Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio femeni juvenil | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
MOLINOS, U.D. A 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 18 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. B
MASNOU AT. A 20 MARTINENC, F.C. B
BASE SEAGULL A 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
PREMIA CLUB ESP. A 111 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
LLAVANERES, C.E. A 11 CIRERA, U.D. B
Jornada 2 08-10-2023
MOLINOS, U.D. A 21 LLAVANERES, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SINGUERLIN, C.F. B 20 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
PREMIA DALT, C.D. B 41 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 01 MASNOU AT. A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 08 BASE SEAGULL A
CIRERA, U.D. B 14 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 3 15-10-2023
MOLINOS, U.D. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 04 SINGUERLIN, C.F. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 10 PREMIA DALT, C.D. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 34 MARTINENC, F.C. B
Descansa
R
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
MASNOU AT. A 31 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
BASE SEAGULL A 00 CIRERA, U.D. B
LLAVANERES, C.E. A 04 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 90 LLAVANERES, C.E. A
SINGUERLIN, C.F. B 60 MOLINOS, U.D. A
PREMIA DALT, C.D. B 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
MARTINENC, F.C. B 33 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 72 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
R
Descansa
CIRERA, U.D. B 00 MASNOU AT. A
PREMIA CLUB ESP. A 43 BASE SEAGULL A
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 SINGUERLIN, C.F. B
MOLINOS, U.D. A 14 PREMIA DALT, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 31 MARTINENC, F.C. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 12 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 51 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
Descansa
R
CIRERA, U.D. B
MASNOU AT. A 03 PREMIA CLUB ESP. A
LLAVANERES, C.E. A 08 BASE SEAGULL A
Jornada 6 05-11-2023
SINGUERLIN, C.F. B 30 LLAVANERES, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. B 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. B 22 MOLINOS, U.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 03 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
CIRERA, U.D. B 31 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
PREMIA CLUB ESP. A
R
Descansa
BASE SEAGULL A 20 MASNOU AT. A
Jornada 7 12-11-2023
SINGUERLIN, C.F. B 30 PREMIA DALT, C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 MARTINENC, F.C. B
MOLINOS, U.D. A 15 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 80 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 10 CIRERA, U.D. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 16 PREMIA CLUB ESP. A
Descansa
R
BASE SEAGULL A
LLAVANERES, C.E. A 06 MASNOU AT. A
Jornada 8 19-11-2023
PREMIA DALT, C.D. B 60 LLAVANERES, C.E. A
MARTINENC, F.C. B 23 SINGUERLIN, C.F. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 07 MOLINOS, U.D. A
CIRERA, U.D. B 05 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
PREMIA CLUB ESP. A 31 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
BASE SEAGULL A 51 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
MASNOU AT. A
R
Descansa
Jornada 9 26-11-2023
PREMIA DALT, C.D. B 21 MARTINENC, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. B 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 30 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
MOLINOS, U.D. A 22 CIRERA, U.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 04 PREMIA CLUB ESP. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 26 BASE SEAGULL A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 03 MASNOU AT. A
LLAVANERES, C.E. A
R
Descansa
Jornada 10 03-12-2023
MARTINENC, F.C. B 50 LLAVANERES, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 12 PREMIA DALT, C.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 03 SINGUERLIN, C.F. B
CIRERA, U.D. B 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PREMIA CLUB ESP. A 61 MOLINOS, U.D. A
BASE SEAGULL A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
MASNOU AT. A 41 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
Descansa
R
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
Jornada 11 17-12-2023
MARTINENC, F.C. B 02 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
PREMIA DALT, C.D. B 50 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
SINGUERLIN, C.F. B 90 CIRERA, U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 61 PREMIA CLUB ESP. A
MOLINOS, U.D. A 110 BASE SEAGULL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 23 MASNOU AT. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
R
Descansa
LLAVANERES, C.E. A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
Jornada 12 14-01-2024
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 51 LLAVANERES, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 11 MARTINENC, F.C. B
CIRERA, U.D. B 21 PREMIA DALT, C.D. B
PREMIA CLUB ESP. A 21 SINGUERLIN, C.F. B
BASE SEAGULL A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MASNOU AT. A 40 MOLINOS, U.D. A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C 25 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
Jornada 13 21-01-2024
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 50 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
MARTINENC, F.C. B 00 CIRERA, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. B 14 PREMIA CLUB ESP. A
SINGUERLIN, C.F. B 31 BASE SEAGULL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 MASNOU AT. A
MOLINOS, U.D. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 70 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
LLAVANERES, C.E. A 03 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
Jornada 14 28-01-2024
LLAVANERES, C.E. A 32 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
CIRERA, U.D. B 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
PREMIA CLUB ESP. A 31 MARTINENC, F.C. B
PREMIA DALT, C.D. B 05 BASE SEAGULL A
MASNOU AT. A 13 SINGUERLIN, C.F. B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MOLINOS, U.D. A 22 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Jornada 15 04-02-2024
