CARDONA A 13 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 42 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 27 04-05-2024
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A 33 PIERA, F.S. A
PLATENSE VILANOVA A 40 C.F.S. SITGES A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 61 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 82 VALLIRANA A.E. B
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 32 ATHLETIC TORRE ROJA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 50 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
FUTSAL CERVELLO C.E. A 41 U.E. CARDONA A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 03 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
Jornada 28 11-05-2024
C.F.S. SITGES A 21 PIERA, F.S. A
C.E. SALA TR3S GAVÀ A 04 PLATENSE VILANOVA A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A 00 CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
ATHLETIC TORRE ROJA A 27 VALLIRANA A.E. B
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A 30 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
U.E. CARDONA A 17 PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 41 FUTSAL CERVELLO C.E. A
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A 12 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
Jornada 29 18-05-2024
C.F.S. SITGES A 15 SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A
PIERA, F.S. A 25 C.E. SALA TR3S GAVÀ A
PLATENSE VILANOVA A 03 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A
CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A 130 ATHLETIC TORRE ROJA A
VALLIRANA A.E. B 14 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A
CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B 00 U.E. CARDONA A
PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 31 FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B
FUTSAL CERVELLO C.E. A 32 ALHEÑA CLUB ESPORTIU A
Jornada 30 25-05-2024
C.E. SALA TR3S GAVÀ A - C.F.S. SITGES A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ A - PIERA, F.S. A
ATHLETIC TORRE ROJA A - PLATENSE VILANOVA A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT. A - CASTELLBISBAL, F.S. Bar Dicki A
U.E. CARDONA A - VALLIRANA A.E. B
FS CASTELLDEFELS Assessoria PEAR B 40 CLUB ESPORTIU BARRI RIERA B
ALHEÑA CLUB ESPORTIU A - PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B
SANT JOAN DESPI C.F.S. RIBA MECANIZADOS A - FUTSAL CERVELLO C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.