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 02 CIRERA, U.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 12 PREMIA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. B 01 BASE SEAGULL A
PREMIA DALT, C.D. B 16 MASNOU AT. A
SINGUERLIN, C.F. B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 61 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
MOLINOS, U.D. A 15 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
LLAVANERES, C.E. A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - MOLINOS, U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SINGUERLIN, C.F. B 40 WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
PREMIA DALT, C.D. B
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 14 MASNOU AT. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B 03 BASE SEAGULL A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A 12 PREMIA CLUB ESP. A
CIRERA, U.D. B 61 LLAVANERES, C.E. A
Jornada 17 25-02-2024
LLAVANERES, C.E. A - MOLINOS, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - SINGUERLIN, C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - PREMIA DALT, C.D. B
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
MASNOU AT. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
BASE SEAGULL A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
PREMIA CLUB ESP. A - CIRERA, U.D. B
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - MOLINOS, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
PREMIA DALT, C.D. B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
MARTINENC, F.C. B - WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - MASNOU AT. A
CIRERA, U.D. B - BASE SEAGULL A
PREMIA CLUB ESP. A - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 19 10-03-2024
LLAVANERES, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MOLINOS, U.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - PREMIA DALT, C.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - MARTINENC, F.C. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
MASNOU AT. A - CIRERA, U.D. B
BASE SEAGULL A - PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 20 17-03-2024
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PREMIA DALT, C.D. B - MOLINOS, U.D. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
CIRERA, U.D. B
R
Descansa
PREMIA CLUB ESP. A - MASNOU AT. A
BASE SEAGULL A - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 21 24-03-2024
LLAVANERES, C.E. A - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - PREMIA DALT, C.D. B
MOLINOS, U.D. A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - CIRERA, U.D. B
Descansa
R
PREMIA CLUB ESP. A
MASNOU AT. A - BASE SEAGULL A
Jornada 22 07-04-2024
PREMIA DALT, C.D. B - SINGUERLIN, C.F. B
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - MOLINOS, U.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
CIRERA, U.D. B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
PREMIA CLUB ESP. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
BASE SEAGULL A
R
Descansa
MASNOU AT. A - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 23 14-04-2024
LLAVANERES, C.E. A - PREMIA DALT, C.D. B
SINGUERLIN, C.F. B - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
MOLINOS, U.D. A - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - CIRERA, U.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - PREMIA CLUB ESP. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - BASE SEAGULL A
Descansa
R
MASNOU AT. A
Jornada 24 21-04-2024
MARTINENC, F.C. B - PREMIA DALT, C.D. B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CIRERA, U.D. B - MOLINOS, U.D. A
PREMIA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
BASE SEAGULL A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
MASNOU AT. A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
Descansa
R
LLAVANERES, C.E. A
Jornada 25 28-04-2024
LLAVANERES, C.E. A - MARTINENC, F.C. B
PREMIA DALT, C.D. B - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - CIRERA, U.D. B
MOLINOS, U.D. A - PREMIA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - BASE SEAGULL A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - MASNOU AT. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
R
Descansa
Jornada 26 05-05-2024
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - PREMIA DALT, C.D. B
CIRERA, U.D. B - SINGUERLIN, C.F. B
PREMIA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BASE SEAGULL A - MOLINOS, U.D. A
MASNOU AT. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Descansa
R
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 27 12-05-2024
LLAVANERES, C.E. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
PREMIA DALT, C.D. B - CIRERA, U.D. B
SINGUERLIN, C.F. B - PREMIA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - BASE SEAGULL A
MOLINOS, U.D. A - MASNOU AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
R
Descansa
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL C
Jornada 28 19-05-2024
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
CIRERA, U.D. B - MARTINENC, F.C. B
PREMIA CLUB ESP. A - PREMIA DALT, C.D. B
BASE SEAGULL A - SINGUERLIN, C.F. B
MASNOU AT. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa
R
MOLINOS, U.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - LLAVANERES, C.E. A
Jornada 29 26-05-2024
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A - LLAVANERES, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B - CIRERA, U.D. B
MARTINENC, F.C. B - PREMIA CLUB ESP. A
BASE SEAGULL A - PREMIA DALT, C.D. B
SINGUERLIN, C.F. B - MASNOU AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
R
Descansa
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - MOLINOS, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
Jornada 30 02-06-2024
CIRERA, U.D. B - ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E A
PREMIA CLUB ESP. A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. B
BASE SEAGULL A - MARTINENC, F.C. B
MASNOU AT. A - PREMIA DALT, C.D. B
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. B
WOMEN'S SOCCER SCHOOL C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A - MOLINOS, U.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - LLAVANERES, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.